Nechcete kočičku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=02d1f4fa7f6a98c526013ed519a1b44fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Káťo,

hodně jsem o tom DD přemýšlela. Měla bych na Tebe pár otázek. Chápu to dobře, že jsou kočky především venkovní, ale mají přístup i do domu? V tom domě jsou kde?
Je prima, že se paní o kočičky stará. Já mám prostě hlavně obavy, aby Bezinka neskončila jako "inventář" DD. Ona je totiž dost rozmazlená a zvyklá na spaní v posteli, tak nevím, jestli by tohle bylo to pravé... Plus ty další kočky.
Každopádně moc díky za pomoc, ale asi bych to volila až jako krajní možnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Ahoj Káťo,

hodně jsem o tom DD přemýšlela. Měla bych na Tebe pár otázek. Chápu to dobře, že jsou kočky především venkovní, ale mají přístup i do domu? V tom domě jsou kde?
Je prima, že se paní o kočičky stará. Já mám prostě hlavně obavy, aby Bezinka neskončila jako "inventář" DD. Ona je totiž dost rozmazlená a zvyklá na spaní v posteli, tak nevím, jestli by tohle bylo to pravé... Plus ty další kočky.
Každopádně moc díky za pomoc, ale asi bych to volila až jako krajní možnost.


Je to tak, jak píšeš, kočky běhají převážně venku.Když jsou uvnitř, tak jsou na vrátnici( tam mají misky na jídlo a pelíšky, takovou "základnu").Pak se pohybují po domově- chodí po chodbách, přes jídelnu,občas zavítají k někomu na pokoj, teď si jeden kocour zvykl chodit ke mě do kanceláře oknem, takže spolu úřadujeme Smile. Já to tak nějak myslela, jako krajní možnost- když bys třeba nic nesehnala a kočka by už u Tebe nemohla dál být.Na takové to spinkání v posteli to tam asi není, i když jsou tam ty kóči dost rozmazlované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirael
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Tak jen krátká info pro všechny, kdo se nám snažili pomoct Smile
Nakonec to vypadá, že se na Bezinku usmálo štěstí a bude mít super domov v jedné rodině, bydlící na vsi ve velkém domě, s obrovskou zahradou, na úplně klidném místě bez silnic a zlých psů... a hlavně bez dalších koček!
Jedná se o inteligentní, ekologicky zaměřenou, fajn rodinu se 3 dětma. Takže zatím to vypadá jako ideál a sen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Sirael napsal:
Tak jen krátká info pro všechny, kdo se nám snažili pomoct Smile
Nakonec to vypadá, že se na Bezinku usmálo štěstí a bude mít super domov v jedné rodině, bydlící na vsi ve velkém domě, s obrovskou zahradou, na úplně klidném místě bez silnic a zlých psů... a hlavně bez dalších koček!
Jedná se o inteligentní, ekologicky zaměřenou, fajn rodinu se 3 dětma. Takže zatím to vypadá jako ideál a sen...


Tak to je super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

Pokud byste měli zájem o krásné koťátko nebo znáte někoho komu by zpříjemnilo život a dokázal by se o něj dobře postarat, dejte mi vědět.

PS: čím dřív tím líp - roste jako z vody...foto v profilu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

Potřebuji udat kotě- vesnická míca, zatím neurčené pohlavní, tříbarevná. Pokud si ji nikdo nezadá, tak jí utratí (se strejdou není řeč a já mám doma nově psa-útuláka, který kočky fakt neee) To kotě je rozkošné, jsem vydyndala, že ho zatím nechají, ale musím ho brzo udat. K odběru by byla koncem listopadu, fotku můžu dodat, kdyžtak písněte do SZ. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

Tak já spíš poptávám, plánujeme si pořídit kočičku, asi nejspíš kocourka, ale z nostalgie po bývalém kocourkovi chceme opět zrzounka. Very Happy Takže kdybyste někdo hledal domov pro malého tygříka, tak víte, kde hledat, tedy ještě musím dodat, že nejspíš až od jara, protože čekáme na rekonstrukci v bytě, tak nechceme, aby se tam kotě pletlo a bylo z toho vyplašené. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

jak to tu dopadlo...? Embarassed Crying or Very sad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.