Eragon...a další díly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b5926c8304ab1e0dbb812e82535b2d4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 5:22 pm    Předmět: Citovat

tak to jsem zvědavá, kdy už bude...no nechám se překvapit jak to celkově dopadně Smile taky mi to připadá jako pohádka, ale taková hezky napsaná, kterou může číst kdokoliv, ale třeba Hobit mi přijde o dost víc pohádka pro děti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 5:26 pm    Předmět: Citovat

Tož Hobit je psaný jako pohádka pro děti, Eragon je psaný jako fantasy, co dopadlo jako pohádka:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Pán prstenů je taky poněkud "černobílí". Asi je to tím, že je to taková "epická" fantasy. Ale pohádkovostí je celkem pěkný i Harry Potter. Jednička je pro děti a postupně takový temnější (když to začne číst 11leté dítě, tak je to pro něj zajímavé, protože prostředí stárne s ním).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

Četla jsem, film jsem nedokoukala... První díl - naprosto průhledný, přišlo mi, že se dalo předvídat, co bude nálsedovat... Vymyšlená jména a jazyk - nic moc, strašně neznělé se mi to zdálo - jen si zkuste některá jména a názvy vyslovit, ani to nejde přes pusu. Ale pro menší děcka nebo jako odpočinek, dalo by se... Další díl? četla jsem a vůůůůůbec nic si z toho nepamatuju. To se mi moc často nestává, takže tahle kniha na mě nezanechala dojem absolutně žádný, což mi přijde horší, než když se knížka nelíbí.Nevím, Eragon mě nezaujal, na další díl jako na spásu nečekám a raději si přečtu něco jiného... Podoba s Tolkienem je tu do jisté míry patrná, ale... no nevím, inspurace Tolkienem mi přijde trochu "troufalá" S tím, že přítel, který přečetl kdejakou fantasy knížku, co v češtině vyšla, tvrdí, že je to vesměs okopírovaná jiná knížka, na jmno si nevzpomenu... Confused Za mě Eragon ne, ale proti gustu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.