Vlasová kosmetika THERMAL MED
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca0429f605c3c91b7aedf402329a3fb7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 5:52 pm    Předmět: Vlasová kosmetika THERMAL MED Citovat

Ahojky. Nikde jsem pokec o této kosmetice nenašla a dost by mě zajímalo, jestli máte nějaké zkušenosti. Mě ji paní v bylinkářství nabízela jako přírodní šampon a vlasový krém proti padání vlasů a nový růst vlasů. Neznáte to někdo? Nějak mě to láká. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

Já jí tedy osobně neznám, ale na internetu na mě vykouklo tohle :
http://www.bylinky-kosmetika.cz/THERMAL-sampon-z-lecive-vody-,187.html
a tohle
http://www.bylinky-kosmetika.cz/THERMAL-krem-na-vlasy-a-vlasovou-pokozku-,188.html
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 1:23 pm    Předmět: Citovat

Skusala som ten sampon aj nejaky krem,ale nebola som velmi spokojna. Ten sampon moje vlasy dost vysusoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty
8-20
8-20


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 5:06 pm    Předmět: Thermal šampón z liečivej vody a vína Citovat

má niekto z vás skúsenosť z tohto šampóna?
http://www.mojalekaren.sk/thermal-sampon-na-vlasy-300ml/

v lekárni mi ho odporúčili ako prírodný, tak som zvedavá na váš názor a skúsenosť s ním... a ako naschvál BALEU broskyna- šamponik nemali nikde, iba kondicionér, a LAVERA ktorú som chcela ako č. 1 skúsiť, neviem kde zohnať Sad ach ten náš Prešov (Slovensko)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajenka
8-20
8-20


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 2:48 pm    Předmět: Thermal-vlas. kůra-2x krém+šampon Citovat

Ahojky,kůru jsem zkoušela (Thermal od Sens-Kyjov). Musím říct,že je to zatím to nejlepší,co jsem používala na regeneraci a podporu růstu vlasů.Vlasy začaly růst i na počínajících lysinách,a i na místech,kde jsem je nikdy neměla (na čele).Zhoustnutí naprosto super,asi tak skoro dvojnásobek původního množství.Také rychlost růstu byla super! Laughing Cena celé kůry se za roky,co o ní vím,zvedla jen minimálně,takže další plus.Rozhodně se vyplatí zainvestovat! Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

A šampon jsi taky zloušela nebo jen tu kůru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajenka
8-20
8-20


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 1:45 pm    Předmět: Thermal-Sens-Kyjov Citovat

Kůru,a ta se skládá ze dvou krémů a jednoho šamponu.Vše o kůře najdeš na stránkách firmy Sens-Kyjov.Je tam podrobně popsané,co produkty obsahují,jak působí na vlasový folikul a vše ostatní.Celá kůra stojí kolem litránku,což si myslím,není tak moc. Rolling Eyes Wink Zkoušela jsem jí před desíti lety,a vlasy opravdu rostly všude,mám jich hodně,a rychlost růstu byla přímo závratná.Pak jsem se nechala ostříhat Sad a teď opět pěstuji.Cena kůry se od té doby zvýšila - řádově - jen v desetikorunách,takže je to super.Obaly té kosmetiky jsou obyčejné,na což nejsme dnes zvyklé,ale opravdu funguje,což o přípravcích značkových,které jsou běžně k dostání v obchodech,říct nemůžu. Idea Zatím pááá,klidně se ozvi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

http://www.thermal-sens.cz/vyrobky.htm

oni mají i krem a koupel na revma, to sem zas něco objevila Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajenka
8-20
8-20


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

Holky,taky jsem dnes taky něco objevila!!! Laughing Nevím,jaký to bude ,,terno",ale celé je to velmi lákavé.Jde o výrobek Vlasy S.Odkaz dole,a složení toho výrobku je : kopřiva dvoudomá,chmel otáčivý,bez černý,líska obecná,fenykl obecný a fialka (violka) trojbaevná.Mají to tam uvedené v latinských názvech.Osobně do toho jdu,dnes jsem si objednala.Minimální odběr jsou tři kusy,vyjde to taky na litránek.Nechcete jít do toho se mnou? Wink Rolling Eyes
www.vlasac.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:48 pm    Předmět: Re: Thermal-Sens-Kyjov Citovat

Ajenka napsal:
Kůru,a ta se skládá ze dvou krémů a jednoho šamponu.Vše o kůře najdeš na stránkách firmy Sens-Kyjov.Je tam podrobně popsané,co produkty obsahují,jak působí na vlasový folikul a vše ostatní.Celá kůra stojí kolem litránku,což si myslím,není tak moc. Rolling Eyes Wink Zkoušela jsem jí před desíti lety,a vlasy opravdu rostly všude,mám jich hodně,a rychlost růstu byla přímo závratná.Pak jsem se nechala ostříhat Sad a teď opět pěstuji.Cena kůry se od té doby zvýšila - řádově - jen v desetikorunách,takže je to super.Obaly té kosmetiky jsou obyčejné,na což nejsme dnes zvyklé,ale opravdu funguje,což o přípravcích značkových,které jsou běžně k dostání v obchodech,říct nemůžu. Idea Zatím pááá,klidně se ozvi


mozem sa spytat, ta kura to si ako pouzivala ten sampon bezne a ten vlasovy krem ako kondis, alebo na zabaly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.