Nakupování přes internet - Amazon, Ebay, atd.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cb385169f6e7fb671c2fbf3334bbeb45Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste spokojeni s PayPal?
Ano!
36%
 36%  [ 14 ]
Ne!
2%
 2%  [ 1 ]
Občas.
2%
 2%  [ 1 ]
Nemám účet.
57%
 57%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Viděli jste včera zprávy? Od března nám chce váda zatnout tipec. Všechno nad 550,- korun koupené mimo EU bude podléhat DPH. Clo zůstává na těch 3000 nebo tak nějak. Prý, abysme se sjednotili s EU.
Já se nechci sjednocovat! Odmítám kupovat zboží dovezené do ČR s 300% horskou přirážkou a ještě se tvářit vděčně, že mi sem ty džíny někdo dovezl Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Tak z tohohle se mi zatmívá před očima. Evil or Very Mad
Já nechci žádné sjednocování, a když už, tak všeho - včetně platů, způsobu odměňování zaměstnanců, důchodů atd. Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 1:42 pm    Předmět: Citovat

víla Amálka napsal:
Objednávali ste niekto z amerického Amazonu knihy alebo DVD? Na koľko vás asi vyšlo poštovné Embarassed

Před rokem jsem objednávala. Pokud si dobře vzpomínám, systém je jednoduchý: co kus, to 3,50 dolaru poštovného. Letos jsem chtěla objednávat taky, ale pořád zřejmě žijou v představě, že do ČR se smí posílat jen ty knihy a CD,DVD. Chtěla jsem kosmetiku, štětce a jiné věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 1:52 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá k anketní otázce: s PayPal jsem vcelku spokojená, jediné, co se mi dost nelíbí je, že mi nepřijde moc bezpečné, zprovoznit PayPalu propojení s mým účtem, takže nějakému šikovnému hackerovi stačí přijít na jméno a heslo (u bankovních účtů by to byla velice chabá ochrana) a může mi tahat z účtu jednoduše prachy Sad
Není tam nějaké nastavení, že po každé platbě to propojení zruším a zprovozním ho teprve až chci zase platit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 5:35 pm    Předmět: Citovat

Kataska: Tak to nevím Sad založila jsem si ho teprv nedávno a platila jsem způsobem, že jsem si z banky převedla peníze na paypal ( kreditku jsem si taky aktivovala, ale jen kvůli zrušení limitů plateb) mohla bych se zeptat jak tím paypalem platíš? Taky tím zdlouhavým převodem peněz na paypal? Nejde to nějak jinak? Slyšela jsem že se dá přes paypal platit bez těhle převodů a on si ty peníze sám strhne 1x za měsíc z banky ... máte s tím někdo zkušenosti?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

No já si zprovoznila propojení, to ti PayPal pošle na účet kód, který pak zadáš do PayPalu a tím pádem to máš propojené s účtem.
Já teda objednávala zatím jen z ebaye a tam stačí dát jen zaplatit přes PayPal, takže PayPal ti sám stáhne přesně tu částku z účtu a pošle na příslušný účet, aniž musíš někam vypisovat nějaká čísla, jenom to potvrdíš v tom PP, je to v podstatě přednastavené.
Možná je to klasicky (tj. když máš k dispozici jen číslo účtu) složitější, nevím, ještě jsem to řešit nemusela, takže neporadím Sad
Ale myslím, že by to PP právě měl stahovat z tvého účtu a ty do něj nemusíš vůbec lézt a něco převádět ručně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
víla Amálka napsal:
Objednávali ste niekto z amerického Amazonu knihy alebo DVD? Na koľko vás asi vyšlo poštovné Embarassed

Před rokem jsem objednávala. Pokud si dobře vzpomínám, systém je jednoduchý: co kus, to 3,50 dolaru poštovného. Letos jsem chtěla objednávat taky, ale pořád zřejmě žijou v představě, že do ČR se smí posílat jen ty knihy a CD,DVD. Chtěla jsem kosmetiku, štětce a jiné věci.


Ďakujem Nicole, to je dobrý systém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 9:37 am    Předmět: Citovat

nenašla jsem vhodnější vlákno, tak se podělím tady. Přes DV jsem se registrovala na http://www.bigbrands.cz/. dlouho jsem si u nich nic nekoupila, pak mě zaujal batoh, tak jsem objedanala. a popravdě řečeno uvažuju, zda-li si u nich něco znovu objednám Rolling Eyes . To že mi batoh přišel po měsíci až včera pominu. Ovšem to, že jsem jim musela psát jestli tam vůbec došly peníze, to už mi přijde divné, a že neposílají ani email, že zboží bylo odesláno taktéž. takže informovanost nula. asi jsem zvyklá z jiných eshopů na jiný přístup. takže co se týče přístupu docela zklamání.

co vy, máte zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 11:42 am    Předmět: Citovat

Já od nich objednala už 4x. Vždycky na dobírku a s PPL. Prostě objednám s tím, že to někdy přijde a už se o to nestarám. Kdyby nepřišlo, ušetřím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 11:47 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Já od nich objednala už 4x. Vždycky na dobírku a s PPL. Prostě objednám s tím, že to někdy přijde a už se o to nestarám. Kdyby nepřišlo, ušetřím Laughing


nj, pokud bude rozhodně nějaké příště tak rozhodně na dobírku Very Happy ať se nestresuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

Porcelainsw: Zatím jsem u jich brala jednou (dobírka) a všechno bylo bez problému akorát ta dodací lhůta byla delší Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.