Ahoj :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c1df6e927061bb24010d87fef5d3601Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 8:48 pm    Předmět: Ahoj :) Citovat

Ahoj ahoj, hlásím se jako nováček a zdravím všechny vlasatice a vlasatce Smile.

Tyto stránky jsem našla už někdy před rokem, když jsem pátrala po tom, jak vyřešit problém s padajícími vlasy. Nakonec mi tedy začala pomíhat až kožní lékařka a "chemie" z lékárny...díky bohu za to Smile. Ale tady se dočítám spoustu zajímvaých informací, které jsem netušila a postupně měním přístup ke svým vlasům...a tak nějak k sobě celkově Smile. Abych si vyléčené vlasy zase neničila. Přešla jsem na přírodní šampony, přestala fénovat a chystám se pořídit dřevěný hřeben od pana Kříže Wink. A učím se mít své vlasíky ráda Smile.

Díky za zajímavé články a fajn diskuze!

J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej!
Tak hlavně žes vlásky "zachránila" Smile
Taky jsem začala na vlasy koukat úplně jinak než předtím, je to tady značně ovlivňující Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Ahoj, vítej!
Tak hlavně žes vlásky "zachránila" Smile
Taky jsem začala na vlasy koukat úplně jinak než předtím, je to tady značně ovlivňující Smile


No to, ze o vlasy sa treba starat som prisla aj ja, tiez mi dost padaju, a tak uz pouzivam aj nejake tie masky, sem tam olejceky z oriflame..A snazim sa aby som potom z vane nevyberala tonu mojich vlasov, upchavalo to vylevku:D A tiez sa tu dozvedam kopy zaujimavych veci:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:57 pm    Předmět: Citovat

A snazim sa aby som potom z vane nevyberala tonu mojich vlasov, upchavalo to vylevku:D

Tak tak Smile. Už jsem se musela i vyčesávat nad vanou, protože spolubydlící nadávala, že jsou všude vlasy... A když po každém česání je plná vana vlasů, je to dost deprimující :/. No - klep klep na dřevo - snad to bude dobrý.

Já tedy spíš zjišťuju, že jsem se o vlasy "starala" moc - patlala na ně kde co z drogerie podle toho, co psali na obalu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

jejda, citace se nějak nepovedla...snad časem přijdu ne to, jak to tady funguje Very Happy Zatím se omlouvám, asi budu dělat trochu zmatky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 12:11 pm    Předmět: Citovat

jenny1984 napsal:
jejda, citace se nějak nepovedla...snad časem přijdu ne to, jak to tady funguje Very Happy Zatím se omlouvám, asi budu dělat trochu zmatky Very Happy


Nevadi, ja som tu aj s topankami asi tyzden:D ani ne tolko, sak nedavno so pisala presne tak ako ty prispevok s nazvmo nova ovecka v stade:DVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 5:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj jenny,
tak to je dobře, že vlasy přestaly padat. Jinak jak píšeš, že se učíš mít své vlasy ráda, tak to je snad to nejdůležitější Smile tak ať se ti tu s námi líbí, ať tu najdeš to, co potřebuješ a vlásky máš zdravé a rostou Smile

a při citaci se nesmí smazat ty závorky, co máš před a za citovaným textem. Když je smažeš, neudělá se to bílé okénko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenny1984
81-160
81-160


Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Déscantes: Ahoj, děkuju za přivítání Smile S padáním ještě bojujeme, ale zlepšuje se Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.