Diskriminace bílých.......boxerů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9fa8c9d797ed85fadb5d04594afc5348Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

mě třeba vadí, že ty chudáky diskriminují kvůli takovým věcem, přitom většina když jsou hluší a pán je ochotný s něma pracovat, tak se v poho naučí poslouchat a netrpí u toho.. přitom hodně "těch barevných" boxerů trpí displazií kloubů - která je šíleně bolestivá a zvíře při tom hodně trpí až nakonec je v lepším případě dán ke speciálnímu chovateli, v horším případě utraceno - to se dá poznat už na malém štěnátku - tak takové pejsky nechávají žít, i když ví,že většinu života bude trpět a ještě je prodávají jako zdravé.. a bílé pejsky utrácejí jen tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem na polském fretčím fóru našla tuhle zmínku: V četných případech je modrá barva očí u mnoha savců (psi, kočky, koně) podmíněna geny typu Spotting Loci a je spojenas hluchotou.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

..ještě znám jedno plemeno, které když se narodí bílé štěně, tak je nechávají uspat, kvůli možné hluchotě ...luisianský leopardí pes.
Je to sice hrozné, ale bylo mi vysvětleno že hluchý pes, může být nebezpečný.
A když se nad tím zamyslím, tak je to celkem logické. Kdyby se třeba lekl, mohl by kousnout, ale mnohem horší je, že by mohl třeba zavinit autonehodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.