Palette
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04ef0a101fa6f5d0f0caa787fa08f7dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nikola
0-7
0-7


Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 11:59 am    Předmět: barvené vlasy Citovat

Ahoj chtěla bych se zeptat použila jsem od palete barvu xxl blond jenže u hlavy mi to chytlo žlutě a zbytek bíle a já bych chtěla mít bílé i u hlavy pomůže mi zesvětlovač od pallete uil1?Předtím jsem měla různě blond vlasy díky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 1:38 pm    Předmět: Re: barvené vlasy Citovat

nikola napsal:
Ahoj chtěla bych se zeptat použila jsem od palete barvu xxl blond jenže u hlavy mi to chytlo žlutě a zbytek bíle a já bych chtěla mít bílé i u hlavy pomůže mi zesvětlovač od pallete uil1?Předtím jsem měla různě blond vlasy díky Embarassed


Já se s UIL1 barvím mraky let a mám to vždycky skoro do bíla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 4:52 pm    Předmět: Palette Citovat

Ahoj koupila sem si barevný šampón na stvětle až tmavě hnědé vlasy.Chtěla bych se zeptat jak dlouho vydrží na vlasech a jestli ničí vlasy nebo poškozuje??A jak to mám nechat dlouho nechat na hlavě,abych to neměla moc tmavý až černý a jestli to můžu použít na odbarvené vlasy, ted už světle hnědé.Předem moc děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 1:37 pm    Předmět: Re: Barevné šampóny Citovat

skarma007 napsal:
Ahoj koupila sem si barevný šampón na stvětle až tmavě hnědé vlasy.Chtěla bych se zeptat jak dlouho vydrží na vlasech a jestli ničí vlasy nebo poškozuje??A jak to mám nechat dlouho nechat na hlavě,abych to neměla moc tmavý až černý a jestli to můžu použít na odbarvené vlasy, ted už světle hnědé.Předem moc děkuji Very Happy

Jakou značku? Jsou to takové ty tonovací šamponky v pytlíčku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Very Happy dobrej rozhovor Laughing Laughing
ty v pytlíčku občas použiju, na občasnou změnu barvy, na oživení barvy.... furt to škodí míň než permanentní, moje vlasy to nijak nevysušuje, neničí, takže co se týče mě, můžu říct, že nepoškozují vůbec, ale je možné, že někomu to sedne jinak.... a taky nevim, jak se chovaj na přírodní vlasy, i když vlastně kdysi, když sem se poprvé obarvila, bylo to pytlíčkem a držel sakra dlouho (tenkrát to bylo fialovou barvičkou.... Very Happy ), ale teď ho mám za 2 umytí pryč.... teda teď sem používala jen červené, tak nevím, třeba jiné barvy drží víc...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 4:19 pm    Předmět: Re: Barevné šampóny Citovat

ilona napsal:
skarma007 napsal:
Ahoj koupila sem si barevný šampón na stvětle až tmavě hnědé vlasy.Chtěla bych se zeptat jak dlouho vydrží na vlasech a jestli ničí vlasy nebo poškozuje??A jak to mám nechat dlouho nechat na hlavě,abych to neměla moc tmavý až černý a jestli to můžu použít na odbarvené vlasy, ted už světle hnědé.Předem moc děkuji Very Happy

Jakou značku? Jsou to takové ty tonovací šamponky v pytlíčku?

jj to je myslim ono, Pallete, já mám zničené vlasy tak se dost bojim, aby mi je nepoškodilo ještě víc, víš, Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Very Happy dobrej rozhovor Laughing Laughing
ty v pytlíčku občas použiju, na občasnou změnu barvy, na oživení barvy.... furt to škodí míň než permanentní, moje vlasy to nijak nevysušuje, neničí, takže co se týče mě, můžu říct, že nepoškozují vůbec, ale je možné, že někomu to sedne jinak.... a taky nevim, jak se chovaj na přírodní vlasy, i když vlastně kdysi, když sem se poprvé obarvila, bylo to pytlíčkem a držel sakra dlouho (tenkrát to bylo fialovou barvičkou.... Very Happy ), ale teď ho mám za 2 umytí pryč.... teda teď sem používala jen červené, tak nevím, třeba jiné barvy drží víc...


Já tyhle pytlíčkový používám taky, resp. tu sunshine blond, vlasy to vůbec neničí a krásně se potom lesknou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:37 pm    Předmět: barevné Citovat

no já sem si koupila právě Pallete intensive color a je to stejný ?Když to teda neobsahuje ten peroxid tak by to nemělo ničit ani trochu poškozovat vlasy že jo?? Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:39 pm    Předmět: Re: barevné Citovat

skarma007 napsal:

no já sem si ´koupila právě Pallete intensive color a je to stejný ?Když to teda neobsahuje ten peroxid tak by to nemělo ničit ani trochu poškozovat vlasy že jo?? Smile Smile


Ne, tohle je Palette Instant Color.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

intensive je, mám dojem, permanentní ne?
ty v pytlíčku od palettek, jak vidno, tedy vlasy neničí Very Happy krásně oživí barvu Very Happy
mají se nanést mám dojem na umyté vlasy, vlhké/mokré, vmasírovat a nechat teď nevim jak dlouho působit. na delší vlasy lepší dva (a víc, podle délky), minule jsem měla dvoubarevnou hlavu, jeden nevystačil Very Happy
teď má palette xxl nějaké nové barvičky, takové normal, hnědou, platinu a nevim už, ale docela pěkný Very Happy jakou barvičku ty si přeješ?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.