Domácky udělaný šampon
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c3984382379d4e6a69bfcfa83fb2d6aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 5:21 pm    Předmět: Domácky udělaný šampon Citovat

Tak... dnes jsem upřímně celý den seděla tady a četla si vaše příspěvky k tématům Smile ... celkem mě zarazilo co obsahuje klasický šampon z drogerie v hodnotě kolem 60,- Kč Very Happy . Já si dělám šampon doma... a je to mnohem lepší. Vlasy mám lesklejší a taky vím, co do toho dávám. Kdežto když si ho koupím, kupuji zajíce v pytli Smile ... požívám ho a ještě jeden z Rossmannu Natural Essences se jmenuje myslím Smile ... vlasy se mi hodně lepší troufám si říct Embarassed ... jak to máte vy? co vám pomáhá ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 5:30 pm    Předmět: Citovat

Ja som domáci šampon skúšala len vajcovomedový Wink Za mňa hodnotím naozaj dobre, vlasy krásne, objemné a lesklé...lenže mne sa dosť mastia, preto mi to len vajce neumylo, musela som druhýkrát zmývať šamponom ešte,ale aj tak chválim Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 5:34 pm    Předmět: Citovat

plavunik - Very Happy to věřím a zvlášť když se myješ teplou to vajíčko se ti muselo zrazit ne ? Shocked ... ale dělám si vlasový zábal z vajíčka a je fakt dobré ...naprosto s tebou souhlasím Very Happy Smile Wink ... ale vajíčkomedový sem nezkoušela skusím to Smile díky za tip Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

rudenko napsal:
plavunik - Very Happy to věřím a zvlášť když se myješ teplou to vajíčko se ti muselo zrazit ne ? Shocked ... ale dělám si vlasový zábal z vajíčka a je fakt dobré ...naprosto s tebou souhlasím Very Happy Smile Wink ... ale vajíčkomedový sem nezkoušela skusím to Smile díky za tip Embarassed


Zmývam studenou,takže sa nezrazilo Wink A medu dávam za lyžičku, lebo pri veľkom množstve vysušoval končeky.

Ináč, niekde tu na fore alebo na webe už neviem, som čítala aj viacero receptov na domáce šampony, ale bud som nato nemala ingrediencie alebo odvahu Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

aha tak to jo Smile ... to sem nevěděla že med vysušuje to je pro mě novinka Shocked ...já jsem taky četla, ale to byly takové šampony nešampony... bud to bylo řídké , dokonce až tekuté , a nebo tak tuhé že sem nevěděla cos tím Very Happy ... a našla jsem uplně suprovní už asi tři měsíce ho používám a jsem spokojená Embarassed já jsem taky měla strach ale hecla jsem se a šla jsem na to Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:22 pm    Předmět: Citovat

rudenko napsal:
aha tak to jo Smile ... to sem nevěděla že med vysušuje to je pro mě novinka Shocked ...já jsem taky četla, ale to byly takové šampony nešampony... bud to bylo řídké , dokonce až tekuté , a nebo tak tuhé že sem nevěděla cos tím Very Happy ... a našla jsem uplně suprovní už asi tři měsíce ho používám a jsem spokojená Embarassed já jsem taky měla strach ale hecla jsem se a šla jsem na to Smile Wink


A čo je to za šampon? Razz A aký máš typ vlasov?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
InvisibleMonster
0-7
0-7


Založen: 11.12.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:32 pm    Předmět: Re: Domácky udělaný šampon Citovat

rudenko napsal:
Tak... dnes jsem upřímně celý den seděla tady a četla si vaše příspěvky k tématům Smile ... celkem mě zarazilo co obsahuje klasický šampon z drogerie v hodnotě kolem 60,- Kč Very Happy . Já si dělám šampon doma... a je to mnohem lepší. Vlasy mám lesklejší a taky vím, co do toho dávám. Kdežto když si ho koupím, kupuji zajíce v pytli Smile ... požívám ho a ještě jeden z Rossmannu Natural Essences se jmenuje myslím Smile ... vlasy se mi hodně lepší troufám si říct Embarassed ... jak to máte vy? co vám pomáhá ? Wink

Podělíš se s náma o recept?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

no dávám tam heřmánek, šaljvěj, rozmarýnu a listy z ořešáku, vanilkové aroma a dětské mýdličko Smile ... je dost šetrné takže fakt super Smile ... no vlasy... stahovala jsem černou takže moje vlasy jsou jedna velká chemie a silikony Laughing ... takže zničené, konečky suché a kořínky mastné už na druhý den. Z vlasů mám žvýkačku kvůlu peroxidu a lámou se mi Smile a hodně mi padají Laughing to mám luxusní vlasy co ? Very Happy Very Happy ale mlžu si za to sama... a jakýpak typ vlasů máš ty že ti to tak pomohlo ? Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rudenko
21-40
21-40


Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

InvisibleMonster - jistěžě Smile ... no hrst směsi šalvěje, heřmánku a trošku rozmarýnu smíchhám s lžící ořešáku ... dám to vyluhovat... až to je dám to vařit a přidám nastouhané dětské mydélko dokud se nerozpustí... nakonec přidávám aroma vanilky Smile .... rozmarýna je na lámavé vlasy ... každá bylinka ma svůj účel Wink ... ale záleží na tobě co si tam přidáš a co tvé vlay potřebují Wink ... základem je to mydélko... každopádně pokud se do toho pustíš tak dávej bacha na šalvěj... zdá se mi že ztmavuje Smile ... a množství vody si typni... lepší méně než ať je z toho nakonec voda Smile ... no a potom jeom přeceĎ a je to Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

Aaale neboj, to sa postupnou starostlivosťou zlepší, len to chce čas Wink Ja už som si týmto obdobím farbenia prešla, takže mám vlastné vlasy, ale na koncoch mám ešte suché polámané zvyšky mojich pubertálnych omylov Crying or Very sad A tiež sa mi už druhý deň pri korienkoch vlasy zmastia, musím často umývať, i ked viem,že to neni doré Rolling Eyes

Proti tomu masteniu mi ale vajcovomedový šampon pomohol, síce nie žiadna sláva ( pri mastných vlasoch sa to nedá počítať na dni, ale skôr na hodiny). A menej sa mi mastia, ked si urobím vlnky. A teraz plánujem kúpiť šampon od Baley Pure, dosť ho tu baby proti masteniu chválili Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.