Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=415645dad03a5a0f8d617443383579cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Regenerační přelivy? které máš na mysli? Teď opravdu nevím...Značku!! Twisted Evil


Des, vysonduju od kadeřnice, já vždycky chodila na reg. přeliv k ní Smile Ale bude to buď Wella nebo Loreal, koupit by se měly dát u Cmírala
www.cmiral.cz



Takže profesionální kosmetika...
Na tom něco bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Regenerační přelivy? které máš na mysli? Teď opravdu nevím...Značku!! Twisted Evil


Des, vysonduju od kadeřnice, já vždycky chodila na reg. přeliv k ní Smile Ale bude to buď Wella nebo Loreal, koupit by se měly dát u Cmírala
www.cmiral.cz



Takže profesionální kosmetika...
Na tom něco bude.


Jojo, je fakt, že když jsem používala z profesionální řady Loreál jejich šampon Shine Blond, tak jsem nemusela používat ani kondiš. A to jsem se tenkrát barvila dost nevybíravým způsobem ( 2x zesvětlovač a barva ). Jen co dám do kupy konce ( příp. se jich konečně zbavím ), mažu pro šampon Smile Byl super, jen tak cena ( přes 300 ) je trochu nevýhodná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

A ten Shine Blond jsi kupovala v kadeřnictví, když je to profi?
Určitě, ne?
Zajímalo by mě, jestli něco podobného existuje i na vlasy červených a černých odstínů. Za sebe tvrdím, že drogerijní udržovače barvy typu Sunsilk jsou na pendrek. Přišly mi úplně k ničemu.
Teď má DMko nějakou svou novou značku na kondicionéry a šampony, které mají pomáhat udržovat barvu, a dokonce je mezi nimi i jeden na černou.
Uvidíme, jestli půjdu do té tmavé barvičky, určitě ho vyzkouším... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A ten Shine Blond jsi kupovala v kadeřnictví, když je to profi?
Určitě, ne?
Zajímalo by mě, jestli něco podobného existuje i na vlasy červených a černých odstínů. Za sebe tvrdím, že drogerijní udržovače barvy typu Sunsilk jsou na pendrek. Přišly mi úplně k ničemu.
Teď má DMko nějakou svou novou značku na kondicionéry a šampony, které mají pomáhat udržovat barvu, a dokonce je mezi nimi i jeden na černou.
Uvidíme, jestli půjdu do té tmavé barvičky, určitě ho vyzkouším... Cool


Jojo, ten prodávají buď v kadeřnictvích nebo na www.pro-vlasy.cz. Měla jsem i profi kosmetiku Wellu, ale ta mi neseděla. Teda jako byla dobrá, ale asi jsem od ní za ty prachy čekala víc...
Jinak mají na barvený jako takový Vitamino Color, používá ho kamarádka a vlásky má heboučký a nebo přímo šampony, který i tónují a ty mají v takových skleničkách. Na pro-vlasy je možná mají taky...
Sunsilk je šílenost, po jejich blond řadě vlasy nechutně žloutnou ( zkušenost kamarádky ).
Vím, že řadu na hnědý má Nivea a Gliss Kur, o tý kosmetice z DMka vůbec nevím Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Sunsilk je vůbec k ničemu.
Šampon na objem nefunguje, známým na kudrnaté a vlnité vlasy taky nepomáhá, a mě po něm jenom drhnou.
Možná ta letní řada - nezkoušela jsi ji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:32 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Sunsilk je vůbec k ničemu.
Šampon na objem nefunguje, známým na kudrnaté a vlnité vlasy taky nepomáhá, a mě po něm jenom drhnou.
Možná ta letní řada - nezkoušela jsi ji?


Z letní řady mám už dva roky nesmyvatelnou péči, takovej krém, používaná je jen svátečně, protože je hodně mastná ( dávala jsem si jí kdysi třeba na konečky ) a těžká. Ale krásně voní po kokosu Smile Se šamponem nebo balzámem zkušenost nemám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Sunsilk je vůbec k ničemu.
Šampon na objem nefunguje, známým na kudrnaté a vlnité vlasy taky nepomáhá, a mě po něm jenom drhnou.
Možná ta letní řada - nezkoušela jsi ji?


Z letní řady mám už dva roky nesmyvatelnou péči, takovej krém, používaná je jen svátečně, protože je hodně mastná ( dávala jsem si jí kdysi třeba na konečky ) a těžká. Ale krásně voní po kokosu Smile Se šamponem nebo balzámem zkušenost nemám Smile


Tu letní péči jsem měla loni taky. Bylo to výborné, když člověk vylezl z bazénu plného chlorované vody. Hodně mi to pomáhalo.
Chlór vlasy úplně vysušil, takže jsem jenom rozemnula trochu toho krému v dlaních a přímo na bazéně vetřela do vlasů.
Na léto dobrá věc, jedna z mála od Sunsilku, - a dost možná jediná, která se mi hodila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:21 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Sunsilk je vůbec k ničemu.
Šampon na objem nefunguje, známým na kudrnaté a vlnité vlasy taky nepomáhá, a mě po něm jenom drhnou.
Možná ta letní řada - nezkoušela jsi ji?


Z letní řady mám už dva roky nesmyvatelnou péči, takovej krém, používaná je jen svátečně, protože je hodně mastná ( dávala jsem si jí kdysi třeba na konečky ) a těžká. Ale krásně voní po kokosu Smile Se šamponem nebo balzámem zkušenost nemám Smile


Tu letní péči jsem měla loni taky. Bylo to výborné, když člověk vylezl z bazénu plného chlorované vody. Hodně mi to pomáhalo.
Chlór vlasy úplně vysušil, takže jsem jenom rozemnula trochu toho krému v dlaních a přímo na bazéně vetřela do vlasů.
Na léto dobrá věc, jedna z mála od Sunsilku, - a dost možná jediná, která se mi hodila.


Nápodobně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

Sarah, psala jsi, že tvoje mamka používá přeliv už 5 let a dobrý? A jak často? A vymývá se jí to po jaké době?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 1:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Sarah, psala jsi, že tvoje mamka používá přeliv už 5 let a dobrý? A jak často? A vymývá se jí to po jaké době?


ty jo, ona ho používá už mnohem víc let, bude to nějakých 10 let. Jí se nevymývá, tím, že ho má každý měsíc znovu a znovu ( kořínky a na posledních 10 minut po celý délce ), tak už se jí nevymývá. A vlasy má fakt hodně pěkný Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.