Náměty k zásadám slušného chování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=66a2ca3b3b9cd83e0220302e7da4e047Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Clondyk napsal:
kkk napsal:
...no normálně se sem těšííím . Díky za tyto stránky. Nikdy bych něvěřil, kolik se může zažít legrace na internetu. Thanks adm. Cool


Myslím, že to kkk napsal i za mě... rád sem chodím, když náhodou nepopřeji dobré ráno a noc, tak mám dojem ,že jsem zapomněl něco udělat... prostě to tu beru jako svou rodinu... Wink


...ty taťko jeden. Very Happy Very Happy Very Happy


Tak že synu, umejt ruce, jít na záchod, pomodlit se a spát... Twisted Evil , řádné vysedávání u počítače a brouzdání po internetu... je to jasné ? Tak alou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
kkk napsal:
...no normálně se sem těšííím . Díky za tyto stránky. Nikdy bych něvěřil, kolik se může zažít legrace na internetu. Thanks adm. Cool


Já se připojuji, také děkuji. Wink



....A to já takýýý...a pokud máte štěstí a sejdete se zde se svými kamarády...to nemá chybu Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 10:15 pm    Předmět: Komentar Citovat

Clondyk napsal:
kkk napsal:
Clondyk napsal:
kkk napsal:
...no normálně se sem těšííím . Díky za tyto stránky. Nikdy bych něvěřil, kolik se může zažít legrace na internetu. Thanks adm. Cool


Myslím, že to kkk napsal i za mě... rád sem chodím, když náhodou nepopřeji dobré ráno a noc, tak mám dojem ,že jsem zapomněl něco udělat... prostě to tu beru jako svou rodinu... Wink


...ty taťko jeden. Very Happy Very Happy Very Happy


Tak že synu, umejt ruce, jít na záchod, pomodlit se a spát... Twisted Evil , řádné vysedávání u počítače a brouzdání po internetu... je to jasné ? Tak alou... Wink


Ja bych ho tedy nejprve poslal na ten zachod a pak az k umyvadlu, aby si umyl ruce... Nemohl jsem si to odpustit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 8:08 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Clondyk napsal:
kkk napsal:
Clondyk napsal:
kkk napsal:
...no normálně se sem těšííím . Díky za tyto stránky. Nikdy bych něvěřil, kolik se může zažít legrace na internetu. Thanks adm. Cool


Myslím, že to kkk napsal i za mě... rád sem chodím, když náhodou nepopřeji dobré ráno a noc, tak mám dojem ,že jsem zapomněl něco udělat... prostě to tu beru jako svou rodinu... Wink


...ty taťko jeden. Very Happy Very Happy Very Happy


Tak že synu, umejt ruce, jít na záchod, pomodlit se a spát... Twisted Evil , řádné vysedávání u počítače a brouzdání po internetu... je to jasné ? Tak alou... Wink


Ja bych ho tedy nejprve poslal na ten zachod a pak az k umyvadlu, aby si umyl ruce... Nemohl jsem si to odpustit...


Hele, Milovníku, nejprve si jde umejt ruce proto, že je má děsně špinavý a ještě by si tam mohl zanést nějakou neplechu a každé, dobře vychované dítko, si po záchodě zaručeně ruce umyje, takže to je automatika, která se psát nemusí....to modlení je tak trochu dneska nadstandard a spánek nutnost.... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 1:36 am    Předmět: Komentar Citovat

Clondyku, rozvijime-li tu tema myti rukou na toalete, tak Te musim upozornit, ze na zaklade vlastniho pozorovaciho vyzkumu jsem dosel k zaveru, ze velke mnozstvi hochu a muzu pak kolem umyvadla pouze probehne - a bez povsimnuti... Je mozne, ze nechteji plytvat vodou... Je to o te vychove a automatickych navycich... Modleni - mne to rikej: Mam za sebou 9 mesicu, po kterych o sobe mohu rikat, ze jsem KKK (KáKáKá): Kluk z Katolicke Koleje... CR je pry nejateistictejsi zeme na svete... Ja na tom nic nemenim... Spanek - souhlas, jsou dny, kdy bych snad ani nemusel vstavat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 1:09 pm    Předmět: Pravidla chování :D :D :D :D for fun :D Citovat

Ahojda,tak mě tak štrejchlo kdo je četl ?
Já se přiznám že ne a mám pocit že jsem se nedopustil žádné chybky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

A copak ti na nich přijde tak vtipného? Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.