ještě pár slov o Lady Gaga
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50c19b0e50083a53b76da116e124c3c0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mariia
0-7
0-7


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 10:11 pm    Předmět: ještě pár slov o Lady Gaga Citovat


Excentrický styl, extravagantní kostýmy na koncertech a také v běžném životě a legendárné účesy z Lady Gaga udělaly velice výraznou módní ikonu současné doby.
ale myslím, že to už je příliš...napřílklad, MTV MUSIC AWARDS navštívila v krátkích šatech.......z telecího mása!! má ale bejt nějaká míra!
ale jak jsem se dozvěděla, mnozi nesouhlasí se mnou..
tak co si myslíte? Líbí se vám výstřední styl Lady Gaga? Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Tak kostým z masa není můj styl.. Ale jinak proti ní nic nemám.. Zpívá hodně dobře, kostýmy jsou sice výstřední, ale aby se člověk proslavil, zvýraznil, tak nesmí jít s davem, že...
To platí i v životě... Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 1:35 pm    Předmět: Citovat

....no, hlavně, že se na ní to maso nezačalo kazit.......
Možná mi připadá tak trochu jako Marylin Manson v sukních - šokovat za každou cenu.....její styl hudby ani ona samotná mě nějak nebere, takže "proti gustu žádný dišputát......"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 1:42 pm    Předmět: Citovat

Nojo, holt když někdo nemá na to zaujmout zpěvem a hudbou, musí na to jít jinak Smile Za oceánem na tyhle slečny mají pěkné označení: attention whores. Šokovaná nejsem, jen se jí směju Smile

A docela ráda bych viděla, jak by se v těch šatech procházela po ulici mezi pejskaři Laughing
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 2:18 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Nojo, holt když někdo nemá na to zaujmout zpěvem a hudbou, musí na to jít jinak Smile Za oceánem na tyhle slečny mají pěkné označení: attention whores. Šokovaná nejsem, jen se jí směju Smile

A docela ráda bych viděla, jak by se v těch šatech procházela po ulici mezi pejskaři Laughing


nejen mezi pejskaři.. Twisted Evil já jsem taky masový typ.. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 2:32 pm    Předmět: Citovat

Tak Gaga je především textařka a skladatelka... Skládá pro známé lidi a my ani nevíme, že to složila ona.. Např. pro Madonnu, Pussycat Dolls, Britney Spears..
Od čtyř let hraje na piano a ve třinácti začala skládat vlastní balady, což je samo o sobě úžasné.. Má talent, ač my, jako konzervativci ho neumíme ocenit.. Bez talentu by nedokázala to, co udělala.. A taková rychlost, jakou se vyšvihla na špičku, ta je obdivuhodná..
Hlavně fakt skládá sama a nepřezpívává písně již složené a napsané..
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Koukla jsem na ty "šaty" na úvodní foto a říkám si, hezký obleček, hezká barva - pak jsem zaostřila, že co to je za materiál a... fuj teda Very Happy
Jinak neznám, neposlouchám, nemám názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 3:20 pm    Předmět: Citovat

Tak já musím zásadně nesouhlasit s výrokem: "nemá na to zaujmout zpěvem a hudbou". Myslím si (a dle počtu získaných ocenění nejen já), že po profesní stránce je na hodně dobré úrovni. Její excentrický styl je už druhá stránka věci, taky si o tom myslím své, ale zkrátka některé pop-star si na extravaganci potrpí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

Kitten napsal:
Tak já musím zásadně nesouhlasit s výrokem: "nemá na to zaujmout zpěvem a hudbou". Myslím si (a dle počtu získaných ocenění nejen já), že po profesní stránce je na hodně dobré úrovni. Její excentrický styl je už druhá stránka věci, taky si o tom myslím své, ale zkrátka některé pop-star si na extravaganci potrpí. Wink


Dobře, tak nemá na to, aby zpěvem a hudbou zaujala MĚ Smile Jen si zkrátka myslím, že co se týče hudební stránky nepřináší vůbec nic nového, přijde mi to celé takové bez nápadu a jediné, co ji odlišuje, je právě ta snaha šokovat. Ale možná jsem jen moc náročná Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 3:59 pm    Předmět: Citovat

Lady Gaga? NESNÁŠÍM JI! Omlouvám se za svoje emocionální projevy, ale je to tak.

Ta slečna se mi svým extravaga-něco-stylem, hudbou-nehudbou a výstřelky tak zprotivila, že si to jen těžko někdy napraví. Navíc ty její šaty z masa - jí by se líbilo, kdyby jí někdo nakrájel a oblékl si jí? Shocked

Lady Gaga je vrchol nevkusu. Nenávidím jak se ve svých klipech kroutí (asi to má vypadat děsně sexy), jak "úžasně a nápaditě" kombinuje prvky módy a jak se schovává za masky z make-upu a blonďaté paruky. Rolling Eyes

Doufám, že jí nikdy nepotkám, protože by si zasloužila pár facek.

Ani její hudba mě nezaujala - vím jenom, že jsem vyloženě koulila oči, když do jedné ze svých písniček zakomponovala čembalo, které mám tak ráda. Tenkrát jsem byla bílá vzteky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.