Novicka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37e5d80f02ed436263d5b8d43aa4aca4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule71
0-7
0-7


Založen: 8.9.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt září 09, 2010 4:55 pm    Předmět: Novicka Citovat

Tak že zdravím. Náhodou jsem našla vaše stránky a moc mě zaujaly. A proto že i já jsem nositelem dlouhých vlasů hned jsem se začetla. Proto že mám ted méně času sledovat trendy a hlavně jaké výrobky jsou podle zkušeností nejlepší má otázka zní. Jaký šampon použít abych vlasům dopřála neco dobrého a užitečného. Dříve jsem o vlásky pečovala lépe a více ale ted co mám dvě malé princezny se spíše lépe orientuji v produktech pro děti a podobně. A také po dětech mám pocit že už nemám tak zdravé a pěkné vlasy jako dřív....vím že to může být i věkem, už nejsem žádná mladice. Tak že prosím o radu......Jaký šámpon a nějakou tu kůru či zábal. Moc děkuji A jsem moc zvědavá co nového a zajimavého tady ještě oběvím. Ahoj Martina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 5:27 am    Předmět: Citovat

Vítej na DV Smile Něco o různých druzích šampónů najdeš v tomhle článku: http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/jaky-sampon-je-ten-muj.html
Případně si tady prolez fórum a najdeš toho spoustu, různé značky šampónů se tu řeší pořád Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 8:30 am    Předmět: Citovat

Vítám tě tady Smile věřím, že tady najdeš spoustu rad na péči o vlasy, stačí prolézt vlákna a na něco určitě přijdeš a lidé tady rádi poradí, neboj se na nic zeptat Smile
Hodně zdaru Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítam Ťa Smile Šampóny sú strašne individuálne, takže skôr si pozri vlákno o tvojom type vlasov, nájdeš tam veľa typov na starostlivosť a určite aj šampóny Smile Wink
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.