Rezavá, mahagon, červená..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46806d346baa281f3c2dbdb77477cce9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

Ten koment Ivet byl myšlen na sapcu Smile
Lucca Arrow nezbývá než hennu odzkoušet. Nikdo ti neřekne, jak to chytí zrovna na tvé vlasy. Ale jelikož máš světlý základ-myší- mělo by to jít dobře. Já jsem měla dobrou zkušenost s Hennecolor. Takže nejdřív můžeš zkusit Měděně červenou, jestli chytí hezky, tak OK, když ne, ztmav. Takže Mahagon - to je dozrzava rudá, taková červená. Ta už by chytit měla.
Takže já radím Hennecolor, chytala spolehlivě. Dozrz barví ještě Lamda, ale aby ti chytla stejně hezky na ty odrosty jako na délku, tam si nejsem jistá. Nezbývá než odzkoušet Smile
Henně z DM bych se ale vyhla, je taková slabší a asi by ti nesjednotila odrost s délkou. Chce to něco kvalitnějšího, pro mě byla vyhovující ta Hennecolor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 9:01 am    Předmět: Citovat

Lucca napsal:
já bych právě chtěla s chemickými barvami uplně zkoncovat. Mým vlasům nedělají moc dobře Confused jen jsem zvyklá na zrzavou výraznější barvu a nevím jestli jí docílím hennou. Chtěla bych právě zkušenost od někoho kdo na tom byl podobně jako já..


Asi bych na tvem miste zkusila ohnive cervenou od hennecoloru,ta mi na moje mysi odrosty chyta hodne zrzave.Pak caca rouge od lushe ale ta uz mi chyta do cervenozrzava-tu mam v galerii-mrkni. Wink Drzim pesti at chytne hezky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lebko
0-7
0-7


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nepoužívá některá z vás Loreal mijirel odstín 9,04?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

Já kombinuju barvící šampóny od Palette a zatím sem byla vždy spokojená Smile
_________________
&amp;quot;Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e.&amp;quot; B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 7:07 am    Předmět: Citovat

lebko napsal:
Ahoj, nepoužívá některá z vás Loreal mijirel odstín 9,04?


Grrr, že já sem zase lezla Mad našla jsem je na aukru a zamilovala se do 7,40 Crying or Very sad...nevím jak dlouho se udržím a neobjednám. Já chci rudé háááááro Crying or Very sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 9:12 am    Předmět: Citovat

Ahoj, strašně se mi líbí výrazné barvy (zrzavá, měděná, červená). Už dva roky používám hennu a vlasy mi po ní dost ztmavly. Příjdou mi takové nevýrazné, mdlé. Když vidím, ty zářivé barvičky v regálech s chemií, tak slintám. Jenže nerada bych se vrátila k mé původní (příšerné) kvalitě vlasů. Poradí mi někdo jak docílit krásnejch výraznejch vlásků s hennou (ať do oranžova nebo červenejch, hlavně aby byli zářivý a ne tmavý) ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

chuchorietka, máš nádhernou záživou barvičku, určitě s ní nespyneš v davu Smile Jinak pokud chceš barvu zesvětlit, tak se podívej do vlákna "jak se zbavit henny". A pokud nechceš, aby dál tmavla, můžeš dobarvovat už jen odrosty a na celou délku dávat hennu jen občas. Ale mě se tvoje barvička moc líbí tak jak je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 12:22 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
chuchorietka, máš nádhernou záživou barvičku, určitě s ní nespyneš v davu Smile Jinak pokud chceš barvu zesvětlit, tak se podívej do vlákna "jak se zbavit henny". A pokud nechceš, aby dál tmavla, můžeš dobarvovat už jen odrosty a na celou délku dávat hennu jen občas. Ale mě se tvoje barvička moc líbí tak jak je Wink


Děkuju Smile Bohužel na živo to vypadá trošku jinak než na fotkách Sad
Vlákno "jak se zbavit henny" mam pročtený snad 3x, některé nápady jsem zkoušela, bohužel, je to všechno na dlouhou trať. Tu hennu tam budu mít už asi pěkně zažranou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krejzova.Lucie
41-80
41-80


Založen: 25.8.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 9:47 am    Předmět: Citovat

heh..holka..já když se poprvé obarvila hennou hennecolour bordo tak jsem se zděsila:-D místo červené jsem měla odstín vevrky....ale ted bych toho zase ráda docílila a už to nejde...protože ta henna byla na chemickou červenou....koukni se den po barvení - ta fotka v profilu v klobouku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 11:41 am    Předmět: Citovat

Zrzky a rudovlásky, co si myslíte o tomto článku?

http://mejvis.blog.cz/0809/zrzky-a-jim-podobna-cervenovlasa-havet

Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.