Chuť se ostříhat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb0c8d2c52e54eca48e8d6a77ea0b29eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte/chcete mít přítele s DV ?
Ano
38%
 38%  [ 30 ]
Ne
25%
 25%  [ 20 ]
Je mi to jedno
29%
 29%  [ 23 ]
Jsem muž :D
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

tak mu řekni, to co si tu napsala, o te mužské chloubě Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rommy
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:35 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
tak mu řekni, to co si tu napsala, o te mužské chloubě Very Happy


Asi jo Very Happy ted jak vidim to "vlasy - mužská chlouba" tak mě napadána jediný - že na délce prostě záleží Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:36 pm    Předmět: Citovat

Když ho hezky pochválíš, a řekneš jak tě to přitahuje atd. tak si to myslím rozmyslí Smile já jsem v opačný pozici, přítel má krásný hustý dlouhý blond vlasy, ale mně by se líbil na krátko a on je chce až někam kdo ví kam nechat růst Very Happy si nevybereš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rommy
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Když ho hezky pochválíš, a řekneš jak tě to přitahuje atd. tak si to myslím rozmyslí Smile já jsem v opačný pozici, přítel má krásný hustý dlouhý blond vlasy, ale mně by se líbil na krátko a on je chce až někam kdo ví kam nechat růst Very Happy si nevybereš Wink


Děkuju, to zní fakt slibně Smile Třeba by Ti pak chyběla ta vyjmečnost, určitě se Tvůj přítel v davu neztratí Very Happy co víš Very Happy ale tak chápu Tě, kdybych cítila že by mému příteli víc slušely krátké vlasy, tak jeho nápad taky uvítám, ač jsou dlouhovlasí muži pro mě odjakživa nej Smile prostě ne každému to sluší. Já ve své situaci jsem si ale de facto jistá, že mu to víc sluší takhle, a není to názor jenom můj. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Tak pak musíš apelovat na jeho ješitnost a vtlouct mu do hlavy že se ti tak mooooc líbí a že tě to rajcuje a podobně Very Happy to si pak sakra rozmyslí jestli to riskne aby vypadal jak malej Jarda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 11:08 pm    Předmět: Citovat

Barthezka, tak takového bych chtěla taky Laughing

Rommy, normálně mu otevřeně řekni, jak moc to pro tebe znamená. Nevím, jestli jsi ho i s dlouhými poznala, ale kdyžtak to můžeš otočit i tím směrem, že prostě nechceš, aby byl "jiný". Vztah sice není o přetváření druhého podle představ, ale je o vzájemném respektování a pokud je to pro tebe důležité, měl by to vědět. Ale chápu, že na to má každý jiný názor. Naprosto ti rozumím, pro mě je to symbol největší přitažlivosti, a i když na tom vztah nestojí, tak tohle by mi dokázalo asi dost ublížit. A přítel to ví, tak doufám, že ho to nikdy ani nenapadne Very Happy A na vlasech mu taky nezáleží, takže jistotou moc nehýřím Laughing Jo a sobecké to podle mě není Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 12:01 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že sobecké to není Smile Tak mu prostě řekni svůj názor..jak říkala děvčata výše, tak mužská ješitnost je úžasná a dá se s ní výborně pracovat (ty se mi tááák líbíš, jak máš ty dlouhé vlasy...normálně jsem dostala chuť..atd Very Happy)

Zase na druhou stranu mají podle mě mužské dlouhé vlasy spoustu nevýhod - třeba k saku vypadají dlouhé vlasy trochu divně Smile
A taky je třeba podotknout, že zaměstnavatelé se na to můžou koukat ještě hůř. ...

Tady bych řekla, že to je ale problém jen pohodlnosti (můj chlap si taky myslí, kdo ví jaké nepodává výkony, když si ráno umyje obličej Very Happy) Takže to určitě půjde jako po másle (ve prospěch dlouhých vlasů)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 11:12 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera potkal známou, co má vlasy velmi podobné těm mým. Dosud měla i podobnou délku. Nyní je však ostříhaná tak cca. na mikádo. Neuvěřitelným způsobem ty její kudrny tak ožily, vypadá mnohem mnohem lépe. Skoro se slzou v oku jsem zavzpomínal na dobu, kdy jsem zhruba před 8 lety měl taky takto "dlouhé" vlasy a všude budil pozornost jako nikdy předtím ani potom. Pak jsem je ale nechal růst dál, abych je mohl vždy v pohodě uvěznit do gumičky.
Teď se mi ale hlavou honí, zda není kontraproduktivní u mých vlasů nechávat je dlouhé a tedy je po letech nešmiknout. Praktičnost a pocit dl.vl. na straně jedné vs. divočejší a zajímavější kudrny a celkově lepší vzhled vlasů na straně druhé.
To bych nevěřil, že mě po tolika dluhovlasých letech přepadnou takové myšlenky. Nicméně, já nikdy žádné rozhodnutí nedělám zbrkle, takže to není otázka dnů, ale spíše týdnů nebo měsíců než k něčemu dojdu. Dávm k diskuzi, kdyby někdo připojil svůj názor, budu rád. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 12:18 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
...normálně mu otevřeně řekni, jak moc to pro tebe znamená. Nevím, jestli jsi ho i s dlouhými poznala, ale kdyžtak to můžeš otočit i tím směrem, že prostě nechceš, aby byl "jiný"...

Hm..., svého milého jsem poznala s culíkem. Měl takové hnědé napůl kudrnaté cosi. Vepředu mu to nikdy nedorostlo do té gumičky a trčelo mu to... A já si ho všimla právě pro ty vlasy. A hádejte co, je to rok, co se ostříhal. A nenechá si to znovu narůst:( Je mu to pohodlnější nakrátko. Sluší mu oboje, ale než já sem si zvykla... tak dlouho byl pro mě málem cizí...
Taky sem s ním byla v tom kadeřnictví. Jako říkala jsem mu, že nechci, ale tohle je teda dost na tom člověku. Nejde v tom omezovat.

Takže bylo mi to líto, byla bych ráda, kdyby měl zpět ty delší vlasy, vapadal v nich víc, hm, divoce:) Ale když se cítí takto o tolik pohodlněji, tak je to jasné, ať je nakrátko:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Tak jsem včera potkal známou, co má vlasy velmi podobné těm mým. Dosud měla i podobnou délku. Nyní je však ostříhaná tak cca. na mikádo. Neuvěřitelným způsobem ty její kudrny tak ožily, vypadá mnohem mnohem lépe. Skoro se slzou v oku jsem zavzpomínal na dobu, kdy jsem zhruba před 8 lety měl taky takto "dlouhé" vlasy a všude budil pozornost jako nikdy předtím ani potom. Pak jsem je ale nechal růst dál, abych je mohl vždy v pohodě uvěznit do gumičky.
Teď se mi ale hlavou honí, zda není kontraproduktivní u mých vlasů nechávat je dlouhé a tedy je po letech nešmiknout. Praktičnost a pocit dl.vl. na straně jedné vs. divočejší a zajímavější kudrny a celkově lepší vzhled vlasů na straně druhé.
To bych nevěřil, že mě po tolika dluhovlasých letech přepadnou takové myšlenky. Nicméně, já nikdy žádné rozhodnutí nedělám zbrkle, takže to není otázka dnů, ale spíše týdnů nebo měsíců než k něčemu dojdu. Dávm k diskuzi, kdyby někdo připojil svůj názor, budu rád. Wink



fu woky, nejak sa tu premnozili ludia, ktori to chcu skratit. kazdopadne je to tvoje rozhodnutie a dolezite je ,aby si sa citil fajn ty. dobre, ze si davas cas na premyslenie. to by si mal. aby si potom nelutoval a ako uz vies, tak skoro to nedorastie, 8 rokov je velmi dlha doba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.