Wolfishness

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a9042560b1438aafd4e46d176292bd3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 9:24 am    Předmět: Wolfishness Citovat

Zdravím vás.

Sice jsem registrovaná už od února, ale pak jsem to tady jaksi bojkotovala a vrátila se až teď.
Vlasy blond, skoro do půlky zad (nic extrémního). Nebarvím, nežehlím, nefénuju. Sem tam bezbarvá či vitamínová henna. Používám tužidlo, sem tam lak na vlasy, abych měla objem, poněvadž mé vlasy jsou hodně jemné a lámou se a hodně padají. Vyzkoušela jsem už X věcí, od kožní, ze zdravé výživy, bylinky... ale nic nezabralo, jelikož mi vlasy padají ze stresu a z nemoci. Tak jsem se tedy rozhodla, že s tím projednou už něco musím udělat a tak chci najít účinný lék tady. Určitě najdu spoustu rad, co s mými vlasy, aspoň doufám.
Šampony používám přírodní (Alverde, Urtekram), střídám s Lushem, občas nějaký ten silikonový, když potřebuju na chvíli načechrané vlasy (Garnier natural, Dove, Elséve). Jednou za dva týdny naplácám na konečky neoplachovací růžový Gliss kur, když se mi vlasy hodně cuchají. Jednou týdně používám kondicionér Balea na rovné vlasy. K přírodním šamponům mám vždy koupený ještě stejný kondicionér či balzám.
Pročtu tedy témata, třeba najdu něco, co mi opravdu pomůže. Plánuju začít konzumovat pohanku, kopřivové čaje, dělat si kopřivové zábaly na vlasy a cokoliv, co mi tady někdo poradí a věřím, že mi poradíte dobře, když už si nebudu vědět rady.
Snad jsem na nic nezapomněla.

Přeju hezký den,

Wolfishness Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 10:33 am    Předmět: Citovat

ahojky!!Vítej u nás Very Happy no ne, na "nováčka" máš výbornou představu o péči Smile a jsem ráda, že nebarvíš, jelikož přírodních blondýnek hodně ubývá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, MAMO. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Taky tě tu vítám Smile jsem tady asi od března a z těchto stránek jsem stále stejně nadšená Smile určitě najdeš to pravé ořechové pro sebe Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 8:25 pm    Předmět: Citovat

tak ti přeju abys tu našla vše co potřebuješ a jen bych tě chtěla varovat před těma kopřivama, prý hodně ztmavujou vlasy, já teda vlastní zkušenost s tím nemám (mám tmavé vlasy) ale kamarádka byla blondýnka a po těch kopřivách má takové světle hnědé vlasy. byla by škoda blond ztmavovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 9:55 pm    Předmět: lopuchový výluh Citovat

ahoj, zkoušela jsi už lopuchový výluh? hodně lidí si ho tady chválí a já už si pěstuju svůj lopuch na zahradě, za týden jde vykopat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:35 am    Předmět: Citovat

Díky za přivítání.
S těma kopřivama jsem to nevěděla. Asi se na to vykašlu a koupím jen nějaký kopřivový šampon. Mám ráda svůj blond. Lopuchový výluh jsem nezkoušela, jen lopuchovou vodu a byla docela slibná. Můžu normálně vykopat nějaký lopuch u lesa, či je na to něco spešl? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 7:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tady je počtení o lopušáku:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=909&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jinak můžeš vyrobit sama nebo koupit, nejvíc se tu chválí ten od Naděje...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:31 pm    Předmět: Citovat

Děkuji děkuji, pročtu a vyzkouším. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.