Křivozub vas zdravi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22b9e6f4e77f42a1607564c45febdd1bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 1:29 am    Předmět: Křivozub vas zdravi Citovat

No, tuž asi něco mam napsať, ni?
No, su Křivozub, jiní mě vołají Martine, tak si vybertě. Su z Ostravy a je mi 17 lat.
Proč Křivozub? V dětstvi su měł taku mału nehodu, spadł su ze stromu na plot pode mnu, no vybił su sobě jeden zub a druhy si odlomił tak, že był křivy. Celkově mam taky křive zuby.
No, to by bylo k historii mojej přezdivky. Jinak ňa mužetě znat po nazvym Tellur.
No, určitě stě si všimłi, že młuvim jaksik divně. Młuvim prostě tak, jak mě mamka s tatu naučiłi. Ovladam aji spisovnu češtinu, ale tento uměły vytvor nesnašam. Spisovnou češtinou młuvim pouze na Fejsbuku a jednom Słovanskem foru, jinak se ju snažim co najmeněj uživať.
Muže se vam zdať, že tu mam jaksik přemnožene ł. Je to takovy mały eksperiment. Rozlišovani mezi mjakkym l a tvrdym l ešče do svojej řeči zavadim, jelikož toto kdysi měła čeština tež, ale ztratiło se to z něj. Dodnes rozlišovani mezi dvěma stupňama l je aktivni pouze v uzkej časti Slezska a Moravy, pokuď vim.
Nu, což, ešče su neuvedł žadne zajmy, že? Tak, bavi
ňa hudba (sam hraju na baskytaru v jednom zespołu) a jej vytvařeni, bavi ňa jazyky. Mym velkym koničkem jsou věci točici se okolo Słovanu. Čili, citim se byť hrdym Słovanem a zajimam se bliže o "problematiku" sjednoceni Słovanu.

No, dosť těch řečiček, ja su přeci na vłasovem foru, ni? Vłasy mi uz rostu druhym rokem odhadovanou rychlosťou około 0.7 cm za měsic. Od doby, kdy su si to něchał rusť, su si to něstřihał, ale to planuju v nejbližši době. Eněm se mi vlasy trocha zacuchavaju. Vłasy ze zadni časti hłavy mi dosahují k půlce zad, ale vłasy z předni časti sotva jdu svazať do culika. Němam roztřepene koněčky, o vłasy něpečuju nijak zvláštně, žeru zdravě i možu řicť, že mam celkově kvalitni vłasy. Myju si je pruměrně jednou - teď pozor - za 10 dni! Někeři z vas už asi šaleju, jak to sakra mužu vydržeť atd. I když su v ešče stale v pubertě, čili hormony se neustaliły, takže se mi to masti jak cyp. Ale mě je to jedno, nechapu to šalenstvo około mastnych vłasu. V kratšich intěrvalech niž 7-10 dni se je myju většinu jen těhdy, když mě k temu okołi donuti, např. když idu někam na vyznamnějši udalosť či tak. Ja vim, řikatě si:"to je ale prase..." Twisted Evil
Snažim se uživať přiřodni šampony např. z kopřiv, ale okoŁi mi furt vnucuje tu chemiju. Sad
Nu, tož to by było ku mňa, dufam, že zdě budu pravidelnym přispěvatelem a dufam, že vam něvadi jak su se tu rozepsał. Hold, je noc a ja se nudim a nechce se mi spať. Smile
P.S.:Su čłověk spojeny s přirodou, takže možna i to je jeden z duvodu proč si vłasy němyju tak často, čili jednou za dva/tři/čtyři dny.
P.P.S.funguje tu něco na styl podpisu? Bo ja to kajsi v mojim profilu nastavił, ale zda se, že se to tu nezobrazuje. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 1:41 pm    Předmět: Citovat

No, to bylo teda obsáhlý představení Laughing Vítej Smile Podpis tu funguje, musíš vlízt do "upravte svůj profil" a tam do záložky "nastavení fora". Jsi šikovnej kluk, to zvládneš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Tuž vitaj, synek, vitaj! Very Happy Zas po dluhej době kdosyk, kdo muwi po našymu Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tuž vitaj, synek, vitaj! Very Happy Zas po dluhej době kdosyk, kdo muwi po našymu Wink

No, němysłim si, že toto je čiste po našymu. Po našymu ma mnohem vice germanizmuv, ale ja se germanizmy snažim nahrazovať slovy plně slovanskeho puvodu. Je to prostě młuva, tak jak ňa to naučili rodiče i prostředí, čili nějaky miks ostravštiny a po našymu. Prostě Lašske nařeči. Twisted Evil
Barthezka:No, tak ja to zkusim Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

Achjo, nějdě to. Sad
Jedine, co vidim je jenom: S�ava rodu, rodin� i p�velikej Matce Zemi!
Vypada to na potiže s kodovanim, ale ja se v techhle veceh nevyznam. Alespoň dufam, že muj stryc Gugl ano .Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 4:37 pm    Předmět: Citovat

Křivozub napsal:
No, němysłim si, že toto je čiste po našymu. Po našymu ma mnohem vice germanizmuv, ale ja se germanizmy snažim nahrazovať slovy plně slovanskeho puvodu. Je to prostě młuva, tak jak ňa to naučili rodiče i prostředí, čili nějaky miks ostravštiny a po našymu. Prostě Lašske nařeči. Twisted Evil


Jasne, že ni. Včilek skorem každy mluvi jakymsik mixem. Ja ostravštinu mixnutu z prajzstinu, aji z tym fajnym, jak muvju Těšyňocy Wink
Ale stejně se to fajně čita.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 5:12 pm    Předmět: Citovat

Vítaj, vítaj! Zdravím z Opavy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

tož tady ve štatlu sa šprechtí tuze neslavjansky, ale snad si budem rozumět, ajn cvaj! Wink

Každopádně naše slezsko-lašsko-panslovanská větev má zdatnou posilu Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.