Vykosene vlasy, stredoskolske casy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60d0b0c7f4736903512d94cf246a06f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

Nech sa na mna nikto nehneva, ale mi to cele pride ako trapnost a ubohost. to, ze niekto oholil vlasy spiacemu cloveku a aj to, ze mu to potom dotycny vratil podobnym sposobom... Confused
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:54 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Nech sa na mna nikto nehneva, ale mi to cele pride ako trapnost a ubohost. to, ze niekto oholil vlasy spiacemu cloveku a aj to, ze mu to potom dotycny vratil podobnym sposobom... Confused



Tak jako je to fakt.......ten člověk by u mě skončil nebo by dostal do dr*ky, ale asi bych mu neholila obočí a pak neměla radost z toho, že už mu nemusí dorůst. Přeci jenom jsou to pořád jen vlasy, které dorostou. Já jsem si něco podobného vyrobila sama, když se mi vlasy zamotaly do kartáče na základce.

A pokud jde o pocit zadostiučinění, tak bych na něj podala třeba trestní oznámení nebo tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:56 pm    Předmět: Citovat

pocit zadostucinenia...
ja by som popremyslala s akymi ludmi sa vlastne stykam a ci mi to stoji za to
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

přesně tak.. takové mstění není nic moc..

spíš je to dost zavrženíhodné, buďto si to vyříkat a to možná i ručně stručně, nebo takové přátele nebrat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Woky: nemusí dorůst. Znám hodně lidí, kterým po vytrhání obočí nedorostlo a já jak si jednou vytrhla pár chlouků u mého už tak řídkého obočí, také už nedorostly. ...
Tak u vytrženého uznávám, že je možné, že se nějak ten kořínek zničí definitivně a nedoroste to. Ale on mu to přeci jen oholil strojkem, tudíž k žádnému poškození kořínků dojít nemohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasTasouReK
8-20
8-20


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
pocit zadostucinenia...
ja by som popremyslala s akymi ludmi sa vlastne stykam a ci mi to stoji za to


Ked niekto oslavuje narodky tak tam su aj ludia ktorych nepoznas, a teda nad pomstou som nejak nerozmyslal proste som nadaval a bol som nahnevany a potom som mu trochu okosil obocie ale viac menej podvedome lebo u nas dost kali a neda sa povedat ze by som bol pri zmysloch Smile

Ak vas to zaujima tak dotycnemu uz obocie rastie, a mne vlasy tiez podrastli a za mesiac, dva to uz verim nebude vidiet vobec.
Teraz len ked mam rozpustene vlasy vo vetre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.