Černovláska Kimberley se hlásí do klubu

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a51617cecd11b430089db8e913affdb0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 12:56 am    Předmět: Černovláska Kimberley se hlásí do klubu Citovat

Zdravím Smile
Jednou jsem takhle na netu hledala recenze na Biohar, a narazila jsem na toto fórum, tak jsem se zaregistrovala, abych si s Vámi všemi mohla povídat a vyměňovat zkušenosti ohledně vláskůSmile
Něco málo o mně:
Je mi 21, zhruba 2 roky se barvím načerno (přírodní vlasy jsou tmavě hnědé), vlasy mi dosahují takřka po zadek. Teď si dávám od barvení chvilku pauzu (cca do poloviny března). Taky si dávám pohov od kadeřníka, zástřih bude taky až na jaro (jarní úklid Laughing ), chci zkusit, jak daleko mi vyrostou za pravidelného vtírání Bioharu a zobání Biosilu plus. Taky mi padají víc než jindy, i to byl jeden z důvodů, proč jsem začala s Bioharem.
Typ vlasů je rychle se mastící, bohužel. Umývám každý den.
Tolik o mně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 6:27 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás a ať se Ti tady líbí Wink Laughing , přeji počteníčko a mnoho volného času na probírání se tím, co se zde napsalo Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej dlouhovlásko. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Díky za milé přivítání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej v klubu. Wink
Já teď matlám do vlasů Lopušák od Naděje, ale nevím jestli s ním budu mít úspěch, protože mě po něm svědí hlava, takže ho dávám jen chvíli před mytím. Mno jo, není to s vláskama jednoduchý. Confused
Tak hodně štěstí. Very Happy
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
Ahoj, vítej v klubu. Wink
Já teď matlám do vlasů Lopušák od Naděje, ale nevím jestli s ním budu mít úspěch, protože mě po něm svědí hlava, takže ho dávám jen chvíli před mytím. Mno jo, není to s vláskama jednoduchý. Confused
Tak hodně štěstí. Very Happy


Ahojík, já jsem si Lopušák od Naděje objednala v neděli, a právě dneska mi přišel, takže jsem dneska matlala poprvé. Mě tedy hlava vůbec nesvědí. Dávala jsem ho ještě do vlhkých vlasů (dopoledne, večer dávám zase Biohar). Ale jak říkáš, vůbec to není jednoduché. Taky ti přeju hodně štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 6:33 pm    Předmět: Re: Černovláska Kimberley se hlásí do klubu Citovat

Kimberley napsal:
Zdravím Smile
Jednou jsem takhle na netu hledala recenze na Biohar, a narazila jsem na toto fórum, tak jsem se zaregistrovala, abych si s Vámi všemi mohla povídat a vyměňovat zkušenosti ohledně vláskůSmile
Něco málo o mně:
Je mi 21, zhruba 2 roky se barvím načerno (přírodní vlasy jsou tmavě hnědé), vlasy mi dosahují takřka po zadek. Teď si dávám od barvení chvilku pauzu (cca do poloviny března). Taky si dávám pohov od kadeřníka, zástřih bude taky až na jaro (jarní úklid Laughing ), chci zkusit, jak daleko mi vyrostou za pravidelného vtírání Bioharu a zobání Biosilu plus. Taky mi padají víc než jindy, i to byl jeden z důvodů, proč jsem začala s Bioharem.
Typ vlasů je rychle se mastící, bohužel. Umývám každý den.
Tolik o mně Smile
vítej...:mezi dlouhovláskami Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 6:59 pm    Předmět: Re: Černovláska Kimberley se hlásí do klubu Citovat

Kikuška napsal:
Kimberley napsal:
Zdravím Smile
Jednou jsem takhle na netu hledala recenze na Biohar, a narazila jsem na toto fórum, tak jsem se zaregistrovala, abych si s Vámi všemi mohla povídat a vyměňovat zkušenosti ohledně vláskůSmile
Něco málo o mně:
Je mi 21, zhruba 2 roky se barvím načerno (přírodní vlasy jsou tmavě hnědé), vlasy mi dosahují takřka po zadek. Teď si dávám od barvení chvilku pauzu (cca do poloviny března). Taky si dávám pohov od kadeřníka, zástřih bude taky až na jaro (jarní úklid Laughing ), chci zkusit, jak daleko mi vyrostou za pravidelného vtírání Bioharu a zobání Biosilu plus. Taky mi padají víc než jindy, i to byl jeden z důvodů, proč jsem začala s Bioharem.
Typ vlasů je rychle se mastící, bohužel. Umývám každý den.
Tolik o mně Smile
vítej...:mezi dlouhovláskami Wink

Moc děkujiii Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.