Chlór

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Fórum pro všechna šílená aprílová vlákna :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1dd40b768a72eb342ea20e3b542aff01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 1:12 pm    Předmět: Chlór Citovat

Tak dneska jsem jela v tramvají a četla jsem takovou zajímavou reklamu. U nás v Ostravě je prostě salón CHLÓRÍK a zdarma tam všem udělají bezva masku na vlasy. Obsahuje tedy hlavně plynný chlór, aby ty vlasy pořádně vyživily a byly krásné až na půl roku! Tak jsem si říkala, že tam večer zajdu a nechám si tak na 15 hodin tu masku dát. Moc se těším na výsledky. Prý vlasy pak rostou i 10 cm za měsíc.
Slyšeli jste už někdo něco o tom?
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 1:15 pm    Předmět: Citovat

Někde je tu téma, které se zabývá odbarvováním za pomoci sava ... kdo ví, třeba právě chlór je ta úúžasná novinka, která vlasy tak krásně ošetří!

Když nad tím tak přemýšlím ... asi je půjdu pověsit do skříně a vedle nich pověsím naftalín ... aby se mi do nich nedali moli. Jo a nesmim zapomenout přeleštit, abych se krááásne blýskala!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 1:40 pm    Předmět: Citovat

Právě to savo jsem četla a chtěla vyzkoušet, ale ráno sem si udělala na hlavě koleno a to teď leštím. Strašně mě to baví, mamka mi koupila už i takovou tu leštičku jak je na nehty, vždycky tou drsnější stranou pořádně promasíruju, až mi z toho teče krev, vím, že je to důkladně vydřeno a pak přejedu tou hladší stranou a vyleštím. A na chlor du teda večer, tak pak napíšu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

mna na save fascinuje hlavne nemocničná vôňa, krasna a hypnotizujúca Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.