Kterak Dalarius přišel na Dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c46f359857209e2157ca72cfa0443e69Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 5:02 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Hlavně netřít, já jsem si je takhle zničila Smile Dělám to tak, že je po mytí zabalím do turbanu, aby z nich nekapala voda, ten turban ji za pár minut vysaje a pak můžou schnout na vzduchu bez úhony sluchátek či čehokoliv jiného okolo Smile


Turban jsem taky zkoušel. Sice se mi určitě povedl hůř, než komukoliv, a podle toho taky nefungoval. Jen mi rozehřál hlavu. Navíc, nemůžu si přes něj dát sluchátka.
Ne, já jsem prostě ztracen, potřebuji na to nějakou ženskou ruku, co by mi ukázala, jak se suší vlasy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ano, je tu víc zimofilních lidí (viz. témata od zimě a ročních obdobích), to je moc fajn, a jestli zimofilie souvisí nějak s asocialitou nevím, ale já bych tu teorii docela potvrzovala, poněvadž jsem asociálnější víc, než je zdrávo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 5:09 pm    Předmět: Citovat

Já si pořídila tenhle turban:
http://www.vk-dedra.cz/ekodrogerie/eshop/0/3/5/505-Turban-na-vysouseni-vlasu-2ks
Je dost praktický a pokud nemáš vysloveně velkou hlavu (můj bratr do něj hlavu prostě nedal), tak je ideální, vodu nasává víc, než běžný ručník a jednoduše se používá.
Pokud se ti paří v turbanu hlava, doporučuju dát na hlavu nějakou vlasovou vodu, třeba kopřivovou - nejenže tím podpoříš růst, prospěješ vlasové pokožce, ale ještě tě čeká termo překvapení po zabalení mokrých vlasů do turbanu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Melanthe
8-20
8-20


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:06 pm    Předmět: Citovat

Chápu, že pro tebe je problém vydržet bez sluchátek, ale vezmi si, že by šlo třeba jenom o krátkou půlhodinku, než by vlasy uschly Smile Tu přece můžeš strávit i jinak, třeba představama o svých budoucích dlouhých vlasech. A ty mít nebudeš, když si je budeš sadisticky dřít ručníkem! Very Happy

Naposledy upravil Melanthe dne st červenec 21, 2010 7:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

Kataska: Jé, todle mám taky, prodávali to u nás v Hákovi... Wink Fakt je to celkem praktický - ne tak objemný jako normální turban z ručníku. Jenom Sid by do toho asi nenarvala ani půlku svých vlasů... Ale to se mě ještě hodně dlouho netýká... Rolling Eyes

Dalarius: A co pecky, ty by to neřešily?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 8:21 pm    Předmět: Citovat

Meadow: no já už konce těch vlasů musím kousek přeložit, abych je mohla taky zamotat dovitř - počítám, že to budu používat tak ještě rok dva a pak pápá turbánku Very Happy ale je to věc náramně praktická, hlavně se to nerozdělává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 10:42 pm    Předmět: Hromadná odpověď Citovat

Kataska: Taky si myslím, že to tak nějak, je. Zimofil je přemýšlivý, uzavřenější člověk. Výhodou je moudrost, nevýhodou asocialita, které může vést k depresím. Podceňování se a tak dále. Ale moudrost by měla jedince zachránit. Záleží už asi i na dalších vlastnostech. Nicméně, věřím, že i tohle spolu souvisí. Ale já osobně jsem rád za odlišnost.
Ten turban vypadá docela fajn, hlavně mě potěšila cena, čekal jsem 3-místnou částku. A ta kopřivová voda, je to univerzální? Funguje to u každého?
Melanthe: Áno! Ani nevíš, jak jsem rád, že Ty jsi mi něco napsala. Stále je to takový nezvyk. A to, že nemám sluchátka, vylučuje pouze poslouchání muziky, ne přístupu ke kompu. A dření ručníkem skončilo.
Meadow: Vyřešily by to na úkor komfortu. Ale to je jedno, ty sluchátka jsou takové vaření z vody, žádný pořádný důvod.

A mimo jiné: Nechápu, proč ten podpis je tak zkomolený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 7:27 am    Předmět: Citovat

Mě se osvědčila kopřivová a březová voda značky Balea, jednak tam nejsou vysloveně žádné hnusy jako ve vlasové vodě značky Luna a jednak má ten báječný účinek po naplácání na mokrou hlavu a zabalení do ručníku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.