různé druhy octa na masky a domácí recepty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa2e16bf1579e0b39214e4025ee66302Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 9:20 am    Předmět: Re: Domácí preparáty? Citovat

i v kupovaných přípravcích jsou přeci přírodní věci, tak proč je nevyužít?

Ocet není vůbec špatný, stejně jako olivový olej.)
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem si vlasy oplachovat tím jablečným octem, ale už to asi nikdy neudělám. Ředila jsem to půl hrnku octa na litr vody (Ještěrka to tu psala v nějakém článku). Když byly vlasy mokré, tak hrozně smrděly, ale věřila jsem, že až to uschne, tak to bude dobré. Což SKORO bylo, ale přeci jen z některých míst ten ocet byl pořád slabě cítit. A hlavně když jsem si pak myla znova vlasy, tak jakmile jsem je namočila, octový smrádek byl zpátky, i když jsem tentokrát ocet nepoužila. Tak nevímSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Zkoušela jsem si vlasy oplachovat tím jablečným octem, ale už to asi nikdy neudělám. Ředila jsem to půl hrnku octa na litr vody (Ještěrka to tu psala v nějakém článku). Když byly vlasy mokré, tak hrozně smrděly, ale věřila jsem, že až to uschne, tak to bude dobré. Což SKORO bylo, ale přeci jen z některých míst ten ocet byl pořád slabě cítit. A hlavně když jsem si pak myla znova vlasy, tak jakmile jsem je namočila, octový smrádek byl zpátky, i když jsem tentokrát ocet nepoužila. Tak nevímSad


no zkus tam přidat pár kapek nějakého esencionálního oleje, já to tak dělám... a skoro nesmrdím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

hapers - to jsem taky zkoušela, ale přišlo mi, že po tom citronu mám vlasy vysušenější než po octu.

ilonko - o tom už jsemtaky uvažovala, díky za tip, zkusím to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
xovicka
21-40
21-40


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Prosím o radu... Jaký je rozdíl mezi aloe vera a aloe kapskou? Ráda bych si vyrobila bylinkový olej a bylinkový ocet jak psala ještěrka. A jelikož se hodlám vrhnout na šampón a kondicinér s aloe vera od urtekramu, ráda bych i olej s octem s aloe. Našla jsem v Brně bylinkárnu a v nabídce mají aloe kapskou. Tak potřebuju zjistit, zda to můžu použít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
citace:
Je ten med jsem taky zkousela, ale davala jsem dve lzicky, vlasy byly takove zpevnene, ale mozna to bylo vic, ze byly slepene. Ty nemas ten pocit?



no slepené..takové jak když si člověk dá obyč tužidlo..takže p orozčesání fajn..Smile


Jeste takova otazecka k tomu octu? Vinny je jablecny ocet? Nebo jaky je rozdil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

citace:
galadriel napsal:
jitty napsal:
Je ten med jsem taky zkousela, ale davala jsem dve lzicky, vlasy byly takove zpevnene, ale mozna to bylo vic, ze byly slepene. Ty nemas ten pocit?



no slepené..takové jak když si člověk dá obyč tužidlo..takže p orozčesání fajn..Smile


Jeste takova otazecka k tomu octu? Vinny je jablecny ocet? Nebo jaky je rozdil


no existuje lihový ocet,to je ten obyčejný a pak jsou přírodní jeden je jablečný a pak je vinný-jako z vinné révy..a uričtě existují i nějaké další...ale tak myslím,že jablečný nebo vinný je nejlepší..určitě na vlasy jo,jinak podle chuti..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xovicka
21-40
21-40


Založen: 17.4.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 10:50 am    Předmět: ocet Citovat

Já teď ve zdravé výživě narazila na rýžový ocet, tak jsem do něj naložila heřmánek a jsem zvědavá, jaký to bude mít za ty dva týdny účinek. A taky mě docela překvapil olej extra panenský z dýňových semínek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Ahojky chtěla jsem se zeptat někoho kdo používá na dodání kyselosti vlasů ocet jestli používá jablečný nebo obyčený ocet...prý je to dobré pro lesk vlasů. Wink Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Ahojky chtěla jsem se zeptat někoho kdo používá na dodání kyselosti vlasů ocet jestli používá jablečný nebo obyčený ocet...prý je to dobré pro lesk vlasů. Wink Děkuji




Tak na to je nejlepší jablečný ocet. Zbavuje i lupů , zjemňuje vlasy a dává jim lesk. Wink
Je třeba ho ale zředit s vodou. Do 2dcl vody dát jednu lžíci jablečného octa , nalít na umyté vlasy a nechat zabalené v ručníku 5 minut působit . Potom jen opláchnout vodou a je to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.