uživatel co vzal DV jeho pohodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab6fac76311bd69f2c5921be6d0d919eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chcete aby uživatel Ormi zůstal na DV?
Ano
28%
 28%  [ 12 ]
Ne
71%
 71%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:36 pm    Předmět: Citovat

já bych ho neřešila, však o to mu jde se zviditelnit, ne? takže vlastně mu akorát tímhle nahráváme...
prostě kdo nechce tak na něho nereaguje, podle mě není chyba jen na jeho straně, kdyby mu nikdo neodpovídal, nemá na co reagovat a tudíž by diskuze skončila po první stránce.....komu se to nelíbí, ať se s ním nebaví, pokud má vždycky jen jedno vlákno do kterého píše, navidím problém se tomu vláknu zdaleka vyhnout...
a k jeho úchylce.....no řekněme si to upřímně, kdo z nás není na něco ujetý (více či méně a jakýmkoliv směrem) jen se tím třeba tak veřejně nechlubíme, ale to zviditelňování a upozornování asi k té jeho úchylce patří....a nezdá se mi (možná je to jen můj názor), že by napsal někde něco zas tak hroznýho, aby za to musel být vyhozen.......
takže za mě: ať si tu klidně je, však se s ním nikdo bavit nemusí, je to každýho svobodná volba, jestli na něj bude reagovat, a tím vyhazovem se to nevyřeší Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:57 pm    Předmět: Citovat

pokud bude vyhozen a přijde se třeba jenom podívat, tak se na fotky nemůže kouknou...taky jeden důvod, proč jsem se přihlásila byl, abych viděla, jak ta henna vůbec vypadá, takže mi to pro neškodné členy připadá nespravedlivé, aby když hledali inspiraci, se nemohli podívat na fotky ostatních a aby si kvůli jenomu úchylovi všichni radši zamykali galerku je zbytečné (podle mě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:00 pm    Předmět: Citovat

ale co mu zabrání založit si novou přezdívku? to ho chcete vyhazovat kolikrát a na kolik různých jmen?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Mě poměrně dosti vadí, že tu někdo zřídí jakousi obdobu střepinového soudu z antiky. Já jsem bohužel inkriminované vlákno nečetl, takže přesně nevím, kde je problém, ale jakýmsi referendem rozhodovat, koho vyhodit z DV vidím jako velice nesprávné.
V každém případě by každý měl znát Pravidla užívání serveru http://dlouhevlasy.cz/podminky-uzivani-serveru.html a zásady slušného chování na serveru http://dlouhevlasy.cz/zasady-slusneho-chovani.html , pokud je dotyčný porušuje, měl by být napomenut a pokud nepřestane, tak vyloučen. Ale rozhodně ne nějakým hlasováním! Exclamation


Naposledy upravil Woky dne čt srpen 19, 2010 11:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
ale co mu zabrání založit si novou přezdívku? to ho chcete vyhazovat kolikrát a na kolik různých jmen?


nevim jak to udělaly, ale na feministky.cz mě vyhodily za urážení tamních dam (Laughing Laughing Laughing)a už jsem se nepřihlásila nikdy z žádnýho počítače, co jsem kdy byla,ani pod jinou přesdívkou, anonymy nesmím...jenom koukat co se píše (není to zrovna dobrý a zářný příklad ale budiž...) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 11:18 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:

nevim jak to udělaly, ale na feministky.cz mě vyhodily za urážení tamních dam (Laughing Laughing Laughing)a už jsem se nepřihlásila nikdy z žádnýho počítače, co jsem kdy byla,ani pod jinou přesdívkou, anonymy nesmím...jenom koukat co se píše (není to zrovna dobrý a zářný příklad ale budiž...) Laughing

ono možná třeba když se do registrace zadává mejl.....tak možná že se to dá nějak zatrhnout aby se člověk s tím mejlem už nikdy nepřihlásil (ale pokud si založí i nový mejl, nebo jich má víc tak to není řešení), jinak mě teda nenapadá, jak jinak by to šlo.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 4:24 am    Předmět: Citovat

Chvíli jsem pročítal inkriminované vlákno, pak i toto... dle mne je asi nejrozumnější , pokud někdo začne tzv. "prudit", nevšímat si toho, nereagovat a ono to dotyčného přejde samo, když zjistí, že jeho příspěvky jsou ignorovány ... a časem doby sám i odejde... a nebo se změní či přestane psát tak, aby otravoval... možná se pletu, ale ve většině případů to tak vždy končí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 6:15 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
a co som si vsimla, reaguje na clenky, ktore tu maju fotky, take ktore nevidi nejak preskakuje v diskusiach


i prd velebnosti.. já mám zamknuto už zopár měsíců..

no to je fuk..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 6:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj, pokud vam nekdo prijde jako prudic, tak skutecne doporucuji ignorovat a nereagovat. Vetsinou je to po nejake dobe prejde.
Ukoncit clenstvi lze pouze v extremnich pripadech pri jasnem poruseni pravdiel nebo zasad chovani u nas, hlasovani to nemuze nijak ovlivnit.
Zamykam, pripadne dotazy a komenty prosim na SZ.
Dobre rano vsem Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.