Prosím o radu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49864ace41087e28bf1ed071b1a59001Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 4:45 pm    Předmět: Prosím o radu Citovat

Hezký den přeji ,tak jsem dnes sehnala kokosový olej,v obchůdku Zdravá cesta,zde ve Virginii.Je to sklenice o obsahu 200ml a v ní je bělavá bílá pasta.Poradí mi někdo,prosím,jak ho použít?Mám ho zahřát a udělat zábal a nebo ho mohu na vlasy použít tak,jak je? Question Děkuji předem za radu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!
Kokosák se rozpouští tuším při teplotě kolem 25stupňů... jde o to, jak ho chceš použít. Před mytím jako zábal nebo po mytí do vlhkých vlasů? Já ho používám hlavně po mytí a mně se s ním pracuje líp v tuhém stavu - naškrábu si nehtem takový půlnehet (hygieničtější by asi bylo lžičkou nebo něčím jiným, ne rukama... Embarassed ) v dlaních se mi to roztopí, rozetřu po dlaních a dlaně otřu do konečků vlasů. Do zábalů před mytím ho nedávám (já radši olivák nebo mandlový), takže nemám zkušenosti, ale myslím si, že roztápět polívkovou lžíci nebo dvě na zábal či přidání do henny v rukou asi není ono, takže bych naškrábala požadovaný množství do něčeho a postavila to na topení, dala na chvilku do vodní lázně nebo do mikrovlnky, aby se roztekl.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Dobrá,vyzkouším to.Ještě jsem sehnala kokosový,od firmy Absolut,je to jen malá lahvička,ale není na něm psáno ,že je na vlasy.Je na něm že pečující aroma olej,tak ten nevím. Sad Díky za radu Meadow,myslím,že vyzkoušením nic nezkazím na svých vlasech.Dobrou noc !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

No, teď jsi mě tedy si tím druhým olejem zmátla, já mám dojem, že aroma olej je něco trochu jiného... ? To je nějaký olej s aromatem kokosu ne? Jestli jo, tak s kokosovým olejem jako takovým má málo společného, to bych na vlasy asi nedávala. Ale na to jsou tu jiní, co se vyznají líp...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 4:02 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu,meadow,šla jsem tedy ještě do obchůdku Zdravá cesta,kde se tak trochu kamarádím s majitelkou a ona měla poslední sklenici 200ml Coconut oil,organic,virgin oil,raw.Je od firmy Biona.anglie a je na něm napsáno,že je dobrý na jídlo i na vlasy.Je to vevnitř bílá neprůhledná pasta,ale včera jsem ji rozehřála v dlaních a šla na vlasy a ta vůně je úžasná,dnes ale není už tolik cítit a vsáklo se to jen na ifině je to mastnější.Jdu večer do posilovny,tak umyji až pak.Tamto je aroma olej do koupele.Takže jsem sehnala ten pravý doufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

moc se omlouvám za překlepy,neměla jsem na nose brýle,ne že bych přestala zvládat češtinu.Takže snad promineš malá písmena a překlepy...Děkuju ,zlepším se. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 4:30 pm    Předmět: Citovat

V pohodě. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.