Změna kvality vlasů po henně
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e12ba9d634a320a68de3f2112d6b0b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 9:33 am    Předmět: Změna kvality vlasů po henně Citovat

Sice tu máme téma týkající se změny kvality vlasů věnující se zejména otázce vlivu hormonů a věku, ale změna vlivem henny se tam trochu ztrácí, přičemž se domnívám, že je to celkem důležitý "oříšek".

Hennuji už skoro půl roku, poměrně intenzivně, někdy i jednou za 14 dni. Vlasy jsou:

- pevnější
- lesklejší
- netřepí se mi konečky
- nemastí se

Celkově vypadají zdravě a dobře. Ale má to přeci jen jeden háček: začínám mít pocit, že mi čím dál tím méně drží vlnky. Natočím vlasy na noc, ráno mám krásnou vlnkatou hřívu, po níž za několik hodin není ani památky. Zůstanou mi jen vlasy rovné tak, jak mi je nadělila příroda.

Nemáte někdo podobný problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 10:11 am    Předmět: Citovat

Všechno potvrzuji, včetně toho nedržení vlnek. Akorát s tím maštěním to mám přesně naopak - mastí se mi teď víc, i když to samozřejmě nemusí být po henně, zkoušela jsem milión dalších věcí (včetně vysazení HA nedávno, to taky může udělat pěknej bordel) Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 10:26 am    Předmět: Citovat

já si všimla, že po hennění se mi vlasy více pramínkovatí, tohle mi nikdy nědělaly, moc se mi to nelíbí Laughing pár dnů po henně mám vlasy krásné, ale konečky se mi třepí stále, nehledě na hennu. ale hennovala jsem jen 2x a přemýšlím, zda-li ještě budu. odstín mám do rezava, který vůbec nechci. takže uvidím.

ale abych jen nenadávala- krásně mi zklidní pokožku hlavy takže mě pak dlouho nesvědí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoshiwara
41-80
41-80


Založen: 22.7.2009
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 12:57 pm    Předmět: Citovat

Mne sa po henne síce vlasy spamätali, sú krásne lesklé, hebké, ale vyrovnali sa mi vlny Sad vlasy sú rovné, prilepené ku hlave (doslova Very Happy ) a objem mám asi ako Glum z Pána Prsteňov..čiže som hennu vysadila a nedostatky doháňam amlou...tá mi vrátila vlny, ale vlasy stmavila. nevadí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 1:13 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem po prvním hennování měla pocit, že mi nedrží zvlněné vlasy, ale zjistila jsem, že henna stačí tak jednou za 2 měsíce. Vlásky se spraví, zatáhnou a jsou lesklé, přičemž se dají i vlnit a drží to. Jen ne hned ten první týden po henění, ale to už přežiju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

mě teda i ta henna z dm udělala nádherně lesklý vlasy, takový heboučký...zatím nejlepší co jsem kdy měla Smile a nemám už tak roztřepený a zlámaný vlasy...nemůžu si stěžovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

Gina napsal:
Taky jsem po prvním hennování měla pocit, že mi nedrží zvlněné vlasy, ale zjistila jsem, že henna stačí tak jednou za 2 měsíce. Vlásky se spraví, zatáhnou a jsou lesklé, přičemž se dají i vlnit a drží to. Jen ne hned ten první týden po henění, ale to už přežiju Smile


A nemáš pak moc velký odrosty, když henníš jen jednou za dva měsíce?
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Yoshiwara napsal:
Mne sa po henne síce vlasy spamätali, sú krásne lesklé, hebké, ale vyrovnali sa mi vlny Sad vlasy sú rovné, prilepené ku hlave (doslova Very Happy ) a objem mám asi ako Glum z Pána Prsteňov..čiže som hennu vysadila a nedostatky doháňam amlou...tá mi vrátila vlny, ale vlasy stmavila. nevadí Smile


Připláclé k hlavě Shocked A já si myslela jakou nedělám svým jemným vlasům hennou službu a doufala jsem, že objem mi minimálně udrží stejný s přibývající délkou a tíhou vlasů Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

mne tiež menej držia vlny Very Happy
a končeky sa mi štiepia trocha menej, ale neviem či je to hennou alebo inými vecami, ktoré používam..tuto je ťažko zistiť, čo spôsobuje ktorý prípravok Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Gina napsal:
Taky jsem po prvním hennování měla pocit, že mi nedrží zvlněné vlasy, ale zjistila jsem, že henna stačí tak jednou za 2 měsíce. Vlásky se spraví, zatáhnou a jsou lesklé, přičemž se dají i vlnit a drží to. Jen ne hned ten první týden po henění, ale to už přežiju Smile


A nemáš pak moc velký odrosty, když henníš jen jednou za dva měsíce?


Jenne nemám, ono to totiž na mých tmavých vlasech prakticky nejde vidět, jestli jsou hennované nebo ne. A to jsem je chtěla mít nazrzlé Rolling Eyes Používám čistou hennu s olivovým olejem a citronovou šťávou, nechávám to na hlavě v teple celou noc a vypadám pořád stejně. Ale na dotek je hodně poznat rozdíl. I konečky jsou zdravější, i když teď mi je poškubalo štěně Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.