Dobrý den vespolek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd105836fe220fc26ef25ee243679836Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 9:57 pm    Předmět: Re: Dobrý den vespolek Citovat

malutko napsal:
Při hledání informací o péči o vlasy jsem se přilepila na toto forum a už se pár týdnů nemůžu odtrhnout od čtení všemožných rad a zkušeností... a nakonec jsem neodolala a krom věčného špehování jsem se i zaregistrovala. Nu což, moc platná vám tu asi nebudu, zkušeností věru mnoho nemám. Je mi 24 let, ještě donedávna jsem byla nositelkou hustých krásných vlasů po zadek a já nevděčnice jsem si neuvědomovala, že to není samozřejmost a bezostyšně jsem na ně kašlala. A ejhle, kdosi tam nahoře mi dal pěkně přes nos a já po léčbě nemoci nakonec vlastně můžu být ještě ráda, že mě léčba stála jen kapku sil a kupu oholených vlasů Wink Tak nevím, patřím já sem vůbec? Na hlavě mám po čase vypěstovaných konečně pár chlupů, rozhodně časy dlouhovlásky jsou ty tam. A upřímně, mnoho rad vám nabídnout nemohu, vážně jsem nikdy nezkoušela žádné masky a celý život mě provází šampon Dove, víc mé vlasy neznají. Takže že by se ze mě stal takový malý, pidi parazit na tomto fóru? Nu, tím vlastně už pár týdnů jsem a skládám hlubokou poklonu k znalostem mnohých z vás a stydím se a rdím za své parazitování. Embarassed Co vám tak můžu na oplátku poskytnout? Mé vlasy nejsou a asi už ani nikdy nebudou, co byly. I když lidé často po takovémto shození vlasů pozorují, že jim vlasy zhoustly, já to štěstí nemám a podle lékaře se asi budu muset smířit s nesmírně nekvalitním porostem, slabým, prořídlým, smutným. Jak říkám, vlastně sem ani nepatřím. Ale chci zpět alespoň trochu z dřívější krásy a délky svých vlasů a budu se snažit s vámi podělit o zkušenosti, které mi snaha o to přináší a přinese. Snad alespoň k něčemu tu budu dobrá Wink Přeji hezký vlasatý den


V prvom rade ma mrzí, čo sa Ti stalo a prajem nech sa čoskoro staré časy vrátia späť... Osobne poznám jedno dievča, čo tiež prišlo o vlásky, už ako malá. Je to kamoškina sestra.. Sad A je mi to kvôli nej strašne ľúto. a dufam ze tym ze som to tu nacrtla nikoho neurazim, ale ja sama si neviem predstavit ze by som bola utena nosit parochne alebo satky. A tisnu sa mi slzy do oci ked vidim v telke male nevinne detske tvaricky s holymi hlavkami.. na onkologii.. Vtedy si clovek so srdcom povie, kde sa podel boh ked toto dovolil a preco musia umierat aj take nevinne deti.. Sad ach jaj, dost s touto temou lebo som to uz asi prehnala :'(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

ceres, ale když je to za námi, je třeba jít dál Wink

myslím, že tady je to opravdu o tom, co napsala Nicole. Při léčbě mělo tělo dost jiných starostí něž se starat o krásu vlasů. V první řadě se stará o to životně duležíté...vlasy, nehty atd. jde stranou.
Za předpokladu, že je po úspěšné léčbě, je akorát tělu potřeba dát čas na zotavenou Wink

Neříkám, že to bude jako dřív, já už svůj zlatý oříšek neuvidím. A občas se mi po něm zasteskne. Ale bude líp Wink

tanka..až mne to dojalo, děkuji Embarassed
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
ceres, ale když je to za námi, je třeba jít dál Wink

myslím, že tady je to opravdu o tom, co napsala Nicole. Při léčbě mělo tělo dost jiných starostí něž se starat o krásu vlasů. V první řadě se stará o to životně duležíté...vlasy, nehty atd. jde stranou.
Za předpokladu, že je po úspěšné léčbě, je akorát tělu potřeba dát čas na zotavenou Wink

Neříkám, že to bude jako dřív, já už svůj zlatý oříšek neuvidím. A občas se mi po něm zasteskne. Ale bude líp Wink

tanka..až mne to dojalo, děkuji Embarassed


Embarassed Viem viem, zacala pisat o tom o com som mozno ani nechcela, moje myslienkove pochody ma casto prevalcovavaju. Tento prispevok by sa hodil skor inde.. Mala som potrebu hodit sem nieco zo zivota... Vyjadrit spoluucast a popriat nech to je ok Wink Vsetkym co nieco take prezili, patri palec hore a Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malutko
21-40
21-40


Založen: 3.3.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 11:08 am    Předmět: Citovat

Jé, moc vám všem děkuju za milé přivítání, i když on i ten naleštěný skalp měl své výhody, bylo by krásné, kdybych se taky jednou mohla zase hrdě řadit mezi dlouhovlásky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
ceres, ale když je to za námi, je třeba jít dál Wink

myslím, že tady je to opravdu o tom, co napsala Nicole. Při léčbě mělo tělo dost jiných starostí něž se starat o krásu vlasů. V první řadě se stará o to životně duležíté...vlasy, nehty atd. jde stranou.
Za předpokladu, že je po úspěšné léčbě, je akorát tělu potřeba dát čas na zotavenou Wink

Neříkám, že to bude jako dřív, já už svůj zlatý oříšek neuvidím. A občas se mi po něm zasteskne. Ale bude líp Wink

tanka..až mne to dojalo, děkuji Embarassed



nemas zaco, to skor ja dakujem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 4:13 pm    Předmět: Citovat

Vítej - mám pocit, že za veškeré znalosti o vlasech vděčím právě DV ... než jsem je objevila , byla jsem takřka nepopsaný list - a určitě je tu takových víc... takže nejsi žádný parazit, ale houba nasávající informace Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.