Supermarkety, obchody a zážitky z nich
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3fed15aca95808caf3f4f49cf842893dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 3:22 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

No, Ili, já ti nevím, ale mně osobně teda blanenský chleba jako nějaký extra zázrak nepřipadá... Confused Laughing Laughing Laughing

Twisted Evil - ccccc - jsi stejná jako manžel - ten zas vyžaduje otřesný benešák, z kterého nejde nachystat pořádná svačina, protože je měkký a drobí se. To blaňáček - mňam - to je jiný kafe! Wink


Hmm, spiknutí proti blanenskému chlebu... Laughing Laughing Laughing Neříkám, že je úplně špatný,ale zásadní rozdíl oproti těm supermarketovým v něm nevidím... Very Happy Teď stejně většinou kupuju ještě jiný, tmavý, ale nevím, jak se jmenuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 3:37 pm    Předmět: Citovat

Kla - já ho jím sem-tam - spíš mám raděj celozrnné bulky. Ale rozdíl tam vidím a na svačiny do školy či do práce se mi zdá nejlepší. Ale každý máme jinou chut... já jeden čas nejedla nic jiného, než libanonský chléb ( takové ty suché placky) s povidlím Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Markýtka1
0-7
0-7


Založen: 6.7.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

To já takhle jednou seděla u televize a jím si rohlík s paštikou.Najednou v televizi běžela zpráva o tom,jak v Kauflandu byly paštiky celý zelený a prolezlý červama.Tak jsem přestala kousat jelikož vím,že většinou nakupujeme v Kauflandu a ptám se táty:Odkuď je ta paštika?Odpověď,že je právě z tohodle obchodu mě tak dostala,že zbytek jsem už nesnědla a sousto vyplivla.Řeknu vám celej večer mi potom bylo blbě Very Happy Very Happy .I když tý mojí paštice zrovna nic nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

Já, krásný letní den, sobota ráno, Kaufland. Šla jsem někdy asi v devět ráno nakoupit a byl to tam samej důchodce, Vietnamec a k dispozici ani jeden jediný vozík. Fronty i na košíky a to nemluvím o frontách na kasy. A jelikož jsem doma skoro nic neměla a potřebovala jsem uvařit oběd, tak jsem šla nakupovat bez košíku. Když už jsem měla totálně plné ruce, že jsem ani nic neudržela (a to jsem potřebovala ještě pití), tak se mi to skoro všechno sesypalo na zem. Jediný sáček s rohlíkama se mi houpal na malíčku Laughing Tak jsem ze zoufalství vytáhla igelitku a začala jsem to strkat do ní. V tu ránu jak jsem to začala dělat tak naproti mě běžela nějaká šílená prodavačka či co to bylo, rozhazovala rukama a začala na mě ječet, že co to dělám, že to si přece nemůžu strkat do tašky, že to musím zaplatit. Tak jsem se jí snažila vysvětlit, že nebyly venku žádné vozíky a že se mi vážně nechce čekat třeba dvacet minut na vozík. Ta děsivá ženská si to ale vysvětlit prostě nedala, zavolala na mě ostrahu. Takže super, celý Kaufland se bavil. Ostrahu dělal takový pán, který jakoby utekl z Bohnic. Jen jsem mu vysvětlila o co jde, neřekl ani slovo a prostě se otočil a odešel. A to už jsem byla hodně vykolejená, takže jsem tam tu igelitku s těma věcma prostě strčila té ženské do rukou a odešla jsem. Tak to byl můj super zížitek z Kauflandu. Je fakt, že tu ženskou jsem tam pak už nikdy neviděla. Třeba měla takovýhlech úletů víc. Každopádně tohle se může asi jenom mě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 9:01 pm    Předmět: Citovat

Vždycky jsem nakupoval v Lidlu na Králově poli (Brno), kousek před Řečkovicema, pro detailisty zastávka Tylova. Měli tam skoro všechno, co jsem potřeboval, pak ale přerovnali regály.
Nejde tam nic najít. Všude blbosti, co nepotřebuju. Pro pitomej kečup jsem jel do Tesca v centru, protože tam ho neměli. Hlavně, že z toho udělali sklad minerálek na jedné straně a vedle regály s chlastem. Chlast, chlast, chlast, nic jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.