Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6acf44b930375514b4e27295fad48e9bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verča
8-20
8-20


Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni...narazila jsem na tyto stránky náhodou, ale opravdu nemají chybu Smile je tady spousta fajn lidiček, jak koukám a těch báječných nápadů a tipů...
Ráda bych přispěla....jsem sice ze Šumperka, což je nejspíš pro mnohé z ruky, ale mám tip na prima kadeřnici.
Je to slečna Šárka Šenková z kadeřnictví Vanessa, tel. je 583210179. Vyzkoušela jsem více kadeřnic, ale k této už chodím třetím rokem a nedám na ni dopustit. Sama má hodně dlouhé vlasy a zastřižení konečků se u ní opravdu týká pouze špiček vlasů, 2-3 mm s tím, že vlasy šetrně myje, regeneruje a v ručníku lehce vymačká. Nechá mi na hlavě turban z ručníku na vytažení vody z vlasů, šetrně je rozčeše a vyfouká jen do polosucha, zbytek doschne u čaje Very Happy
Krom toho tahle holka umí poradit i co se další péče týká. Jsem s ní prostě spokojená a už s dcerkou nechodíme jinam.
Loni na jaře jsem k ní šla s tím, že bych chtěla ostříhat, asi mi přeskočilo, nevím... Embarassed řekla, že mi zastřihne konečky a ať si to rozmyslím do příště. No, příště už o žádném radikálním stříhání nepadlo ani slovo. Pak jsem si říkala, jak by mi to bylo líto, kdyby tohle neřekla a s vervou se mi vrhla s nůžkami do účesu, jak by to nejspíš udělala každá jiná kadeřnice. Ony totiž z toho stříhání, barvení a kdoví čeho ještě žijí a zastřižení konečků u dlouhých vlasů u nich není takové terno. Šárka je v tomhle jiná. Díky za ni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Pocula som ze existuju specialne kadernictva pre dlhovlasych ludi. Poculi ste o nich, co o nich viete, pripadne ste v nejakom boli a ake boli dojmy? Pisem toto sem lebo si myslim ze take kadernictvo by sa da povazovat za nedestruktivne a ak je urcene dlhovlasym ludom mali by vediet co robit a nie strihat ked niekto chce len zastrihnut konceky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 6:52 am    Předmět: Citovat

epona napsal:
Pocula som ze existuju specialne kadernictva pre dlhovlasych ludi. Poculi ste o nich, co o nich viete, pripadne ste v nejakom boli a ake boli dojmy? Pisem toto sem lebo si myslim ze take kadernictvo by sa da povazovat za nedestruktivne a ak je urcene dlhovlasym ludom mali by vediet co robit a nie strihat ked niekto chce len zastrihnut konceky.

No, možná myslíš ty salony George Michaela nebo jak se ten chlap jmenuje (ne ten zpěvák), ale ty pokud vím v ČR (a asi ani v SR) nejsou Sad Myslím, že o nich něco ví Medea a možná i Aha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

Jestli muzu doporucit,tak v Brne urcite kadernictvi Na vlasku,kdyz chcete zastrihnout pul crntaku,tak bez reci zastruhnou Very Happy jinak sem jich v Brne vyzkousela hodne,a nikde sem nebyla spokojena Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

erathia napsal:
Jestli muzu doporucit,tak v Brne urcite kadernictvi Na vlasku,kdyz chcete zastrihnout pul crntaku,tak bez reci zastruhnou Very Happy jinak sem jich v Brne vyzkousela hodne,a nikde sem nebyla spokojena Sad

A kdepak to kadernictvi najdeme? Zni to zajimave a mi se zrovna blizi doba; kdy budu muset zastrihovat 5i kdyz mozna pockam do podzimu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 4:00 am    Předmět: Komentar Citovat

Dano, co ja pro Tebe behem noci neudelam... Jen bych dodal, ze si tu nekteri mohou delat reklamu, aniz uvedou pravdive skutecnosti. A take plati, ze nekdo je spokojeny a nekdo ne. Zalezi na kadernici, nekde jich dela vice... Mam pocit, ze Mimisek kdysi psal o nejake dobre kadernici od nich z vesnice.

Kadeřnictví Na vlásku, Starobrněnská 12, Brno.
http://www.kontaktfirma.com/detail.php?ID=1336

Z diskuse na netu:
"Mně kamaádka doporučovala kadeřnictví Na vlásku na Starobrněnské, že tam před 3,5lety si nechávala dělat svatební účes a že v u dobu byli vyhlášení. Nemáte s nimi někdo nějaké zkušenosti?" - "Na vlásku vám všem zakazuju vlasy mě tam zničili fakt pokazili co se dalo a vypadal sem 2měsíce jak mnich z kláštera"

Dalsi odkaz, ktery ale naopak vychvaluje:
http://svetucesu.com/CzechSalons/RecomendedSalonDetail.aspx?id=357

Tak jsem na to mrkl, Erathia i žužu chvali, ale rozhodnouti je na Tobe.

Dano, vsimas si, jak mi na Tobe zalezi? A nejenom na Tobe, ze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

No to je pravda,ja chodím k Petře,stříhají tam i jiné slečny ale ty už od pohledu nevypadají moc věrohodně Smile znáte to takovy ty pěti barevný krátky vlasy Mad ale ta moje je má taky dlouhý tak asi chápe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hagenne
81-160
81-160


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, přidám další tip, spíše pro Pražské a blízkopražské. Milá a nedestruktivní a sama docela vlasatá je kadeřnice Irena Doležalová ze Zlatník (vesnička kousek jižně od Prahy). Z mých víceméně dlouhých vlasů byla nadšená, zastřihla snad ještě míň, než jsem chtěla, takže to byly opravdu milimetry (že by to byla škoda), navíc se k vlasům chovala velmi ohleduplně, čehož zvlášť cením. Ceny má taky vcelku rozumné. Nemám teď přesnou adresu, jenom telefon a tu je: 241 931 953.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 6:43 am    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Dano, co ja pro Tebe behem noci neudelam... Jen bych dodal, ze si tu nekteri mohou delat reklamu, aniz uvedou pravdive skutecnosti. A take plati, ze nekdo je spokojeny a nekdo ne. Zalezi na kadernici, nekde jich dela vice... Mam pocit, ze Mimisek kdysi psal o nejake dobre kadernici od nich z vesnice.

Kadeřnictví Na vlásku, Starobrněnská 12, Brno.
http://www.kontaktfirma.com/detail.php?ID=1336

Z diskuse na netu:
"Mně kamaádka doporučovala kadeřnictví Na vlásku na Starobrněnské, že tam před 3,5lety si nechávala dělat svatební účes a že v u dobu byli vyhlášení. Nemáte s nimi někdo nějaké zkušenosti?" - "Na vlásku vám všem zakazuju vlasy mě tam zničili fakt pokazili co se dalo a vypadal sem 2měsíce jak mnich z kláštera"

Dalsi odkaz, ktery ale naopak vychvaluje:
http://svetucesu.com/CzechSalons/RecomendedSalonDetail.aspx?id=357

Tak jsem na to mrkl, Erathia i žužu chvali, ale rozhodnouti je na Tobe.

Dano, vsimas si, jak mi na Tobe zalezi? A nejenom na Tobe, ze...


Hm, tak teď nevím, asi se radši svěřím zase kamarádce nebo milému nebo mamince, to je taková největší jistota, si myslím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

asi pred 3 tydny jsem sla do panskeho a damskeho a detskeho kadernictvi u prazskeho povstani. Celkem mila slecna . chtela jsme jen podstrihnout cca 1 cm, neprislo mi zeby uzmula vic centimetru. a dostrihala uces jak jsem chtela.

pokud ji reknete co chcete tak to udela. A cena 100 a vic. Spis 120:-) pri strihani na sucho.

ulice Na klikovce, je to v budove poschodoveho domu takove male. upoutavka je se zelenym podkladem:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.