Mňága a Žďorp

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbd239fe8b454601250fb598f2586541Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 8:18 pm    Předmět: Mňága a Žďorp Citovat


Máte tuhle bandu z Valmezu rádi?
Poslouchám je už tak třináct let, od začátku mi přišli skvělí a vydrželo mi to doteď a řekla bych že vydrží až do smrti (mojí) Very Happy
Veselá hudba, smutné texty - ty texty, prostě skvělé...nemám ráda moc českých kapel, většinou je to o ničem, ale Mňága je prima Smile
Jakou desku máte nejradši? Mě přijdou dobré skoro všechny, jen ta novější produkce možná o něco méně, ale i tak Smile ale asi nejvíc Chceš mě? Chci tě!, Ryzí zlato, Radost až na kost...no vlastně skoro všechny Smile
I cesta může být cíl
Popel žhne
Tajný plán


Naposledy upravil Déscantes dne ne listopad 28, 2010 10:11 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

Mám je ráda, už jen proto, že jsou z Valmezu. Smile Texty jsou geniální, hezky ze života, většinou smutné, ale dost pravdivé. Bohužel neznám jejich diskografii, ale když jsi to tady tak nadhodila, asi zahrabu do starých kazet a něco vytáhnu.

"Kamarádi někam letí a já tady musím klečet..." Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

není to od Buty? Písnička o tom dlaždičovi.. Very Happy tohle si z Mňágy nějak nevybavuju ale je možný že mají v textech něco podobného Smile
Mě se právě dost líbí jejich staré desky, ta největší depka, Radost až na kost, třeba písnička Dveře do pokoje a tak.
Kdyby si chtěl někdo počíst, tak tohle je taky fajn Arrow Z nejhoršího jsme uvnitř Smile kopíruju z netu
V roce 1992 po úspěšném dokončení alba Radost až na kost, Fiala a jeho kumpáni vydali knihu Z nejhoršího jsme uvnitř, kde se informací chtivý čtenář dozví vše o M&Ž, ba co více, i o skupinách které vzniku M&Ž předcházely jako např. Slepé střevo či Happyend..!. Čtenář si tak může díky Filimu a jeho přátelům, kteří do této knihy také přispěli, vybavit dobu né dávnou, kdy zazpívat píseň s jediným náznakem nesouhlasu s režimem, či uspořádat undergroundový koncert znamenalo vyhazov ze školy a ponořit se hlouběji do "hudebního světa" tehdejšího šedého pochmurného pláště který byl minulou vládou odkázán k zániku, ale který přežíval pouze díky skupinám jako bylo např. Slepé střevo. Kniha začíná v době, kdy Fili nastoupil na gympl ve Valmezu a ... to už si můžete přečíst sami;-).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 7:15 am    Předmět: Citovat

Tyjo, víš, že nevím? Laughing Já to mám spojené s Mňágou, jestli to je jinak, to jsem se teda pěkně předvedla, blbeček. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

"O půl třetí na náměstí ve Valašském Meziříčí..." jooo to byla tehdy pařba. Tato písnička mi to vždycky připomene. Wink

Posloucháme je, ale přiznám, že jen ty starší věci a ne všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 9:39 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Tyjo, víš, že nevím? Laughing Já to mám spojené s Mňágou, jestli to je jinak, to jsem se teda pěkně předvedla, blbeček. Laughing

To nevadí, to se plete Very Happy

Jinak ty starší věci jsou asi opravdu lepší, od doby kdy se z depresivní Mňágy stala rozjuchaná Mňága, už to není ono, ale nevadí, hlavně že jsou spokojení, mám je ráda pořád. Tohle je ještě hodně starý
Kluk stojí, čumí a kouří
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.