Očkování obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79512310bc91e103d0418ff29abe4247Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:00 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:

Jo a ty reklamy s ohroženýma miminkama bych jim zakázala, útočí to na čerstvé hormony znejistělé matky(nic proti). Ten agresivní způsob reklamy se mi nelíbí. Navíc zrovna ty mimča maj těch záhulů na imunitní systém fakt dost a o rotavirech jsem taky poprví slyšela, až když na ně vymysleli vakcínu.

jo ta reklama stylu "postaráš se o mě?" když jsem jí viděla poprvý otvírala se mi kudla v kapse Exclamation je naprosto nechutná Exclamation
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:32 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
verisek napsal:

Jo a ty reklamy s ohroženýma miminkama bych jim zakázala, útočí to na čerstvé hormony znejistělé matky(nic proti). Ten agresivní způsob reklamy se mi nelíbí. Navíc zrovna ty mimča maj těch záhulů na imunitní systém fakt dost a o rotavirech jsem taky poprví slyšela, až když na ně vymysleli vakcínu.

jo ta reklama stylu "postaráš se o mě?" když jsem jí viděla poprvý otvírala se mi kudla v kapse Exclamation je naprosto nechutná Exclamation


Úplně přesně tuhle myslím. (a když tak koukám na délku svého výlevu, obdivuju tě, že si to dočetla až tam Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:38 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:
Úplně přesně tuhle myslím. (a když tak koukám na délku svého výlevu, obdivuju tě, že si to dočetla až tam Twisted Evil )

Trošku OT: Jsem v práci a nemám do čeho píchnout tak mám na to čas Wink Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:16 pm    Předmět: Citovat

Káťo, ale to s tou obrnou není pravda. Stejně jako není pravda, že očkování způsobuje autismus. To jsou dokola omílané fráze podle principu - stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
Ano, očkování má nežádoucí účinky a mělo by být dobrovolné, jako je to v okolních zemích. Jenže Rozalio a spol používá účelové lži, na jednu stranu vytahuje statistiky, studie o očkování a pak vytáhnou homeopatii? Rolling Eyes
Nelíbí se mi způsob, jakým se snaží přesvědčovat rodiče. Ani se mi nelíbí, že ,,zapomínají" na fakt, že sice v okolních zemích je očkování dobrovolné, ale je to vykoupeno nemalými sankcemi, pokud rodiče neočkují.
A nakonec, nelíbí se mi ani někteří jejich představitelé. žena, která se o očkování začala zajímat až u čtvrtého dítěte, protože prodělalo pravděpodobně febrilní křeče (ona tvrdí, že má epilepsii, ale to je už z podstaty blbost. Jeden záchvat není epilepsie) a uznává germánskou medicínu, není rozhodně odborník, který by měl o očkování rozhodovat.
S odpůrci očkování sem párkrát debatovala, ale pokaždé zbytečně. Nejčastěji to končí tím, že já sem blbá a slepě věřím autoritám a s klidem mě odkážou třeba na Hirteho Twisted Evil ,což by bylo vlastně legrační, kdyby to nebylo tak smutné
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:57 pm    Předmět: Citovat

Jo, ta reklama je příšerná manipulace. Očkování by mělo být prostě dobrovolné stějně jako všude jinde v západní Evropě.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:00 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Jo, ta reklama je příšerná manipulace. Očkování by mělo být prostě dobrovolné stějně jako všude jinde v západní Evropě.

Souhlasím. A místo toho se chystá nový zákon Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:21 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Kornélie napsal:
Jo, ta reklama je příšerná manipulace. Očkování by mělo být prostě dobrovolné stějně jako všude jinde v západní Evropě.

Souhlasím. A místo toho se chystá nový zákon Evil or Very Mad

Tož toto! Rolling Eyes Peníze holt kazí charakter a farmaceutické firmy mají pro podmáznutí prostředků dost a dost.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Jo, ta reklama je příšerná manipulace. Očkování by mělo být prostě dobrovolné stějně jako všude jinde v západní Evropě.


ockovanie by mohlo byt dobrovolne ako vsade inde, ale to by pocetnu skupinu nesmeli tvorit romovia v osadach, ktori sa na vsetko neprikazane vyprdnu a samozrejme v nehygienickych podmienkach osad sa nemoci lahko rozsiria a samozrejme neskor aj medzi ostatne deti v dedinach, mestach a pod...ktore keby sa ich mamky rozhodli, ze deti ockovat nedaju,l ebo sa im to proste nepozdava a veria roznym ludom, ktory tvrdia myty, ze ockovat sa je spatne, tak sa nakazia aj ich deti a tak dalej a tak dalej...
niektore ockovania su dobrovolne, napr proti rotavirom. pokial neni babatko velmi slabe alebo chorlave, tak si nemyslim ze je to potrebne. rotavirsuy sposobuju hnacky, z toho sa da dostat. ockovanie proti pneumokokom bolo u nas najprv dobrovolne a platilo sa. lejko ho dostal, kedze bol predcasne narodeny a som za to rada, usetrili sme peniaze a aj sme sa tak ochranili pred moznou chorobou.
TBC sa pokial viem neockuje zivou bakteriou ale mrtvou. ja proti tejto chorobe nemam vobec ziadne protilatky a ockujem sa pravidelne co 7rokov a ani by ma nenapadlo riskovat, ze tu chorobu dostanem. to iste si myslim aj o lejkovi.
na ovcie kiahne je tiez dobrovolna vakcina, my sme si ju nedali, lebo si nemyslim, ze ovcie kiahne je nejaka strasne choroba.
a vseobecne si myslim, ze teraz deti nemaju vela ockovani, okrem tych pneumokokov sa mi nezda ze by mali nieco navyse.
co sa fibrilnych krcov tyka, tak u nas to funguje tak, ze sa caka po ockovani u lekarky pol hodina a v pripade velmi vysokej teploty, mame podat predpisany diazepam, ktory sme po ockovaniach vzdy dostali. ale nikdy sa tieto krce nekonali.
moj nazor je jednoznacne ZA ockovanie a kto neockuje, alebo je proti tomu je velmi nezodpovedny. vdaka internetu sa da dostat ku informaciam, aj ku overenym lekarskym a vedeckym poznatkom, ktore su pravdive a jednoznacne myty o ockovani popieraju. napr autizmus po ockovani a pod.
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

http://www.slobodavockovani.sk/news/myty-o-ockovani/
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:30 pm    Předmět: Citovat

Tanka: Proti TBC se očkuje( očkovalo) živou vakcínou. Jonáš měl po ní několik měsíců zvětšené lumbální uzliny.Již je zrušené pro velký počet nežádoucích účinků a neúčinnost. Hlavně malé mimino se ani nemá jak nakazit. Povinných vakcín máme nejvíc v Evropě aniž by tu byly fondy na odškodnění při poškození.
Čekání po očko půl hodiny v čekárně( navíc plné bacilů) nemá vůbec žádný smysl, protože např.po MMR vakcíně se dostavuje reakce až po 7 dnech, po Hexe do 3 dnů.

Fel.: já jsem byla na besedě od Rozalia a nemám pocit, že by tam říkali nějaké bludy. Spíš vysvětlovali, jak je to po právní stránce, když člověk odmítne a takovým rodinám se snaží dávat podporu. Neříkali, že jsou proti očkování, jen se snaží nastínit, že má taky svá rizika, protože kolikrát rodiče nic netuší a jen se pak diví. Informace získávám hlavně na www. vakciny.net , citují tam SZÚ, SUKL, ČSU, MZ a podobné instituce.
V zahraničí mají jaké sankce? Pokud vím, tak je tam pak problém s přijetím do některých škol, to je tak všechno, žádné pokuty nedostávají( to by pak kolidovalo s tou dobrovolností)
Proč vadí, když se k očkování vyjadřuje homeopat? Vždyť homeopatie je uznávaná i mezi odbornou lékařskou veřejností...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.