\m/ Nové maso do mlýnku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46ffdbc2222bd2de131c89703e6dff09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malsaty
0-7
0-7


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 2:31 pm    Předmět: \m/ Nové maso do mlýnku Citovat

Jméno mé je Tom. Jsem registrovaný delší dobu, ale nechtělo se mi nic psát Smile ... ale překvapilo mě jak tu jsou pohodoví lidé ,takže budu sdílnější...
Profil jsem si založil z jediného důvodu rozhodoval jsem se pro to jestli ze mě bude "mánička" nebo ne .... Twisted Evil Podlehl metalu a hadrocku, v jednom kuse koukal na koncerty, libíla se mi jejich mentalita (začínal jsem hrát na elektrickou kytaru) .Tak sem se zeptal Nikole a ta mi dodala odvahu k tomu abych je nechal růst... Dneska sem tak napůl cesty k dlouhým vlasům a přichází sposta problemů s pěčí ...díky tomuto serveru si vím rady a za to mu patří můj ....dík!!! Wink

Question P.S. Kosový olej : Jak přesně působí a jak jej používat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 4:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj vítám tě tady Very Happy ať se ti tu líbí ještě ještě víc..Very Happy Smile

Kokosák působí jako olej, ale na každé vlasy jinak.. Někomu hydratuje, někomu vysušuje. Někdo může dávat i na suché, jiným vyhovuje, když ho dávají výhradně na mokré vlasy. Smile musíš sám vyzkoušet, jak ti bude vyhovovat. Každopádně si myslím, že je fakt dobrej Smile Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malsaty
0-7
0-7


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael
8-20
8-20


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Awe \m/

Vítám tě Tome. Jsem zde taky poměrně nový, a s olejem ti žel neporadím, ale jistě zde najdeš vše co potřebuješ. Smile Minimálně lidi, kteří ti rádi poradí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě tady. Wink
S olejem ti taky neporadím, nepoužívám ho, i když jsem na něj měla zálusk, ale mám strach, že mé vlasy bude vysušovat, tak se asi porozhlídnu po nějakém "jistějším". Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.