Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0ab1211ac3a67192412707c20c31aabcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 9:18 am    Předmět: Citovat

FAIRY:

Ještě prosím tě ten zvlŇující lak, tak když ho máš doma, nemhla by ses podívat na jeho kompletní složení? Jestli bys mi mohla napsat co vše obsahuje. Jestli budeš moct, tak předem moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

Obsahuje: vodu, PVP/VA kopolymer, propylenglykol. dimethicone copolyol, polysorbate 20, panthenol, parfém, benzylalkohol, methylisothiazolinon, žensšenový extrakt, papayový extrakt, benzofenon-4, CI15985, CI45430.
Návrat nahoru
Monika
8-20
8-20


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 9:50 am    Předmět: Logona Citovat

Sim napsal:
hapers2 napsal:
nejní zrovna nejlevnější, ale co toto?

http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/1798

http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/pece_vlasy_styling.php


Jéé, hapers dekuju Wink Ten od te logony vypada dobre, opravdu tam neni zadny silikon podle slozeni. I kdyz ta cena Rolling Eyes Hmm...Ten lak od Freeman tam ma vypsano strasne malo tech slozek. Ale freeman se myslim prodava normalne v drogerii, tak se zkusim podivat, co vsechno v sobe ma




Lak na vlasy Logona používám...přelila jsem si ho do lahvičky s jemnějším rozprašovačem....a je fajn.Doporučuju! Používám jenom přírodní šampóny a vůbec veškeré přípravky na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

Fairy:

Děkuju za opsání složení, takže pokud je tam jen jeden smývatelný silikon, tak ho asi zkusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 7:15 am    Předmět: Citovat

A neskusali ste pivo? Ze ked sa nastrieka na vlasy v nejakom normalnom mnozstve tak to vypada dobre a ma silne tuziace ucinky. Som pocula ze ani nenici - moc som toho nepocula ale predpokladam ze rec bola o nealko
Návrat nahoru
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

Holky,já jsem si už asi před měsícem koupila ten zvlňující lak od Freemana. Vyzkoušela jsem ho všehovšudy jen dvakrát. Mám mírně vlnité vlasy,žádný extrém,tak jsem chtěla vyzkoušet co to udělá. Moje vlasy se sice trochu "dovlnily",ale lak je tak slepil,že nešly večer moc rozčesat. Kromě toho mi nevyhovovala ta vůně.Když jsem si ho nastříkala,tak v pohodě,ale po delší době mi z vlasů šel takový divný zápach.Nevím k čemu to přirovnat,přičítala jsem to tomu ženšenu. Taky myslím,že ten lak zvlňuje vlasy na principu vysušení. Moje vlnité vlásky jsou už tak sušší než rovný spodek,ale ten lak je teda brutálně vysušil. Musela jsem je hodně před mytím naolejovat a ani tak to po umytí nebylo zrovna ideální. Na hlavu si ho už asi nikdy nedám,tak uvažuju že ho vyhodím. Tedy pokud by někdo neměl zájem Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

No, lak na zvlnění sice nepotřebuju, ale uvažovala jsem, že si koupím něco podobného od Freemana. Tos mě docela zaskočila, že slepuje.... Tak nevim, no..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

já osobně používám vosk v pěně od welly. přijde mi to stokrát lepší něž gely nebo tužidla, ty vlasy to sice slepí, ale nejsou tak tvrdé. prostě je to elastyčtější. navíc hezky wellovsky voní a myslim, že ty silikony neobsahuje. to jen takovej malej tip, kdyby někdo sháněl něco trochu lepšího než gely a měl vlasy takový jak já, že dole trochu slepit potřebujou, aby nevypadaly jak chomáčSmile

Naposledy upravil tiborMel dne út srpen 07, 2007 5:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Možná ho ale přece jen vyzkouším. a kdepak si ho koupila? Normálně v drogerce?Děkuji za tip Wink


Jasně, tobě třeba vyhovovat bude...já mám totiž asi vůbec divný vlasy Laughing . Jo jo, koupila jsem ho v normální drogerii (droxi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 11:54 am    Předmět: Citovat

Tak Alverde z DM má teď nově přírodní stylingovou řadu, která obsahuje tužidlo, gel i lak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.