Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c4c63c7d7f887adccff3fee37c652b66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

A já dneska promokla až na kost, ale zase mi po tom dešti zůstaly krásné měkké vlny a prstýnky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

A taky je lepší vlnky pročesávat širokým hřebenem. A u sebe pozoruji, že ty zdravější vlasy vlasy se vlní výš a lépe než třeba ty vrchní, které jsou poškozené od všelijakých povětrnostních vlivů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
A já dneska promokla až na kost, ale zase mi po tom dešti zůstaly krásné měkké vlny a prstýnky Very Happy


tobě se po dešti naprstýnkují? Tak to ti závidíím! Mě se akorát tak postaví od hlavy a udělají se na nich mnophonásobná "esíška" takové 2D vlny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

Tak to já radši neustále nosím deštník s sebou, abych nezmokla. Mám totiž tak hrozně jemné nic moc vlasy, že bych po takovém zmoknutí vypadala jak vodník Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
A já dneska promokla až na kost, ale zase mi po tom dešti zůstaly krásné měkké vlny a prstýnky Very Happy


To já když zmoknu, mám pěkně hnusné vlasy- cápaté a jakoby mastné....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

ja mam po desti nekdy narovnane nekdy vic zvlnene vlasy,ale vzdy nadherne zmeknou a voni,myslim ze dest jim prospiva a vcera sem si ho uzila po cely den a kdyz mi vecer vlasy uschly byly nadherne jemne a prijemne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aloha
41-80
41-80


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

Vlasy po mytí nerozčesávám, schnu a těsně před doschnutím (když jsou vlasy na konečcích suché a u hlavy ještě vlhké) si namočím obě ruce do vody, trošku oklepu a pomačkávám vlásky. Jako-by je podebírám a nadlehčuju nebo posuvám a nadzvedávám odspodu nahoru (jakobych ty vlásky chtěla zkrátit, dostat je výš) a ty smyčky, co udělají, pomačkám mokrýma rukama. Když potřebuju, přimočím si ruce. Chvilku nechám schnout a za chvíli pomačkám znovu. Opakuju dvakrát - třikrát. Pak mám pěkné přirozené vlny. A už nerozčesávám, jen upravím prsty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 10:39 pm    Předmět: Citovat

tak neco podobneho delam,kdyz si dvakrat dene v mazu do konecku jojobak a tahle to zakoncuju(a taky se pak znatelne vic krouti) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwertik
0-7
0-7


Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem tu nová. Mám na vás dotaz, mam polodlouhé vlasy a zdědila jsem vlnitost, avšak vlní se mi jen od konečků do poloviny těch vlasů a většinou jen po koupání, když je nečesu, jenže do rána, když se na nich vyspím je po vlnění a už se mi ty vlasy tak divně kroutí a vypada to né moc hezky, rozhodla jsem se, že najdu něco, co by mi ty moje vlnky udrželo, bývalá kamarádka byla kdysi u kadeřnice a ta ji doporučila vlasy nečesat a prodala jí jakýsi přípravek, který ty vlny bude podporovat, bohužel nevím, co přesně to bylo a ráda bych něco takového zkusila, problém je však v tom, že jsem spíš človíček, který uznává spíše přírodní kosmetiku. Nevíte o něčem, co by vyřesilo můj problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

qwertik napsal:
Ahoj, jsem tu nová. Mám na vás dotaz, mam polodlouhé vlasy a zdědila jsem vlnitost, avšak vlní se mi jen od konečků do poloviny těch vlasů a většinou jen po koupání, když je nečesu, jenže do rána, když se na nich vyspím je po vlnění a už se mi ty vlasy tak divně kroutí a vypada to né moc hezky, rozhodla jsem se, že najdu něco, co by mi ty moje vlnky udrželo, bývalá kamarádka byla kdysi u kadeřnice a ta ji doporučila vlasy nečesat a prodala jí jakýsi přípravek, který ty vlny bude podporovat, bohužel nevím, co přesně to bylo a ráda bych něco takového zkusila, problém je však v tom, že jsem spíš človíček, který uznává spíše přírodní kosmetiku. Nevíte o něčem, co by vyřesilo můj problém?


ahoj myslim ze mam hodne podobny typ vlasu jako ty, krouti se mi tak od pulky hlavy a kdyz jsem je mela ostrihane na kratko tak to byl des jak se tocily kazdy jinam, bohuzel jsme jeste zadny pripravek na udrzeni vln nenasly-z moji vlastni zkusenosti je dobre je na noc vlhke zaplest do copu a obcas taky pouzivam penove tuzidlo s koprivou kterym vlasy promackam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.