sněžení..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8994a1122440c716dc4c7a36c1e9b3adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte rádi sníh a vše okolo toho?
Ano
53%
 53%  [ 32 ]
Ne
6%
 6%  [ 4 ]
čeho je moc toho je příliš..
15%
 15%  [ 9 ]
Už nemůžu to bílé sfinstvo ani vidět..
25%
 25%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Tak já jsem asi divná, takových pozitivních ohlasů... ale, já sníh nerada, zimu taky nerada... miluju podzim a jaro, léto - to už je moc teplo (teda u nás na severu moc ne)... ale zima - ble, sníh, čvachta, mokro v btách, mokrý kalhoty, padá to za krk vůbec... ale na to, že nemám sníh ráda, bydlím na blbém místě, v Jablonci zvládne být sníh třeba i od listopadu do dubna... je tady snad ještě nějaká spřízněná duše, která zimu nerada, že jo?


Morgys taky zimu nerada. Rada maximalne zpoza okna bytu ze svarakem v ruce a sklebem na xychte Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 5:53 pm    Předmět: Citovat

Nesnáším zimu, ale když už musí být, tak aspoň se sněhem. Ideálně když nemusím ven a můžu koukat na zasněžený strom za oknem a zahrádku za barákem, jinak tu městskou rozšlapanou břečku taky nemusím.

Jo a botky mám vyřešený, dostala jsem k Vánocům kanady, dokonce zimní model Very Happy Teploučko, suchoučko a sůl se může jít zahrabat, stačí občas napatlat krémem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 5:56 pm    Předmět: Citovat

Laire napsal:
Jo a botky mám vyřešený, dostala jsem k Vánocům kanady, dokonce zimní model Very Happy Teploučko, suchoučko a sůl se může jít zahrabat, stačí občas napatlat krémem Very Happy


No ja letos prvni zimu nosim glady a krome drobneho defektu, ze nejsou primo do velkeho snehu (tzn. do teho dopusceni, co je vcil venku. - bo se tam nabali kilo snehu do vzorku a clovek ide jak na skluzavce) je musim pochvalit, bo sul na ne nemoze a teplucko v nich je tez - hlavne, jak si clovek zebere dvoje fusky Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já nosím pohory, kožený, ale jsou starý a prasklý, tak mi tam teče... a nebo kozačky, s chlupem, s pořádnou podrážkou... kalhoty dovnitř, pak je nemám mokrý, sice to nevypadá moc dobře, ale je mi to fuk... ale musim je umývat od soli, promazávat a vůbec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Laire napsal:
Jo a botky mám vyřešený, dostala jsem k Vánocům kanady, dokonce zimní model Very Happy Teploučko, suchoučko a sůl se může jít zahrabat, stačí občas napatlat krémem Very Happy


No ja letos prvni zimu nosim glady a krome drobneho defektu, ze nejsou primo do velkeho snehu (tzn. do teho dopusceni, co je vcil venku. - bo se tam nabali kilo snehu do vzorku a clovek ide jak na skluzavce) je musim pochvalit, bo sul na ne nemoze a teplucko v nich je tez - hlavne, jak si clovek zebere dvoje fusky Laughing


Laughing Laughing Kouzelný příspěvek. A velké dík za tu ostravštinu. Taku hezku jsem už dlouho nečetla Very Happy A s tím nabalováním máš pravdu. Ono jak se to nakupí, tak to pak vypadá jak Hurvajzovy botky Very Happy A bota pak váží snad čtyři kila. Nejlepším s takym pak přijít domů Laughing Tež nosím glady v zimě a spokojenost. Jenom to zavazování je otrava...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ehm...Co jsou to ty "glady"?
Lalaith jak já bych s tebou to bydliště měnila.... zimu a hlavně sníh miluju
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Jo, glady u nás taky neznáme... Embarassed Embarassed
Já bych měnila jenom na tu zimu... Jinak ani náhodou, podzim na Jizerkách je to nejkrásnější, co může být... Mlhy na Jizeře a zlaté bukové listí na Viničné, Poledníku... Neměnila bych - za to mi stojí i ta dloooouhá zima, o to víc se těším na jaro... (no nic, takový menší výlev, ale mám ty hory strašně ráda...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Toz myslela jsem, ze glady je termitus technicus, ale pro ilustraci



Kač - no, ja to puvodne malem napisala po naszemu Laughing to vis, zkusky na polonistyce Very Happy Tak jsem si musela ulevit.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

No u nás je zima teda pořádná Laughing Twisted Evil Laughing !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 6:15 pm    Předmět: Re: sněžení.. Citovat

kalakai napsal:
celý měsíc furt sněží..neleze vám to už krkem? nebo jste sněhomilové a milujete lyžování, bobování, stavění sněhuláků, odklízení sněhu a vše okolo toho bílého a studeného?


Za tuto letošní zimu co byla jsem moc ráda. Pořádných let nebyl takový sníh jako letos jsem za to ráda, jelikož zimu nesmírně miluji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.