Pangamin a kvasnice pro krásné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99bf027538e604ef4b0bbc866d828bc8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

a jak je to s tim jedenim kvasnic?Ja to nikdy nezkusila,protoze si nejak nedokazu tu kostku snist,ale zase znam slecny,ktere maji krasne silne vlasy prave proto ,ze pravidelne snedi kosticku kvasnic Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a jak je to s tim jedenim kvasnic?Ja to nikdy nezkusila,protoze si nejak nedokazu tu kostku snist,ale zase znam slecny,ktere maji krasne silne vlasy prave proto ,ze pravidelne snedi kosticku kvasnic Shocked


Tak si kup místo kvasnic v lékárně Pangamin - to se ti bude mnohem lépe polykat (ale pozor - podporuje chuť k jídlu Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

jee dekuju za radu Very Happy No jestli to podporuje chut k jidlu,tak to bude mit radost hlavne tygrik,protoze porad nadava ze nejim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
jee dekuju za radu Very Happy No jestli to podporuje chut k jidlu,tak to bude mit radost hlavne tygrik,protoze porad nadava ze nejim Very Happy


Já jsem si Pangamin také koupila a po 14 dnech jsem ho věnovala manželovi, protože jsem pořád jen žr... jedla Very Happy Very Happy Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
lučnívíla napsal:
a jak je to s tim jedenim kvasnic?Ja to nikdy nezkusila,protoze si nejak nedokazu tu kostku snist,ale zase znam slecny,ktere maji krasne silne vlasy prave proto ,ze pravidelne snedi kosticku kvasnic Shocked


Tak si kup místo kvasnic v lékárně Pangamin - to se ti bude mnohem lépe polykat (ale pozor - podporuje chuť k jídlu Laughing )


Já zase kvasnice ráda, ale bojím se, aby mi to nezačlo kvasit v žaludku: Embarassed Jinak Vílko, pokud se Ti nepozdává jíst kvasnicovou kostku, tak si zkus udělat drožďovou pomazánku, anebo drožďové knedlíčky do polívky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Káťa napsal:
Koupila jsem si dnes Biosil plus+ panthenolové kapsle od Mullera, tak jsem zvedavá, ale na mě většinou doplnky stravy nefungují. Loni vsem brala beta karoten a spálila jsem se, po Ginko Biloba mě ruce taky nepřestaly zebat. Jo co jsem chtěla Smile Na letáku u toho biosilu není uvedeno, jestli se tbl.cucají, nebo polykají. Osobně raději cucám, ale tenhle Biosil... nic moc chuť. Jak to děláte? Dík


No jednoduše-když ti chutná, tak to cucej a když ti nechutná, tak to spolkni Wink
O tom panthenolu taky uvažuju, za kolik jsi ho koupila (a kolik toho je?)?


Je ho 30 tbl., bere se minimálně 1 kapsle 1* denně, 40mg./tbl., za 60,-
Pak jsem se jukla na Mullerovy stránky a tam to mají všechno levnější!!!A neučtují poštovné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Jo, těma pivovarskáma kvasnicema se cpe jeden můj kamarád, já se mu napřed smála, co je to za preparát, ale zjišťuju, že to asi nebude zrovna špatné Smile A teď jsem se na to dívala na net-250 dražé za 50,- Smile to se dá požírat jak lentilky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 6:24 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Jo, těma pivovarskáma kvasnicema se cpe jeden můj kamarád, já se mu napřed smála, co je to za preparát, ale zjišťuju, že to asi nebude zrovna špatné Smile A teď jsem se na to dívala na net-250 dražé za 50,- Smile to se dá požírat jak lentilky Laughing


Aj ja uzivam Pangamin,asi uz 30 dni..Podporuje to chut do jedla,ale ze by som neako pribral,nebadam to.Myslim ze to ma neaky vplyv na vlasy a celkovy stav pleti...Len to treba dost dlhodobo uzivat....Ale myslim ze to ma vyznam uzivat a navyse je to cisto prirodne a dost lacne... Wink Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:33 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
ilona napsal:
lučnívíla napsal:
a jak je to s tim jedenim kvasnic?Ja to nikdy nezkusila,protoze si nejak nedokazu tu kostku snist,ale zase znam slecny,ktere maji krasne silne vlasy prave proto ,ze pravidelne snedi kosticku kvasnic Shocked


Tak si kup místo kvasnic v lékárně Pangamin - to se ti bude mnohem lépe polykat (ale pozor - podporuje chuť k jídlu Laughing )


Já zase kvasnice ráda, ale bojím se, aby mi to nezačlo kvasit v žaludku: Embarassed Jinak Vílko, pokud se Ti nepozdává jíst kvasnicovou kostku, tak si zkus udělat drožďovou pomazánku, anebo drožďové knedlíčky do polívky Smile


Kaťo a jak ty kvasnicova kostka chutna? Shocked (ja mela za to ,ze se to ma jist za syrova)A o te pomazance bych mohla rict tygrikovi,to on je u nas velmistr vareni,ja sem hrozny nesika(a od mala me to nebavi-vypestovany odpor diky babicce,ktera do toho nutila) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:


Je ho 30 tbl., bere se minimálně 1 kapsle 1* denně, 40mg./tbl., za 60,-
Pak jsem se jukla na Mullerovy stránky a tam to mají všechno levnější!!!A neučtují poštovné.

ahoj káťo... a jaké že jsou to ty stránky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.