butterfly8888

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5cf57af1898b37f7cc8bbb23baa6e4c6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
butterfly8888
41-80
41-80


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem tu registrovaná sice již nějaký pátek, ale čas jsem si konečně našla až teď Smile, když nic jinýho se v tom horku dělat nedá, než sedět u pc Cool Za čtrnáct dní mi bude sedmnáct, jsem ve znamení lva (narozená jen tak pro zajímavost 8.8. v 8hod Smile ). Bydlím v takovém malém zapadákově mezi Zábřehem n M a Šumperkem, Olomoucký kraj. Studuji knihovnické a informační služby v Luhačovicích. Moje koníčky jsou čtení, oldies hudba, divadlo, sci-fi, můj pes a všichni labradorci Smile , občas focení, móda,... cestování, je to mnoho a mnoho.
Po té, co však znám toto fórum se dá za koníček považovat taky henna a hennování Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

butterfly8888 napsal:
Ahoj, tak jsem tu registrovaná sice již nějaký pátek, ale čas jsem si konečně našla až teď Smile, když nic jinýho se v tom horku dělat nedá, než sedět u pc Cool Za čtrnáct dní mi bude sedmnáct, jsem ve znamení lva (narozená jen tak pro zajímavost 8.8. v 8hod Smile ). Bydlím v takovém malém zapadákově mezi Zábřehem n M a Šumperkem, Olomoucký kraj. Studuji knihovnické a informační služby v Luhačovicích. Moje koníčky jsou čtení, oldies hudba, divadlo, sci-fi, můj pes a všichni labradorci Smile , občas focení, móda,... cestování, je to mnoho a mnoho.
Po té, co však znám toto fórum se dá za koníček považovat taky henna a hennování Very Happy


Ahojky,

tak tady vítej. Wink já se registrovala teprve před pár dny a vypadá to tady úžasně.
17 je krásný věk, věk ve kterém udělá člověk spoustu blbostí a odhalí spoustu věcí, které se týkají "odhalení světa". Wink Takže přeju dopředu hodně štěstíčka a zdravíčka.
Tvůj obor studia vypadá dost zajímavě, bude z Tebe knihovnice?

Zatím se měj pěkně a doufám, že se tady na fóru budeme potkávat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
butterfly8888
41-80
41-80


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
butterfly8888 napsal:
Ahoj, tak jsem tu registrovaná sice již nějaký pátek, ale čas jsem si konečně našla až teď Smile, když nic jinýho se v tom horku dělat nedá, než sedět u pc Cool Za čtrnáct dní mi bude sedmnáct, jsem ve znamení lva (narozená jen tak pro zajímavost 8.8. v 8hod Smile ). Bydlím v takovém malém zapadákově mezi Zábřehem n M a Šumperkem, Olomoucký kraj. Studuji knihovnické a informační služby v Luhačovicích. Moje koníčky jsou čtení, oldies hudba, divadlo, sci-fi, můj pes a všichni labradorci Smile , občas focení, móda,... cestování, je to mnoho a mnoho.
Po té, co však znám toto fórum se dá za koníček považovat taky henna a hennování Very Happy


Ahojky,

tak tady vítej. Wink já se registrovala teprve před pár dny a vypadá to tady úžasně.
17 je krásný věk, věk ve kterém udělá člověk spoustu blbostí a odhalí spoustu věcí, které se týkají "odhalení světa". Wink Takže přeju dopředu hodně štěstíčka a zdravíčka.
Tvůj obor studia vypadá dost zajímavě, bude z Tebe knihovnice?

Zatím se měj pěkně a doufám, že se tady na fóru budeme potkávat. Smile


Děkuji za přání Wink... co se týče toho povolání, já na tu školu nešla, aby ze mě byla knihovnice Very Happy ale kvůli velkému počtu hodin literatury a human. předmětů, já ráda píši, tak pro mě něco jako "žurnalistika", ale taková SŠ u nás není Sad bohužel, jedině VŠ... pak něco pro mě by byla ještě filozofie, taky super obor Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 12:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vitej u nas Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Taky vítám Very Happy Ooo, kéž by mi zase bylo sedmnáct Very Happy Jinak taky studuju knihovnictví a informační studia, ale už na vysoké škole. Přibrala jsem si to tedy teprv minulý rok jako další obor, ale lituju, že jsem si to před čtyřmi lety nedala hned. Je to úžasné, strašně mě to baví. A rozhodně to neznamená, že člověk bude knihovníkem...ony knihovny už směřují někam jinam...je to takový přehled o současném dění ve světě, o nástupu informačních technologií, virutální realitě, taky spousta filosofie, myšlení, komunikace, práce s počítačem...Kdybys pak nevěděla, kam pokračovat po střední škole, tak doporučuju navázat na to, co už studuješ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
butterfly8888
41-80
41-80


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Taky vítám Very Happy Ooo, kéž by mi zase bylo sedmnáct Very Happy Jinak taky studuju knihovnictví a informační studia, ale už na vysoké škole. Přibrala jsem si to tedy teprv minulý rok jako další obor, ale lituju, že jsem si to před čtyřmi lety nedala hned. Je to úžasné, strašně mě to baví. A rozhodně to neznamená, že člověk bude knihovníkem...ony knihovny už směřují někam jinam...je to takový přehled o současném dění ve světě, o nástupu informačních technologií, virutální realitě, taky spousta filosofie, myšlení, komunikace, práce s počítačem...Kdybys pak nevěděla, kam pokračovat po střední škole, tak doporučuju navázat na to, co už studuješ Wink


a kde to studuješ?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 7:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj vítej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.