Experimenty s vejci či majonézou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e1ba878793ccc53d68850002408e3c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

já jsem majonézu párkrát přidala do nějaké masky, tam její smrádek zanikne a je to rychlejší než rozdělávat vajčko... jak kdy, co tě nezabije...
ale nejradši ji jím... teda ani ne majonezu,ale tatarku, bych se jí ujedla, kolikrát mám na něco chuť tak si to namířim k ledničce a žličku majonézy a je po chuti, mňam... a jim ji skoro ke všemu, fakt bez tatarky ani ránu.. (ale jen hellmans, jiný sou bleee)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

píše se vůbec hellmans hellmans???
to zní dost ďábelsky co:D
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

jejda smíchat vejce s olejem mě nenapadlo, já si zábaly už nedělám, přijde mi že to co se do vlasů vstřebá, se zase vymeje šamponem. ale tohle taky třeba zkusim:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 7:54 am    Předmět: Citovat

ja som si zatial na vlasy vzdy davala iba olej zmiesany s nejakou maskou na vlasy z drogerky,ale nabuduce skusim s zltkom Laughing
Tree ono sa to sice vymyje teda to co zostalo na povrchu vlasov,ale to co sa vstrebalo dodalo vlasom vyzivu a oni su potom krasne aj ked to splachcnes samponom Very Happy aspon moje vlasy su s tym mimoriadne spokojne,po oleji trebars ani nemusim pouzit kondicioner lebo su hladke,aj ked ja ho aj tak pouzivam Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seeny
8-20
8-20


Založen: 27.10.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Podle me je vajíčko na vlasy lepší než jakákoli chemická maska . Mám po něm nádherně vyživené vlasy. Akorát ho nenanášejte ke kořínkům, vlasy pak dost plihnou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Já si poslední dva měsíce míchám tak jednou za týden 2 žloutky s dvěma lžícemi ricíňáku a trochou citronu (jen prokvedlám vidličkou a vypadá to jak rozšlehané žloutky, ne majonéza) a nechávám tak půl hodiny v zábalu - a zvýšení lesku a pružnosti je znatelné. Také si maluju, že ten ricíňák má pozitivní účinky na vzrůst vlasů Laughing takže to s klidem patlám hlavně ke kořínkům . Efekt je opačný než psala Seeny a vlasy mám po tom u hlavy načechranější - asi záleží na množství i druhu oleje a kvalitě vlasů (i když já se svými tenkými...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Já si poslední dva měsíce míchám tak jednou za týden 2 žloutky s dvěma lžícemi ricíňáku a trochou citronu (jen prokvedlám vidličkou a vypadá to jak rozšlehané žloutky, ne majonéza) a nechávám tak půl hodiny v zábalu - a zvýšení lesku a pružnosti je znatelné. Také si maluju, že ten ricíňák má pozitivní účinky na vzrůst vlasů Laughing takže to s klidem patlám hlavně ke kořínkům . Efekt je opačný než psala Seeny a vlasy mám po tom u hlavy načechranější - asi záleží na množství i druhu oleje a kvalitě vlasů (i když já se svými tenkými...)


Dělám úplně to samé, rozmíchám vejce, mandlový olej a lžičku citronové šťávy a vlasy mám nádherné, pak dvakrát našamponuju a ani kondicionér nedávám.Jen občas, ale podle mě už není potřeba.Ta maska je vyhladí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 10:09 pm    Předmět: Citovat

Mým vlasům ty přírodniny nějak nevyhovují, zdá se mi, že se potom ještě víc lámou, pro mě jedině chemie. Ale někde jsem četla, že ta majonéza pomáhá proti vším (asi tady na tom vláknu o vších), ještě štěstí, že jsem tenhle problém nemusela zatím řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 4:43 pm    Předmět: Citovat

takže dát tam vajíčka s olejem, nechat působit a pak normálně umejt? hodlám to vyzkoušet, ale nechci mít na hlavě omeletu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.