Kudrnaté vlasy - jaký střih?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b6a0be5eb21e73f7db15a0c1e4ab7904Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

zdravim....taky nějak nevim jaký učes by byl pro mě ten pravý.mam vlasy stupnovitě sestříhané pač jich mam hodně, někdy mi připadá že mam na hlavě něco jako schod Rolling Eyes , ale dorovna zastřihnuté by to u mě asi nešlo, navíc aby to byla jesna rovina musela bych ustřihnout na mikado....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 8:13 pm    Předmět: Citovat

mno.. já mívala vlasy sestříhaný a prostříhaný.. dcl dost se mi kudrnatili (ale to taky protože byli poničené odbarvováním).. ale nešlo z nich nic česat pak podle mě.. no nevím... spokojená sem teď, mám takový lehký oblouček, po boku prameny z dorůstající ofiny a stačí mi to.. jak sou delší chci dělat nějaký účesy a sestříhaný sou na to naprd Rolling Eyes pravda je, že už se mi dýlkou a tim sestřihem tahaj do vlnek, ale to mi neva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 2:50 pm    Předmět: Citovat

já jsem si na podzim vlasy šmikla do takovýho širokýho oblouku, měla jsem radost, že jsou už přibližně stejně dlouhé a že jsem se zbavila vrstev, ale zjistila jsem že to není dobrý pro vlnky, dřív jsem měla vlasy dost vlnité a teď je z nich takový zacuchaný chumel, takže asi to zase nějak sestříhám, sice teda pak když mě náhodou popadne rovnací nálada a já ty vlasy vyžehlím, tak to vypadá blbě, ale stejně je žehlím jen tak nanejvýš jednou do měsíce když potřebuju změnu......takže hurá na prostříhávání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

tak já žádný střih nemám od 12 let.. Laughing to jsem si nechala odrůst mikádo a ofinu.. jednou za rok zastřihnu konečky rovně a jsem spokojená..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 3:56 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
já jsem si na podzim vlasy šmikla do takovýho širokýho oblouku, měla jsem radost, že jsou už přibližně stejně dlouhé a že jsem se zbavila vrstev, ale zjistila jsem že to není dobrý pro vlnky, dřív jsem měla vlasy dost vlnité a teď je z nich takový zacuchaný chumel, takže asi to zase nějak sestříhám, sice teda pak když mě náhodou popadne rovnací nálada a já ty vlasy vyžehlím, tak to vypadá blbě, ale stejně je žehlím jen tak nanejvýš jednou do měsíce když potřebuju změnu......takže hurá na prostříhávání Smile


jsem na tom stejně Laughing asi 2-3 měsíce sem měla z toho zarovnání radost a teď mě to napíká, jít si za "odměnu" ke kadeřnici na prostříhání Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po leden 10, 2011 6:20 pm    Předmět: Citovat

ja to od istej doby zastrihujem zásadne do rovna a som spokojná... kučery sa už narovnali do vlniek, vzadu sú vcelku ťažké, ale vždy lepsie, než keď som to prestrihala a potom som mala hrivu okolo celej hlavy a všade mi to odstávalo. necítila som sa v tom dobre Smile aj keď som premýšlala, že vzadu by mohla byť fajn tak 1-centimetrová horná vrstva kratšia, ale jak by som sa potom o to starala neviem... a takýto úkon musí urobiť kaderník a od tých sa ja držím sakra ďaleko Laughing ee, nič nebude Very Happy pekne rovno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:30 pm    Předmět: Citovat

tak jsem se dnes odhodlala ke kadeřnici, a nechala si to sestříhat a prostříhat, nejdřív ji přišlo, že mám vlasy "až moc dlouhé" Laughing , ale pak stříhat moc nechtěla a musela sem ji ukecat Laughing Laughing další fotky viz galerka Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
tak jsem se dnes odhodlala ke kadeřnici, a nechala si to sestříhat a prostříhat, nejdřív ji přišlo, že mám vlasy "až moc dlouhé" Laughing , ale pak stříhat moc nechtěla a musela sem ji ukecat Laughing Laughing další fotky viz galerka Wink



co tě k tomu vedlo? ale vypadá to dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:42 pm    Předmět: Citovat

vedlo mě k tomu to, že jsem nedávno zarovnala do hezkého obloučku Rolling Eyes a ty vlasy se přestaly kroutit, protože se z nich stala veliká, těžká masa.. může to být hezké u vlasů do pasu, ale ty moje ještě jsou moc krátké a přišly mi takové urousané.. chtěla jsem zpátky svoje háro Wink proto to prostříhání Wink hlavně kvůli kudrnám a aby se to dalo nosit rozpuštěný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
vedlo mě k tomu to, že jsem nedávno zarovnala do hezkého obloučku Rolling Eyes a ty vlasy se přestaly kroutit, protože se z nich stala veliká, těžká masa.. může to být hezké u vlasů do pasu, ale ty moje ještě jsou moc krátké a přišly mi takové urousané.. chtěla jsem zpátky svoje háro Wink proto to prostříhání Wink hlavně kvůli kudrnám a aby se to dalo nosit rozpuštěný Smile


mně právě kadeřnice říkala,že je nejlepší mít vlnité-judrnaté vlasy ve dvou vrstvách,akorát jsem to moc nepochopila jak,ona mi to sice ukazovala na sobě,ale má ty vlasy hodně kudrnaté,tak jsem to nějak nepostřehla.
každopádně jsem ráda,že je tu ještě někdo,komu nevyhovuje jedna délka:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.