Potravinové doplňky pro dlouhé vlasy- obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10cb1c309b150133a2283a89ab889ff5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

který přípravek vám nejvíce pomohl na RŮST VLASŮ
Biosil plus
51%
 51%  [ 78 ]
Revitalon
7%
 7%  [ 11 ]
Revalid
9%
 9%  [ 15 ]
Tablety z DM
13%
 13%  [ 21 ]
Pangamin
13%
 13%  [ 21 ]
Methionin
2%
 2%  [ 4 ]
Inneov
0%
 0%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 151

Autor Zpráva
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

Ilonko, dlouhodobě myslíš jak - třeba rok... nebo půl roku? zvědavá Hap. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Hm - včera mi řekla lekařka, že všechny tyhle vitamínové tabletky mají pouze krátkodobý účinek - a dlouhodobé užívání zas není vhodné... Sad


No ale s tim ja nemuzu souhlasit. Napriklad ja, stravuju se nepravidelne, rozhodne nezkoumam, jestli mam vsechny potrebne vitaminy v jidle, co jim. Nekdy toho mam tolik, ze se zivim jenom pecivem a neco na to. Takze si myslim, ze tema tabletama si jistim, ze aspon nejake vitaminy se mi do tela dostanou, ktere bych jinak stravou neprijala, ale ktere jsou dulezite.
A myslim, ze nejake ucinky mit museji, rostou mi rychleji vlasy, prestaly padat a mam ted hodne pevne nehty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
ilona napsal:
Hm - včera mi řekla lekařka, že všechny tyhle vitamínové tabletky mají pouze krátkodobý účinek - a dlouhodobé užívání zas není vhodné... Sad


No ale s tim ja nemuzu souhlasit. Napriklad ja, stravuju se nepravidelne, rozhodne nezkoumam, jestli mam vsechny potrebne vitaminy v jidle, co jim. Nekdy toho mam tolik, ze se zivim jenom pecivem a neco na to. Takze si myslim, ze tema tabletama si jistim, ze aspon nejake vitaminy se mi do tela dostanou, ktere bych jinak stravou neprijala, ale ktere jsou dulezite.
A myslim, ze nejake ucinky mit museji, rostou mi rychleji vlasy, prestaly padat a mam ted hodne pevne nehty.


No, ale musis uznat, ze dodavat telicku latky z pestre stravy je lepsi, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
ilona napsal:
Hm - včera mi řekla lekařka, že všechny tyhle vitamínové tabletky mají pouze krátkodobý účinek - a dlouhodobé užívání zas není vhodné... Sad


No ale s tim ja nemuzu souhlasit. Napriklad ja, stravuju se nepravidelne, rozhodne nezkoumam, jestli mam vsechny potrebne vitaminy v jidle, co jim. Nekdy toho mam tolik, ze se zivim jenom pecivem a neco na to. Takze si myslim, ze tema tabletama si jistim, ze aspon nejake vitaminy se mi do tela dostanou, ktere bych jinak stravou neprijala, ale ktere jsou dulezite.
A myslim, ze nejake ucinky mit museji, rostou mi rychleji vlasy, prestaly padat a mam ted hodne pevne nehty.


Dlouhodobé užívání jakýchkoliv léků není pro tělo přijatelné - je to chemie, která zatěžuje ledviny a játra. Když byl syn menší, býval hodně nemocný, spíš nejedl než jedl, doktorka mi občas pro něj napsala vitamíny (hlavně v zimě) ale vždy mi kladla na srdce, ať využívá jedno balení, víc ne. Souhlasím s Day - raděj se cpát zeleninou a ovocem než vitamíny z lékárny. Jasně že jsou případy, kdy to jinak nejde třeba u dlouhodobě nemocných.Už jsem to tu někde psala- v MF dnes byl o umělých vitamínech dlouhý článek s komentářem lékařů a většinou mluvili v jejich neprospěch.
Pokud ti je některý doktor vychválí do nebe, asi to bude dealer nějaké farmaceutické firmy Twisted Evil
Já tyhle přípravky nezavrhuji (zrovna teď mám předepsaný zinek a vitamín A) - ale platí- všeho s mírou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Ilonko, dlouhodobě myslíš jak - třeba rok... nebo půl roku? zvědavá Hap. Smile


To bude asi u každých vitamínů jiné, ale co jsem tak četla - 3 balení a pak pauza-jenže já na tyhle věci nejsem odborník. (snad jedině cečko - to se může užívat dlouhodobě-ale jistá si tím taky nejsem) Wink
Znám lidi, kteří po každé výplatě míří do lékárny a zasobují se různými Centrumy a tak - každé ráno ke snídaní jednu tabletku,druhou po večeři - hm - divné....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem četla článek, že když člověk dlouhodobě získává vitamíny pouze z tabletek, tak tělo potom ztrácí schopnost získat je z potravy. Takže tabletky užívat jen dočasně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 1:50 pm    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Nedávno jsem četla článek, že když člověk dlouhodobě získává vitamíny pouze z tabletek, tak tělo potom ztrácí schopnost získat je z potravy. Takže tabletky užívat jen dočasně....


Very Happy to jsem ráda, že nejsem jediná, která čte poučné články.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

No ja vim, ze mate pravdu, ale kdyz mi po tom rostou vlasy rychleji?

A co teda vsechny ty vitaminove komplexy od A az do Z, to je taky spatne je brat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No ja vim, ze mate pravdu, ale kdyz mi po tom rostou vlasy rychleji?

A co teda vsechny ty vitaminove komplexy od A az do Z, to je taky spatne je brat?


Tak ono hlavně...komplexy, kde je téměř vše nejsou zas tak úžasné, alespoň podle mojí doktorky Wink ....A ono samozřejmě záleží na situaci...Pokud člověk bere tabletky pouze dočasně v období, kdy má větší nedostatek nějakého vitamínu apod., tak to ano....Ale neměly by nějaké bobulky zcela nahradit vitamíny, které jsou přirozeně v potravě...Prostě lepší je získat vše přírodní cestou a po tabletkách sáhnout jen, když to dočasně není možné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jazzy napsal:
Nedávno jsem četla článek, že když člověk dlouhodobě získává vitamíny pouze z tabletek, tak tělo potom ztrácí schopnost získat je z potravy. Takže tabletky užívat jen dočasně....


Very Happy to jsem ráda, že nejsem jediná, která čte poučné články.... Very Happy


To je jasný, člověk se musí pořád vzdělávat... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.