Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7447ea4ff0a76a49add931a1e03fe75Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

xovicka napsal:
Já kdysi brala biosil, žádné zázračné účinky ale trochu lepší to bylo. Teď jsem pořídila křemíkový čaj a dýňová semínka a čekám na výsledky... Cool


Dýňová semínka jsem si koupila včera a nejsou vůbec špatný. Jen bych se chtěla zeptat jestli je někdo z vás baští, tak jestli každý den nebo jen tak občas a jaké množství. Také na jednom diskuzním fóru o vlasech byly dost pozitivní ohlasy na ten Biosil, tak jsem si koupila Biosil plus, ten má na rozdíl od Biosilu navíc ještě zinek a kyselinu panthotenovou (tedy panthenol), tak jsem zvědavá na výsledky Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
xovicka napsal:
Já kdysi brala biosil, žádné zázračné účinky ale trochu lepší to bylo. Teď jsem pořídila křemíkový čaj a dýňová semínka a čekám na výsledky... Cool


Dýňová semínka jsem si koupila včera a nejsou vůbec špatný. Jen bych se chtěla zeptat jestli je někdo z vás baští, tak jestli každý den nebo jen tak občas a jaké množství. Také na jednom diskuzním fóru o vlasech byly dost pozitivní ohlasy na ten Biosil, tak jsem si koupila Biosil plus, ten má na rozdíl od Biosilu navíc ještě zinek a kyselinu panthotenovou (tedy panthenol), tak jsem zvědavá na výsledky Smile.


Já ty semínka jím tak příležitostně, když je jíš moc často, brzo se ti zhnusí a nemůžeš je ani vidět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
kopretinka napsal:
Dýňová semínka jsem si koupila včera a nejsou vůbec špatný. Jen bych se chtěla zeptat jestli je někdo z vás baští, tak jestli každý den nebo jen tak občas a jaké množství...


Já ty semínka jím tak příležitostně, když je jíš moc často, brzo se ti zhnusí a nemůžeš je ani vidět Smile

Přesně Mariannko, dýňová semínka jsem jedla celkem dost, ale postupem času jsem je nemohla ani cítit a teď už bych je samotné nesnědla. Chutnají mi jen ty na celozrnném pečivu nebo tak, ale ty už jsou opečené Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

To mě těší, že nejsem sama, komu se dýňová semínka znechutila!!! Smile Už jsem si začínala myslet, že jsem takový mlsný čumáček. Vím, že obahaujou spostu zinku, který potřebuju, ale jednou jsem jich snědla najednou nějak víc (asi celý pytlík) a bylo mi po nich děsně zle.
Od té doby je snesu taky jen na pečivu nebo ještě zamíchané do jogurtu s dalšíma přísadama, aby jejich chuť nebyla poznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Rozhodne nejsi sama, komu se dynova seminka zhnusila. Ja jich jen jednou snedla hrst, bylo mi tak zle, ze jsem si musela nakapat kapicky proti nevolnosti! Od te doby snesu jen dynovy olej v salatu. Na seminka se nemuzu ani podivat. Bleee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Mě dýňové semínka nechutnaly nikdy.

Máti mi je pořád dávala, že jsou zdravé a všechno, ale já jsem je potají vyhazovala Embarassed Laughing
Kešu oříšky a lískové oříšky jsou lepší. Sice nevím, jak jsou na tom se zinkem, ale žíly mi to netrhá Laughing Hlavně že chutnají líp a taky jsou zdravé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

tak me teda dynovy seminka moc chutnaji a nikdy mi po nich nebylo blbe,vlastne me asi vyhovuji vsechny seminka a orisky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak me teda dynovy seminka moc chutnaji a nikdy mi po nich nebylo blbe,vlastne me asi vyhovuji vsechny seminka a orisky Very Happy


Třeba jsi byla v minulém životě veverka Laughing - máš ráda oříšky, barvu vlasů máš taky podobnou veverčímu kožišku Laughing Laughing ...
Já mám seminka a oříšky moc ráda - ale nesmím jich sníst moc - párkrát mi z nich už nebylo dvakrát dobře.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

ilonko,to se ti povedlo,treba to tak bylo Very Happy veverky a vily maji k sobe blizko Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Tak musím se přiznat že o blahodárných účincích dýňových semínek jsem netušila (sypu si popel na hlavu) a asi je začnu konzumovat- máme domácí z dýní ze zahrady takže za ně nic nedám Wink Mo toš díky za tip Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.