Barvení vlasů-odrosty chytají jinak

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1814221f2d392482b3ee7a926516ff80Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jesika
0-7
0-7


Založen: 3.1.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 7:31 pm    Předmět: Barvení vlasů-odrosty chytají jinak Citovat

Ahoj, jsem přírodní bruneta,,, začala jsem si dávat blonďatej melír, který mě po pár měsích omrzel, tak jsem se začala přebarvovat z5 na hnědo,, Ale, vždycky, když se nabarvím, tak mi to na odrosty chytne jinak,, všude krásně hnědá a odrost škaredý do zrzava =(,, Nevíte co s tím? Vůbec si nevím rady =(,, Navíc mám vlasy teď celkem flekatý, ještě po tom co jsem se nabarvila v létě šampónem,, Taky jsem přemýšlela, že bych to nechala celé odrůst, jelikož bych chtěla z5 svoji barvu vlasů, ale nevím jak bych to zvládla v létě, protože by byl hrozně vidět odrost =(,, Poradí někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,tak momentálně řešim podobnej problém jako ty..S tim rozdílem že já jsem přírodně světlovlasá a už asi 4 roky se barvim na tmavě hnědou.Hnědá mi chytne vždycky dobře,ale odrosty mám přesně jako ty dozrzava:(Navíc mám vlasy taky clekem flekatý kvůli tomu,že jsem vyzkoušela už několik druhů barev:(Už tolikrát jsem se chtěla hnědý zbavit,ale vždycky katastrofálně,proto teď přemýšlim že si vlasy taky nechám uplně odrůst,ale bojím se toho hrozivýho odrostu...Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holčiny, a co nabarvit vlasy svou barvou? To by pak odrost neměl být tolik vidět, ne? Nechat trochu odrůst, ať je vlastní barva vidět a pak svěřit výběr co nejpodobnější barvy zkušené a doporučené kadeřnici? To mi připadá jako nejlepší řešení.
Jinak vám to odrůstání nezávidím, několik let jsem nechávala odrůstat jednu osudnou aplikaci blond henny a už nikdy víc Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

On je bohužel problém v tom,že moje pravá barva vlasů je opravdu světlounká kdežto barva,kterou mám je tmavě hnědá takže rozdíl je opravdu velikýSad..Půl centimetru odrostů svítí na dálku:(Navíc jsou moje vlasy dost zničené,chtěla jsem je zesvětlit a proto na ně patlala melíry(tedy ne já ale kadeřnice) a světlé barvy-výsledek byl ovšem hroznýSad...Myslím si že se ke mně hodí ta hnědá i vc,protože mám od přírody černé obočí,ale teď už to bohužel neni ta pěkná hnědá kterou jsem mívala dřív...No jo hold melíry a různé barvy vlásky nenechaly zničily:(...Moc chci svou původní barvu ale myslím že jediné řešení je vlasy ostříhat uplně nakrátko,což bych asi nepřežila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Aha... a co ty hnědý vlásky pomalounku polehounku po čase zesvětlovat a pečovat, pečovat, pečovat? Nebylo by to lepší, než je rovnou ostříhat? Časem můžou jít pryč třeba po centimetrech, jak ti bude dorůstat tvá vlastní barva a pořád můžeš být dlouhovláska.
Já vím, se zesvětlováním je kříž, narozdíl od ztmavování Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jesika
0-7
0-7


Založen: 3.1.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 3:41 pm    Předmět: Citovat

Kataska: No, já mám přírodní vlasy takové trochu tmavší, odrost není ani moc vidět, akorát ten zrzavej tenčí pruoužek, jak to předtím chytlo na odrosty =(,, Teď jsem se už něco kolem 3 měsíců nebarvila,, Nejhorší na tom je to, že ten odrost bude vidět nejvíc v létě, protože to mi zase vlasy zesvětlají, po starém melíru, slunko to vytáhne a bude takovej tmavší odrost a vlasy takové do zlatova =(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.