Ako nadobro skoncovat s chemickou farbou?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6507acfa7c46fcb2657afc03b3e5fe47Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 4:37 pm    Předmět: Ako nadobro skoncovat s chemickou farbou? Citovat

Od prírody mám svetlé, plavé vlasy... Nadáva sa tomu aj špinavý blond. No vrámci puberty ked som mala 16 a myslela som si, že tým niekoho zaujmem, začala som si farbit vlasy na fialovo. No už keď moja osprostelosť prešla, čiže niekedy pred rokom, prešla som na farbu hnedú, ale stále mi vidno odrast. A jasné, najjednoduchsie je to farbiť dalej, ale nechcem mať v 50 tke vlasy jak metla.. Very Happy A vyholiť tiež nie, to by som tu uz nemohla chodit Very HappyVery Happy Tak kto má s takýmto niečím skúsenosti? píšte smelo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 5:26 pm    Předmět: Citovat

Jak skoncovat s chemkou - no jedině nechat odrůst že jo Laughing
Já jsem si říkala, že si to nabarvím na něco pobodnýho mně a nechám odrůst, ale nedokážu trefit odstín a zároveň když vidím odrosty, tak se mi ta barva nelíbí, takže nevím co s tím no Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Galeana
8-20
8-20


Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Já sama s tím sice zkušenosti nemám, ale vím, že kadeřnice dokážou něčím stáhnout veškerou chemii, která byla na vlasech použita. Sice ten "stahovák" bude taky určitě chemický, ale teoreticky by ti to mělo vrátit tvoji původní barvu....alespoň téměř. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

No pokud byla použitá trvalá barva na vlasy, tak to určitě nejde, protože ten pigment je změněnej... leda by se to vymylo, což asi nevymylo, jinak by ten dotaz nebyl položen Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Galeana
8-20
8-20


Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

No já jen vím, že sestřenka je blondýna a měla takovej malej záchvat změn barev....hnědá, rezavá a nakonec i černá.....kadeřnice jí něčím stáhla všechny tyhle barvy a dnes je opět blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 4:23 pm    Předmět: Citovat

No ja viem, aj ja som počula niečo o tom, že chemicka farba sa da z vlaskov stiahnut .. Niecim... Ale bojim sa ze potom sa moje vlasy zmenia na ometlo, niekto ma chyti za nohy a moze so mnou zametat chdnik pred bytovkou Very Happy A odrast by som si to tiez nechcela dat, jedine ze by som si s coraz vacsim odrastom podstrihavala vlasy... Ale aj tak dakujem za rady, skusala som to samponmi, ale mozno to spraviim tak, ze budem skusat postupne si to zosvetlovat a mozno sa podari:) ale aj tak dakujem kočenky Razz Galeane a barthezke Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 4:58 pm    Předmět: Citovat

Chemické barvy chytají na tom principu, že vlas odbarví (zbaví ho jeho přirozeného pigmentu), proniknou do něj a dodají mu novou barvu. Bohužel, i když tuto chemickou barvu "stáhneme" původního odstínu už nedosáhneme - ten byl zničem peroxidem obsaženým v barvě.

Bohužel, nezbývá, než vlasy nechat odrůst, i když je to zdlouhavé a nevypadá to moc hezky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

No tak, asi budem musiet ostat pri tom farbeni, ked nechcem vyzerat ako magor...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

Jo, jak se člověk jednou obarví, tak je to v háji Smile Já už asi taky budu barvit do konce života... Laughing Nebo si to horko těžko nechám několik let odrůstat a pak budu mít šediny a stejně budu muset barvit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

no ja som sa toho zbavila tak, ze som vlasy zafarbila na co najpodobnejsi odtien tomu moju a potom to uz nechala tak. to je asi najschodnejsia cesta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.