Zdravím

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d0563aefb28ceabdc6a0f22d9554e5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Azraelka
0-7
0-7


Založen: 7.3.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 11:45 pm    Předmět: Zdravím Citovat

Zdravím všechny,

proklikala jsem se sem přes google při hledání návodu na francouzský cop (takový ten jak se přidává ze spoda, už jsem ho našla, první bod pro vás). Pak jsem objevila další účesy i když jsem nevěřila, že by se našly návody na takový ty vychytanější účesy co vypadají profi a našly se, další bod. Smile

Pak přišla rána pod pás.. Před pár lety jsem si nechala v pomatení smyslů ostříhat vlasy (byly pod pás, spíš na zadek), i když jsem to brala tak, že to bylo dobře, vypadala jsem pořád jak zmoklá slepice, prostě to bylo moc těžké a nešlo s tím nic než culík nebo cop a vy jste mi ukázali co všecko jde, teď toho lituju moc, bohužel jsem jedna z těch co ve fázi mezi vlasy na lopatky (to mám teď) a po pás vypadá prostě divně.

A pak jste mi zas náladu zvedli. S hennou. Že existuje vím, ale že s ní jdou až takové čáry jsem netušila. Kompenzuju si nedostatečnou délku vlasů barvičkami, momentálně fialovou, na mých tmavě hnědých vlasech to vypadá docela dobře, ale přestává mě bavit. Týden dva po barvení je to fajn, vlasy lesklé, hebké, ale pak to jde postupně do háje, vymývá se mi barva a z vlasů chemlon, který se špatně krotí. Hennu bych ráda zkusila, třeba v nějaké hnědočervené kombinaci, ale přesto že jsem pročetla drtivou většinu zdejších vláken o henně, pořád nemám moc jasno kolik henny, kolik případného oleje.. A budu ráda za radu. Smile

Hm, koukám že toho mám vic než jen pozdrav, ale snad to moc nevadí. Díky a super web. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 9:55 am    Předmět: Citovat

Ahoja,

kolik henny a kolik oleje nemá jasno nikdo, dokud to nezkusí. Každý náme jiné potřeby. Někdo dává oleje hodně, někdo vůbec, nekdo olivový, někdo kokosový. Někdo na vlasy po ramena spotřebuje 90g henny a někdo dvakrát tolik Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej Smile
Myslím, že s postupem času tento server u tebe nasbírá ještě více bodů Very Happy S hennou zkušenosti nemám, ale prostě musíš vyzkoušet, každý máme jiný vlasy, takže univerzální návod neeexistuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azraelka
0-7
0-7


Založen: 7.3.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

Sakra to je opravdu alchymie, ale díky za odpověď Laughing Holt budu zkoušet a uvidí se. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.