Ahojky všem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cebe187ff4d22c14a8e5ca8c274e61ffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:04 pm    Předmět: Ahojky všem Citovat

Jmenuji se Jitka a bylo mi doporučeno tohle forum nebo mě zajímají nějaké informace ohledně Henny a "hennění"

vlasy mám krátké do mikáda jako na ikonce, tmavé, ale jsem plavovláska a momentálně s prodluženými vlasy pod ramena. Chtěla bych si začít barvit vlasy hennou nebo se mi strašně líbí její odstíny, variace míchání odstínu a pak ten zdravý vzhled a rychlejší růst vlasů ... doufám, že tady najdu vše co hledám, a že mi poradíte jak vůbec začít, jakým odstínem a jak na to ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vitaj na DV.cz Smile Určite tu nájdeš veľa rád akú hennu, ako patlať hennu a kopu iných rád ako vlasy rozmaznávať Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jitul
vítej Smile Rad ohledně henny je ve foru hromada, určitě najdeš, co potřebuješ.
Podívej se i do Top Témat nahoře na liště, je tam užitečný článek Henna a hennování Smile
Ať se ti tu líbí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 2:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jitul. Taky Tě tady moc zdravím. Myslím, že budeš pro nás velkým přínosem. Můžeš podávat zážitky a postřehy s prodlouženými vlasy. Štastná to holka jsi, že jsi typ pro zrz odstíny henny. Já bych hennu ráda používala, ale já jsem typ na odstíny studené, které henna nemá. Takže si jdi uvařit čajíček nebo kafíčko a pusť se do čtení témat o henně, je jich až až.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Díky za přivítání, od soboty nedělám nic jiné jen čtu a čtu a čtu tady u vás Smile a musím říct, že jsem netušila co vše se člověk může dovědět o vlasech.

Prodlužované vlasy jsem měla přidělávané asi 3x a pokaždé jinou metodou, neměla jsem pramínky, ale pásy /pruhy/ vcelku.

A na henování a vše kolem toho se moc těším, i když vůbec nevím jak mi bude zrz barva slušet, ale jdu do toho nechám se překvapit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.