Stáž

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=750a3e18b91e0a2c9dd16364d87ce547Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:15 am    Předmět: Stáž Citovat

Zdravím, mám menší problém. Mám možnost se ucházet o stáž do Parlamentu Čr. Avšak netuším, jak taková žádost o stáž má vypadat po formální stránce. Chápu, dobře, že se skládá z motivačního dopisu a životopisu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:19 am    Předmět: Re: Stáž Citovat

Odette napsal:
Zdravím, mám menší problém. Mám možnost se ucházet o stáž do Parlamentu Čr. Avšak netuším, jak taková žádost o stáž má vypadat po formální stránce. Chápu, dobře, že se skládá z motivačního dopisu a životopisu?


Tak většinou, když já jsem dostala nabídku na stáž, tak tam přesně stálo, co po mě chtějí - např. bodový životopis, motivační dopis, ukázka vlastní tvorby.... Zkus se informovat u zdroje, životopis a motivační dopis po mně zatím chtěli všude, ale různě k tomu požadovali ještě další věci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

Dva známí stážovali před pár lety jako asistenti poslanců. Posílali životopis, motivák a nějaký brutální poplatek. Bližší info nevím, nebyli to mí oblíbení známí.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 1:14 pm    Předmět: Re: Stáž Citovat

Odette napsal:
Zdravím, mám menší problém. Mám možnost se ucházet o stáž do Parlamentu Čr. Avšak netuším, jak taková žádost o stáž má vypadat po formální stránce. Chápu, dobře, že se skládá z motivačního dopisu a životopisu?


Sláva, konečně se mezi zdmi PSP, nebo snad Senátu? bude prohánět někdo dlouhovlasej. Držím palce aby Ti to vyšlo. S tímhle bych se obrátila na někoho kdo má státnice z písemné komunikace, měl by to vědět, eventuelně na právníka - pokud máš někoho takového mezi svými blízkými máš vyhráno. Životopis potřebovat určitě budeš, stačí strukturovaný, ale ohledně motivačního dopisu si nejsem jistá. Wink

EDIT: Vyhrabala jsem někde tohle http://www.ukacko.cz/praxe-v-parlamentu-nabizi-cenne-zkusenosti-i-pohled-do-taju-politiky snad to k něčemu bude.


Naposledy upravil Margueritte dne pá říjen 29, 2010 1:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 1:21 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Dva známí stážovali před pár lety jako asistenti poslanců. Posílali životopis, motivák a nějaký brutální poplatek. Bližší info nevím, nebyli to mí oblíbení známí.


Poplatek? Bohové! Za co? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 3:29 pm    Předmět: Re: Stáž Citovat

Margueritte napsal:
Odette napsal:
Zdravím, mám menší problém. Mám možnost se ucházet o stáž do Parlamentu Čr. Avšak netuším, jak taková žádost o stáž má vypadat po formální stránce. Chápu, dobře, že se skládá z motivačního dopisu a životopisu?


Sláva, konečně se mezi zdmi PSP, nebo snad Senátu? bude prohánět někdo dlouhovlasej. Držím palce aby Ti to vyšlo. S tímhle bych se obrátila na někoho kdo má státnice z písemné komunikace, měl by to vědět, eventuelně na právníka - pokud máš někoho takového mezi svými blízkými máš vyhráno. Životopis potřebovat určitě budeš, stačí strukturovaný, ale ohledně motivačního dopisu si nejsem jistá. Wink

EDIT: Vyhrabala jsem někde tohle http://www.ukacko.cz/praxe-v-parlamentu-nabizi-cenne-zkusenosti-i-pohled-do-taju-politiky snad to k něčemu bude.



Děkuju, ted jsem našla něco v Českém jazyku v kostce, ale je to jen ukázka. S tím motivačním dopisem si o to musím víc vyhrát Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 3:31 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Dva známí stážovali před pár lety jako asistenti poslanců. Posílali životopis, motivák a nějaký brutální poplatek. Bližší info nevím, nebyli to mí oblíbení známí.


Tohle je zadarmo, aspoň že tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.