Otazocka?? :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c652c5405bfb3f55a7c98eb98a523234Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chrisuleeeq
0-7
0-7


Založen: 3.9.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 9:23 pm    Předmět: Otazocka?? :) Citovat

ahoj, ked som nasla tuto stranku a videla vsetky tie super rady tak som sa rozhodla registrovat a poradit sa:))
Mam vlasy asi po lopatky asi aj trosku kratsie. asi pred 4 rokmi som si dala urobit trvalu co mi znicilo vlasy tak neviem ci to ma este stale na ne vplyv.
-moj problem je asi nadmerne mastnenie.. asi tak ze ked si umyjem vecer vlasy a necham normalne vyschnut tak na druhy den v pohode.. ale potom na dalsi uz musim vlasy skryvat do copu a aj tak to vidno ze su mastne..pouzivam brezovy sampon niekde som sa docitla ze vraj "bylinne" su najlepsie tak neviem.. ale zato sa mi vlasy dost lamu je to asi tym ze som si cely minuly rok kazdy druhy den vlasy narychlo fenovala rano pred skolou (viem hrozne Rolling Eyes ale aspon mi cely den vydrzali v tom istom "stave" lebo inak hned dajak splasnú a nemam skoro ziaden objem.. ale myslim ze ten moj druhy problem neni len koli tomu fenovaniu aj ked predsa ale mam ho uz dlhsie a to ze mi vlasy prestali rast.. ale teraz vazne nie ze rastu pomalsie alebo co.. oni nerastu. mamča povedala ze asi preto lebo to co mi narastie nejake tie cm tak hned sa mi "odlamu" vidim to aj ked som si dala podstrihnut konceky trosku na zaciatku letnych prazdnin a uz je koniec a stale su take iste dlhe kazdy sa ma pyta ci som ostrihana vobec nedorastli .. ale zaujimave je ze ofina mi rastie.. mala som ju cez cele čelo nad obocie potom ked bola dlhsia tak som si ju dala nabok a teraz ja asi pod nos. normalne mam pocit ze ofina mi dobehne vlasy co sa dlzky tyka.. skusala som pouzivat aj vlasove aplikatori ktore niekomu vraj vlasy za mesiac predlhzili o 3-4cm uzasne.. ale mne to neurobilo nic.. kazdy den jem zinok a tiez nejak nepomohol ((viem ze troska co sa tyka vlasov tak do toho zasahuje aj to ze mam problemy so stitnou zlazou ale myslite ze sa to vobec neda riesit.. )??? tak prosim o rady na tie dva problemy teda mastnotu a zastavenie rastu ak je to vobec mozne ale aj tak si myslim ze mi prestali rast. ja to proste vidim.. tak vopred dakujem.. a sorry sa tie litanie okolo Very HappyD troska som sa vypisala Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 11:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vítám tě tady Smile Tento problém mi přijde jako hodně specifický..:-/ Ale věřím tomu, že jsou tady lidé, kteří s tím mají zkušenost a kteří pomohou a je tady taky spousta vláken, která stojí za to pročíst. Tak doufám, že i ty tady najdeš rady Smile
Hodně štěstí Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 10:49 am    Předmět: Citovat

Vítam ťa Wink Tiež mám problém s mastením,vlasy som si umývala kedysi ráno,prvý deň boli dobré,ale další deň už mastné Confused Na Dv.cz som dostala pár rád,vdaka ktorým umývam vlasy večer a nasledujúce 2 dni sú pekné,nespľasnuté a plné objemu, a síce:

Striedaj aspoň 3-4 šampony,ktoré ti vyhovujú.Zakaždým si umy vlasy nejakým iným.Bylinný by som ponechala, k tomu pridala nejaký z lekárne a dalšie 2 prírodné (napr.Alverde,Lavera...).Všetky bez silikonu!!Aj ked sa ti vlasy rýchlo mastia,ale máš ich zlámané,tak by som sa moc neupínala na šampony na mastné vlasy,mohli by viac uškodiť ako pomôcť.Skôr by som zvolila na citlivú pokožku alebo aj na suché vlasy,však sama uvidíš,čo ti najlepšie vyhovuje.

Ja po šamponovaní momentálne používam ľahký kondicioner na normálne a ľahko sa mastiace vlasy,ale s lámaním problém nemám,takže tebe by som odporúčala niečo účinnejšie:Nebála by som sa ani silikonov,pokiaľ neprídu do priameho kontaktu s pokožkou hlavy,na ktorej spôsobujú rýchle spľasnutie vlasov Wink

A pravdaže na zničené vlásky veľa zábalov a starostlivosti,to ani nemusím pripomínať.

Tak toť v skratke môj výlev,dúfam,že pomohol.Ak máš dalšie dotazy,kľudne sa obráť na jednotlivé fora.

Tak nech vlásky rastú Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 1:45 pm    Předmět: Citovat

Mně na mastné vlasy hrozně moc pomohla lávovka, tady na DV je o ní celé dlouhé vlákno, tak se můžeš inspirovat Smile

A jinak tě tady samozřejmě vítám a přeju, ať se mastící problém rychle vyřeší a ať už ti vlasy dělají jen samou radost Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vítám.

Uvodem bych chtla podotknout, že žádné zázraky, které by ti "prodloužily" vlasy o 3,4..nevim kolik cm..neexistujou! Je to konina na entou, každý má růst vlasů udán geneticky...já např 0,7cm za měsíc Wink

Za druhé, ano vlasy mohou stagnovat, protože se lámou. To že se vlasy mastí neznamená, že sou plně hydratované..jen jsou prostě zamaštěné. A je docela možné, že ti to dělá ten šampón..hlavu vzhůru. Jen to chce vlasy hydratovat. Nejlépe maskami na vlasy. dají se koupit, nebo doma vyrobit..co ti bude vyhovovat ti ovšem nikdo přesně nepoví Wink

Z těch domácích je dobrý bílý jogurt, nebo tatarka. Olivový olej s medem a podob Wink

Přeji hoodně štěstí Wink

A vitamínky klidně zobej, čím pevnější vlasy ti narostou, tím lépe Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chrisuleeeq
0-7
0-7


Založen: 3.9.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 5:26 pm    Předmět: Citovat

Smile) veelmi pekne dakujem za rady.. vyskusam..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chrisuleeeq
0-7
0-7


Založen: 3.9.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 3:21 pm    Předmět: panthenol Citovat

zdravim. este by som sa chcela tak narychlo opytat istotne uz tu taka tema je... uz ani neviem kto mi odporucal na mastne vlasy tabletky, ale sestra bola v lekarni a vraj nemali tabletky ale len sprej tak len chcem vediet ci je to jedno? lebo tam pise ze sa pouziva pri zapaloch koze a pod.. ziadne mastne vlasy sa nespominaju..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

o tabletkách ani o spreji na mastné vlasy nic nevím. Jestli ten sprej obsahuje alkohol...bude asi spíš mastit. Já bych radši vyzkoušela nějaký šetrný šampon..na suché vlasy a na citlivou pokožku...

edit. tabletky bych doporučila zinek, nebo kombinaci vápník, hořčík, zinek...problém není ve vlasech. maz vytváří pokožka Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.