Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c7a81297f3d5b528261e15104b96c042Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Koupila jsem si balzám s růží a proteiny na poškozené a lámavé vlasy od Alverde. Po aplikaci balzámu mám vlasy příjemné na dotek a i na pohled Laughing Jsem fakt překvapená, poměr kvality a ceny je velmi příznivý !!!!


Ilonko, a za jakou cenu se prodává?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 3:35 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Nemohl by mi někdo doporučit nějaký hodně účinný kondicioner? Používám urtekram, ale zdá se mi moc slabý, vlasy jsou stále suché (částečně to způsobuje i ta logona), a oleje na konečky mi je zase moc zmastí..Potřebovala bych něco, co vlasy pořádně hydratuje...


Zkus třeba balzám Alverde - aloe a ibišek. Je fajn. A nestojí moc, takže když nebude fungovat, nebude to taková škoda. Ale myslím, že by ti mohl sednout.
Prodávají ho v DM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:

Nemohl by mi někdo doporučit nějaký hodně účinný kondicioner? Používám urtekram, ale zdá se mi moc slabý, vlasy jsou stále suché (částečně to způsobuje i ta logona), a oleje na konečky mi je zase moc zmastí..Potřebovala bych něco, co vlasy pořádně hydratuje...


Už jsem to tu někde psala - velmi spokojená jsem s kondicionerem Pantehair od Mullera (z lékarny asi 89,- Kč) a teď jsem si v DM koupila balzám Alverde - výtažek z růže s proteiny a je úžasný ( a levný, jen 69,- Kč) Smile
Kondicioner od Urtekramu mám taky - ale moje vlasy po něm nejdou skoro rozčesat , takže ten si už nekoupim, stejně jako olivovou kůru od Dolivy(ta snad dokonce vysušuje konečky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

Ten balzám Alverde s růží a proteiny je ten samý jako aloe a ibišek - jak jsem psala v příspěvku nahoře. To je přesně ten, co jsem myslela. Na lahvičce vpředu je nápis Aloe - hibiskus ( aloe a ibišek ) a vzadu na etiketě je nalepená cedulka "s růží a proteiny".

Čert aby se v to vyznal Laughing Twisted Evil
Nicméně je to ten samý, tak aby to Mariannu nepopletlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 8:21 am    Předmět: Citovat

A není náhodou to aloe a ibišek kondicioner? Držela jsem ho v ruce a něco se mi plete... Ten balzám růže s proteiny je asi hutnější. Já si nejsem jistá, rozdílem mezi kondicionerrem a balzámem, ale myslím si, že bálzám je hustší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Ilonko, já myslím, že to fakt rozdíl není, my ho máme doma (ten balzám) a vpředu je napsáno Aloe/hibiscus, ale vzadu na té cedulce s českým překladem je růže s proteiny, přesně jak píše Dés. Taky už jsem se nad tím zamýšlela, jestli jim třeba nepolepili celou velkou várku špatnýma lístečkama s češtinou, ale nevím, to by musel být opravdu veeelkýýýý kamion:) Prostě je to ten růžový balzám (s růžovým víčkem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 9:11 pm    Předmět: Citovat

Jojo, je to to samé, opravdu. Balzám nebo kondicioner, s růží a proteiny nebo aloe a ibišek - všechno je to jeden a ten samý výrobek Laughing
A je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

Prosím nevíte někdo jaké různé šampony jsou od Alverde? Na netu jsem nic nenašla a zajmalo by mě, jaké mají druhy, nemyslím třeba růžový, citronový, ale na jaké vlasy. Mají na suché? A je to označené jenom jako na suché nebo "suché a poškozené"? Přemýšlím, jestli si mám koupit na normální nebo na suché, vlasy mám spíš suché, ale zas se bojím té "přepečovanosti" když to bude i na poškozené vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Já vím o třech. Jeden je s břízou a...šalvějí?žeby? nevím s čím, ale je dobrý na pokožku hlavy, tuším. Ten druhý je na normální vlasy ( s olivou a hennou ), a ten třetí je s tím aloe a ibiškem, na ty poškozenější, sušší. Alespoň tak nějak by to mělo být. O více druzích nevím, nejspíš jsou jenom tyto tři. Ke všemu je kondicionér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 9:25 am    Předmět: Citovat

Včera jsem vyzkoušela další Alverde...ten s břízou a šalvějí..a jsem moc spokojená,stejně jako u předchozího....musím říct,že Alverde v kombinaci s balzámem od Baronky vyhovuje mým vlasům asi nejvíc... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.