Mušle, mušličky - co s nima?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8323213fc36939bd819e865d479b3f9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Bone, a podělíš se? (s nápady)
Btw já si taky dovezla z Řecka plno mušlí - malinký bílý srdíčka cca pů cenťáku. Rámeček z ikey (sada tří za 50 tuším, obyč dřevěný) jsem s nima celý polepila a dala do toho mojí mamce mojí fotku u vykopávek:D lepila jsem Herkulesem - je třeba dát silnou vrstvu a počkat tak noc - pak se to tím může ještě celé přetřít (po zaschnutí funguje jako lak). Také jsem si udělala kreativní rámeček - různé druhy mušlí do obrazců - něco jako na tom Mineralfitu. jiné věci jsem nezkoušela - např tu sponu - to zní docela dobře. Ale nevím kde koupit tu dřevěnou kostru - máte někdo zkušenosti, nebo třeba s plastouvou? Všude se spony prodávaj už do různých tvarů nebo oblé - chtělo by to plochou.
Dále mám doma velké srdcovky. Nádherné. Ráda bych je využila - nevím co s nima:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 12:57 pm    Předmět: Citovat

A co vyzkoušet soupravu na úpravu nehtů nebo nástevce na Dremel ([img]http://www.dremeleurope.com/dremelocs-cz/Product.jsp;jsessionid=0D8A885B880B9DAD16E0C2AB65849E55?&ccat_id=2075&prod_id=395[/img]).
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 4:12 pm    Předmět: Citovat

nevim jestli nekdo navrhoval udelat si z nich nausnice nebo nahrdelnik... taky jako navlikany ozdubky-blbustky by nemusely vypadat spatne... Wink
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 4:20 pm    Předmět: Citovat

To mi připomíná, že jsem kdysi dávno měla vyráběné náušnice z takových dlouhých tenkých ulitek.. drátek se zahákl do "vchodového" otvoru a motal se v té spáře, jak se ta ulita kroutí. Nahoře se udělalo očko, do toho háčky a k tomu jednu ulitku na krk. Vypadalo to moc hezky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

nebo si s nima udelat mozaiku na stenu... Cool to by bylo hezky...
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.