Redken
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc46ce86e0d81a9b2f29195cd31b2adeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 9:12 pm    Předmět: Citovat

Po Vichy se mi hodne mastily vlasy. Jinak musim rict, ze jsem dostala od kamosky sampon Redken. Uz jsem mela jednu rada,ale ted jsem dostal tu radu Extreme. Je na mechanicky ci chemicky poskozene vlasy. Kamoska mi rikala, ze Redken je spicka na jemne vlasy, kerastase je take vyborna, ale spise na normalni az pevne vlasy. Jemne vlasy dost zatezuje. Redken tohle pry nedela, umi vlasy opravit, ale ty ktere jsou zdrave nezatizi. Je to silny koncentrat, musi se redit hodne vodou. A musim rict, vlasy jsou vyborne. Vydrzim bez myti i ctyri dny, u Kerastase nemozne. Jsou takove pevnejsi po celych delkach, nadherne se lesknou a vubec jsem moc spokojena. Obsahuje nejake proteiny, pusobi dlouhodobe, takze se muze zdat, ze po nekolika umytich zadny zazrak. Ale pak treba po nekolika mesicich se pry pozna rozdil. Ze i u zen, ktere maji dost jemne, lamajici se vlasy, ktere nemohly nechat dorust do nejake delky, tak Redken ji pry pomohl, ze vlasy byly tak v dobrem stavu, ze to slo. Je to dobra kamoska, myslim, ze by mi nejake bludy nerikala, neni to zadna dealerka nebo tak neco, jenom se to tuhle tematiku hodne zajima. Ja musim rict, ze po prvnich pouzitich jsem opravdu prijemne prekvapena a to vite, ze mne skoro na ty moje vlasky nic nesedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ela
0-7
0-7


Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2007 1:52 pm    Předmět: Redken Citovat

Já momentálně používám šampon a kondicionér od Redkenu, řada Extreme a jsem spokojená. Mám vlasy po pás, takže zejména konečky jsem mívala oslabené. Jinak přímo na konečky používám sérum od Alciny, hezky voní, má olejíčkovou konzistenci. Redken ja dražší značka, což jistě všichni tady vědí Smile, ale hodně dlouho šampon vydrží. Hodně si ho ředím, tak mám na vlasech takovou jemnou lázeň, jinak si myslím, že by při větším vlasy hodně zatěžoval a to bychom neradi...Ale četla jsem hodně pozitivní ohlady na Matrix, konkrétně řadu Biolage, takže jsem si ji po internetu objednala, na druhý den jsem měla zboží doma a už se těším, až to zkusím. Krásně voní. Od Matrixu jsem si objednala i sérum na konečky,tak uvidíme. Jinak Matrix je levnější než Redken, což je další pozitivní věc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

Holky, máte některá zkušnosti se šampony Redken? Zajímalo by mě jesli vlasy taky tolik vyživí a ztenčí (myslím to,že vlasy vypadají jako pár cancourů) jako Keratise. Ptám se jen tak ze zvědavosti, salonové šampony nepoužívám a drogerce se vyhýbám-teda až na pár gliss kurů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cockatiel
21-40
21-40


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Holky, máte některá zkušnosti se šampony Redken? Zajímalo by mě jesli vlasy taky tolik vyživí a ztenčí (myslím to,že vlasy vypadají jako pár cancourů) jako Keratise. Ptám se jen tak ze zvědavosti, salonové šampony nepoužívám a drogerce se vyhýbám-teda až na pár gliss kurů Wink



Ja zkusenost nemam, ale Redken me laka tenhle http://www.pro-vlasy.cz/p/redken-smooth-down-shampoo-sampon-pro-velmi-suche-nepoddajne-vlasy. Potrebuju vlasy zjemnit, mam to jak konskou hrivu.[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

Redkeny jsem mela, jsou dobre sampony pro znicene vlasy. Pro normalni nic moc, obahuji proteiny a akdyz jsou vlasy zdrave, muze je to hodne zatizit. Pro znicene vlasy je spicka Redken Extreme, jsou to vsechno koncentraty, takze hrozne dlouho vydrzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 10:39 am    Předmět: Redken Citovat

Suhlasim,Redken nebude asi nic na normalne,bezproblemove vlasy,dost vlasy osetruje.Ja od Redkenu pouzivam sampon na kucierky FreshCurls s kondicionerom,ale sampony striedam s Kerastase.Kedze mam suche vlasy celkom mi tieto znacky vyhovuju. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:49 am    Předmět: Citovat

Ja si pred nedavnem poridila Redken Extreme Rescue Force je to vyzivna maska obsahujici lipidy a proteiny a jsem s nim nadmiru spokojena. Ale jak uz jsem psala v jinych rubrikach, aby byla maska co nejucinejsi, musi se nechat pusobit co nejdele a to jakakoliv. Na kazde masce je psano doba pusobeni 5 az 15 minut, jenze muj nazor je takovej, aby to fungovalo, musite mit zabal nekolik hodin. Tato maska je pro vlasy, ktery potrebuji poradnou vyzivu na zregenerovani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 7:19 am    Předmět: Citovat

A tahle kosmetika Redken - to je nějaký koncentrát, který je nutno ředit? Nebo si to pletu s jinou kosmetickou řadou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
A tahle kosmetika Redken - to je nějaký koncentrát, který je nutno ředit? Nebo si to pletu s jinou kosmetickou řadou?



No jo, ale je to velka nevyhoda v tom, ze ne vzdycky se Ti to podari naredit spravne. Kdyz to prezenes nebo naopak uberes, vlasy se bud slepi nebo poradne neumyji. Ale kdyz se to povede, stoji to za to!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
ilona napsal:
A tahle kosmetika Redken - to je nějaký koncentrát, který je nutno ředit? Nebo si to pletu s jinou kosmetickou řadou?



No jo, ale je to velka nevyhoda v tom, ze ne vzdycky se Ti to podari naredit spravne. Kdyz to prezenes nebo naopak uberes, vlasy se bud slepi nebo poradne neumyji. Ale kdyz se to povede, stoji to za to!


Shocked A on k tomu není pořádný návod? Jakože řeďte v poměru .... (netuším jakém)???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.