Československá Superstar
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0a114366f75ee0d5ad2b338cabaf72dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla ráda Honzíka Bendiga. Když vypadl, dost mě to šokovalo a bylo líto. Myslela jsem, že ve finále bude on a Martin Chodůr. Martin zpívá dokonale, ale trošku v tom postrádám cit.... Je stejně dokonalý, jako byla Martina Balogová v první řadě, ale pro mě trošku bez emocí...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 4:16 pm    Předmět: Citovat

Mno mě hlavně zaujaly ty jejich vlasy (holek). pořád mají jiné délky. Samotné mají vlasy tak po ramena, lopatky a do televize mají plno příčeskůWink Tož dlouhé vlasy frčí Wink (nebo spíš jsou víc sexy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 4:18 pm    Předmět: Citovat

Že jo? Mě to trochu mátlo a myslela jsem si, že si to prostě jen blbě pamatuju... a to i u Adély, v nějakém kole měla tak dlouhé lokny, že by musela mít vlasy aspoň do pasu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky pro Šmajdu, sice nemá tak krásný rozsah a barvu hlasu jako Chodúr, ale přijde mi takoý milejší a i hezčí. Když si vezmete, mě je 13, takže asi víc ten Šmajda. On je takový showman, ne jako Martin, co se tam jen prkenně pohybuje. Ale zpívá nádherně. To musím uznat. Taky mi Martin trochu přijde, jako "studený čumák" Když Domča Stará vypadla, Miro se tam s ní objímal (já chápu, že se měli rádi) ale i tak tam Martin stál a vůbec nic nedělal. Taky se s ní mohl alespoň obejmout, nebo jen potřást rukou, ne? A to víte, že Martinovi je 20 a Mirovi 21?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

Annyssek napsal:
Já jsem taky pro Šmajdu, sice nemá tak krásný rozsah a barvu hlasu jako Chodúr, ale přijde mi takoý milejší a i hezčí. Když si vezmete, mě je 13, takže asi víc ten Šmajda. On je takový showman, ne jako Martin, co se tam jen prkenně pohybuje. Ale zpívá nádherně. To musím uznat. Taky mi Martin trochu přijde, jako "studený čumák" Když Domča Stará vypadla, Miro se tam s ní objímal (já chápu, že se měli rádi) ale i tak tam Martin stál a vůbec nic nedělal. Taky se s ní mohl alespoň obejmout, nebo jen potřást rukou, ne? A to víte, že Martinovi je 20 a Mirovi 21?

Ale Martin se s ní obejmul, zlehka.. mě je Martina líto - on není tak bezprostřední, jako ostatní soutěřžící... snaží se, snaží , jenže prostě mu to nejde.I k těm tanečnicím byl takový odtažitý - možná má strach, aby z něho bulvár neuděla proutníka , co ošmátává taneční soubor Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Ale Martin se s ní obejmul, zlehka.. mě je Martina líto - on není tak bezprostřední, jako ostatní soutěřžící... snaží se, snaží , jenže prostě mu to nejde.I k těm tanečnicím byl takový odtažitý - možná má strach, aby z něho bulvár neuděla proutníka , co ošmátává taneční soubor Laughing


Aha, tak beru zpět a přidávám to, že jsem slepá, že jsem neviděla, jak se s ní obejmul. No jo, z bulváru by měl mít strach každý, do káže pěkně zavařit Smile ale já Martina neodsutuji, jenom se prostě víc líbí Miro. O nje Martin i svým způsobem docela roztomilej Very Happy ale jako nejmladší generaci se mi víc líbí Miro. Jinak nic proti a je mi docela jedno, kdo vyhraje. Dobří jsou oba, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Annyssek napsal:

Aha, tak beru zpět a přidávám to, že jsem slepá, že jsem neviděla, jak se s ní obejmul. No jo, z bulváru by měl mít strach každý, do káže pěkně zavařit Smile ale já Martina neodsutuji, jenom se prostě víc líbí Miro. O nje Martin i svým způsobem docela roztomilej Very Happy ale jako nejmladší generaci se mi víc líbí Miro. Jinak nic proti a je mi docela jedno, kdo vyhraje. Dobří jsou oba, ne? Smile

Miro ví, jak na publikum - pozdvihne obočí, hrábne si do vlasů a děvčatá šílí Laughing - určitě je větší šoumen než Martin.
Dobře zpívají oba, Miro to umí na jevišti , Martin má ( aspoň pro mě) hezčí barvu hlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

Annyssek napsal:
Já jsem taky pro Šmajdu, sice nemá tak krásný rozsah a barvu hlasu jako Chodúr, ale přijde mi takoý milejší a i hezčí. Když si vezmete, mě je 13, takže asi víc ten Šmajda. On je takový showman, ne jako Martin, co se tam jen prkenně pohybuje. Ale zpívá nádherně. To musím uznat. Taky mi Martin trochu přijde, jako "studený čumák" Když Domča Stará vypadla, Miro se tam s ní objímal (já chápu, že se měli rádi) ale i tak tam Martin stál a vůbec nic nedělal. Taky se s ní mohl alespoň obejmout, nebo jen potřást rukou, ne? A to víte, že Martinovi je 20 a Mirovi 21?


Mě zase přišlo poněkud přehnané, jak se tam všichni když někdo vypadl objímali a brečeli, jako by šlo o život, a né o pěveckou soutěž Rolling Eyes
To se mi na Martinovi líbilo, že to tak neprožíval a zachoval si rozumnej nadhled Cool
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.