Kursy staré hudby

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e14ebf321d06d4c0f3cefeb011f4ff7cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

Jo, Elišku Trojanovou znám, jezdívala jsem léta do Valtic na školu staré hudby (sice ne do taneční třídy, ale Eliška s Františkem se rozhodně nedali přehlédnout;) )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Jo, Elišku Trojanovou znám, jezdívala jsem léta do Valtic na školu staré hudby (sice ne do taneční třídy, ale Eliška s Františkem se rozhodně nedali přehlédnout;) )


Fakt jo? Znám je oba dva osobně celkem dobře,ale už jsem je delší dobu neviděla. Valtická letní škola staré hudby byla fajn,učila jsem se tam hře na cemballo. Na jaký nástroj hraješ Ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

No to je dobrý! Very Happy A kdy? k Frankemu nebo k Tamaře Francové? Já jsem jezdila na sólový zpěv ke Kotoučovi, byla jsem tam tuším v letech 1996-2000, třeba jsme se potkaly:) Chodila jsem s jedním varhaníkem, který chodil k Frankemu na cemballo a v pozdějších letech i korepetoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
No to je dobrý! Very Happy A kdy? k Frankemu nebo k Tamaře Francové? Já jsem jezdila na sólový zpěv ke Kotoučovi, byla jsem tam tuším v letech 1996-2000, třeba jsme se potkaly:) Chodila jsem s jedním varhaníkem, který chodil k Frankemu na cemballo a v pozdějších letech i korepetoval.


K Francové. Ty roky by odpovídaly Smile Já to tušila, že jsme se někde potkaly, byla jsi mi od začátku povědomá Smile . Z Valtic znám ještě Roberta Huga. Ty kurzy mi hodně daly, přestože se hudbě nijak profesionálně nevěnuju Smile Jezdila jsem tehdy s přítelem, který tam studoval příčnou flétnu u Nancy Hadden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, jestli jsi mi povědomá, protože v galerii nemáš obličej Very Happy Ale podle vlasů asi jo. Roberta Huga znám samozřejmě taky, mám plno kamarádů muzikantů, někteří s ním i hrají nebo zpívají. Jestli hraješ na cemballo, tak máme určitě plno společných známých, protože lidí, kteří dělají starou hudbu, není zas tak moc:)
Valtice jsou příjemná akce. Já jsem pak už jezdila na komornější záležitosti (Pellegrina, v poslední době Convivium v Želivi), ale vždycky si říkám, že bych měla zase někdy chuť tam zajet, třeba až budou děti větší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 10:54 pm    Předmět: Citovat

Valtice jsou známé (už je znám ji já Embarassed Very Happy ). Chtěla bych se tam někdy podívat a poslouchat a něco se dozvědět. Miluju hudbu od bárdů až po baroko. Smile Naopak k čemu jsem si moc cestu nenašla jsou skladatelé 19. století...
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.